Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Nowe sterowniki 344.48 WHQL :

New in GeForce Game Ready Drivers

The new GeForce Game Ready driver, release 344.48 WHQL, allows GeForce owners to continue to have the ultimate gaming experience. This driver brings support for Dynamic Super Resolution (DSR) to Kepler and Fermi desktop GPUs. In addition, this Game Ready WHQL driver ensures you'll have the best possible gaming experience for the latest new blockbuster titles including Lords of the Fallen, Civilization: Beyond Earth, and Elite: Dangerous.

Game Ready
Best gaming experience for Lords of the Fallen, Civilization: Beyond Earth, and Elite: Dangerous

Gaming Technology
Supports Dynamic Super Resolution (DSR) on Kepler and Fermi-based desktop GPUs

Link to post
Share on other sites

podczas startowania z nowym zasilaczem fortron 500 w i karta gf 6800 gt asus podczas uruchamiania komputer zaczal piszczec. wylaczylem otworzylem i nie podpialem dodatkowego zasilania w karcie. po podpieciu dod. zasilania komp juz sie wlaczyl bez piszczenia ale z rozowym ekranem, podpialem stara karte wszystko gra . czy przez uruchomienie bez dodatkowego zasilania moglem ja uszkodzic?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czy posiada ktoś kartę MSI N770 TF 2GD5/OC z płytą ASRock Fatal1ty B85 Killer i jest w stanie sprawdzić czy działa mu tryb Ultra Fast Boot? Ponieważ ja mam z tym problem, MSI twierdzi, że to wina płyty głównej (brak kompatybilności), a ASRock przetestował na tej samej płycie co prawda z kartą Club3D GTX770 i wszystko działa u nich.

 

Cały temat na forum MSI, https://forum-en.msi.com/index.php?topic=184551.0.


@edit

Sprawa już nieaktualna. MSI dało mi uszkodzoną wersję BIOS'u...

Edytowane przez fantom89
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Właśnie mam trochę mętlik. 

Niby chciałem r9 280x ale ciężko dostać poniżej 700 zł kartę która nie była koparką - więc za drogo odpada.

Też niby myślałem nad tym hd7970 ale ten geforce też wygląda całkiem nieźle.

A jak by radeon to jaki? MSi, sapphire, gigabyte?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...