Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Ten Kombustor jest lepszy do testowania, od heaven 4.0, jak długo trzeba w nim testować?

Mniemam ze sapphire zrobił ci 1150mhz max, czy jestem w błędzie skoro piszesz syf?

 

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Link to post
Share on other sites

czyzby 2x 660ti nie ma podobnych mozliwosci co 2x 7970 ? :D



No właśnie bo mi pada na 1120 ok w Kombustorze i Video Card Stability

 

Mogę sprzedać ci moja asus 7950 top dcu II V2 1250 mhz  / 1600 mhz crysis 3 lecial smialo 33 miechy gwarancji bo w piatek wystawiam na alledrogo

Edytowane przez Praetoriian
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

A ile tego asusa udało Ci się podkręcić?

1220 na powietrzu 1315 na wodzie xD

a stabilnie

1200 na powietrzu 1300 na wodzie xD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Nie potrzebuję drugiej i nie mam na to kasy. A te 1250 leci w grach czy w testach stabilności? Bo to też ważne. Mi w grach poleci więcej niż w testach stabilności.

 

Tak stabilne ... 11107 gpu score w smarku 11

Edytowane przez Praetoriian
Link to post
Share on other sites

Nie kupiłem i nawet sie tu nie chwaliłem ;] Mój pierwszy post był właśnie o tym czy te oc to dużo co uzyskałem . A sprzedaje bo nie mam czsu na gry i wszystkie podzespoły ida na licytacje .Zreszta po co mam wydawać ponad 1500zl na 7970 asus skoro moge kupic 2x660ti i bedzie o wiele lepiej ;] za ciut wieksze pieniadze

Link to post
Share on other sites

ta cena 760zł to jest jakieś nieporozumienie :) skoro za 630 można kupić 7850 :) Club dał idealną cenę pomiędzy 7770 a 7850 oby inni poszli w jego ślady :) sprzedałem mojego 550ti i zastanawiam się nad 7790/7850 lub GTX 650Ti Boost - ciekawe jak wyjdą ceny w wypadku tego GF

Link to post
Share on other sites

w techpl jest od gigusia za 540+Far Cry 3 http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gigabyte-ati-radeon-hd7790-1gb-ddr5128bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc-gra-far-cry-3,37781.html , ale najlepiej poczekać do początku kwietnia , przykładowo MSI deklaruje cene  ~500pln za swoje karty , możliwe że część  szybko zejdzie poniżej tych 500pln

Link to post
Share on other sites

czy ktos wie co sie stalo ze radeony 7970 z reny 1500zl~ wskoczyly nagle na 1700? :D

czy to winda bioszoka i krajzisa dodwanego, czy tez spazmow przed swiatecznych.

tydzien temu sprawdzalem ceny na alledrogo i mozna bylo od 1450 wychaczyc, teraz jest to 1550+

btw. mialbym na sprzedarz 7770 od saphhire :D moze ktos chetny?

http://tablica.pl/oferta/sapphire-amd-radeon-7770-1ghz-ID2A0lJ.html

Link to post
Share on other sites

czy ktos wie co sie stalo ze radeony 7970 z reny 1500zl~ wskoczyly nagle na 1700? :D

czy to winda bioszoka i krajzisa dodwanego, czy tez spazmow przed swiatecznych.

tydzien temu sprawdzalem ceny na alledrogo i mozna bylo od 1450 wychaczyc, teraz jest to 1550+

 

btw. mialbym na sprzedarz 7770 od saphhire :D moze ktos chetny?

http://tablica.pl/oferta/sapphire-amd-radeon-7770-1ghz-ID2A0lJ.html

Z tego co widzę to tylko w Polsce tak ceny skoczyły bo w niemczech bez zmian...

 

mam pytanie czy ktos posiada karte HIS7970iceQ boost albo bez boosta' bo mam zamiar taką kupic ale ciężko znaleść jakieś opinie o nich procz paru testow na zagranicznych stronach więc jesli ktoś taką posiada i chce sie podzielić opinią to będę wdzięczny :)

Edytowane przez grc1987
Link to post
Share on other sites

Panowie jaką karte do niewielkiej obudowy HTCP (~ 6cm wys) zamiast hd7750. Może da radę coś bardziej wydajnego zastosować na czym pójdą gry na TV a więc fullhd. I przy okazji Media Center nie zamieni się w hałaśliwy piecyk buchający z ogniem? Karta będzie full wymiar po przedłużce riser pci-e.
Pierwsze jakie przyszły mi na myśl to hd7770 i gtx 650 ti ale nie wiem czy się nie ugotują mając nad sobą miejsca prawie nic.
Reszta toru jak w sygnaturce, e5300, 4Gddr3,  Fortron 300W.

Edytowane przez pierotez
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...