Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Ludzie się naczytają opinii na necie, że Radeony są problematyczne co ma się nijak do rzeczywistości...

Co rusz wychodzą nowe sterowniki, jak jakaś gra nie działa prawidłowo to praktycznie od razu wychodzą sterowniki.

Ja nie widzę żadnego problemu, co więcej za niższą cenę dostaję odpowiednik zielonej, a czasem i lepszą kartę ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak coś to nie mam uprzedzeń do Radków, bo to one są zalecane do BF4 przez producentów, a co do ich awaryjności to opinie są dość podzielone (najbardziej lubię gry typu fps, ale będę grał też w inne więc kierujcie się w swoich wypowiedziach bardziej w  stronę Bf'ów itd.) :)

Link to post
Share on other sites

To po co pytacie w tych wątkach?

Jest dział o kartach graficznych -> stwórzcie tam sobie temat i dostaniecie skonfrontowane odpowiedzi wraz z uzasadnieniem.

 

BTW. Myślę, że tematy o Radkach czy Nvidii są dość obiektywne...

 

up

Co masz na myśli pisząc o awaryjności?

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Co za roznica sam sobie mozesz podkrecic karty roznia sie zegarali jedna ma fabryczne OC druga nie ma. 

 

Normalna - Model posiada 3GB pamięci DDR5 o taktowaniu 6200 MHz natomiast rdzeń karty pracuje z częstotliwością 950 MHz

Wersja OC - Model posiada 3GB pamięci DDR5 o taktowaniu 6000 MHz natomiast rdzeń karty pracuje z częstotliwością 1000 MHz

Link to post
Share on other sites

Na pewno będzie bliżej rzeczywistości niż ten z pclaba o ile mierzą temp. w obudowie, trzeba też brać pod uwagę temp. otoczenia a znając życie ich redakcja jest klimatyzowana :D będą różnice ale na pewno nie jakieś ogromne, też dużą rolę odgrywa wentylacja i cyrkulacja powietrza.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam takie pytanie dotyczące Radeona R9 280X. Kupiłem taką własnie kartę i zainstalowałem program Everest i w raporcie jest informacja ze moja karta wideo to Radeon HD 7900 series, a nie R9 280X w czym jest problem i czy mam się martwić że dostałem coś innego niż kupiłem.(Pudełka wygląd jak R9 280X Windforce)

Link to post
Share on other sites

Jedno zmartwienie z głowy, ale mam następne a dotyczy ono wyświetlania na dwóch monitorach (jeden Philips 220SW 22" LCD o max rozdzielczości 1680x1050 podłączony kablem DVI , a drugi to TV 42" full HD podłączony przez HDMI) Problem polega na tym, że gdy są podłączone na raz to obraz jest niby na dwóch ale sterowanie i okna są tylko na jednym z nich, a na drugim wyświetla tylko tapetę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...