Skocz do zawartości

WarZ - opinie


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam tej gry! Dlaczego?! Otóż:

Jak wiadomo, developerem gry jest Hammerpoint Interactive i gra jest w fazie beta, a mimo tego trzeba za nią zapłacić aż $15! Dla niektórych nie jest to za dużo, tak jak i dla mnie.. Ale.. Nowy patch, który wszedł do gry był dnia 23 stycznia br., w patchu dodano możliwość szybkiego raportowania graczy do administracji HI oraz jakiś tam skrypt wykrywający cheaty. Jak jest na prawdę?! Wystarczy spojrzeć do działu http://forums.playwarz.com/forumdisplay.php?51-Ingame-Ban-Appeal - pewna część osób po tym patchu zostało zbanowane bez powodu, oczywiście druga część coś tam na pewno używała.

Ja również dostała bana bez powodu, nie używałem żadnego programu/skryptu wspomagającego, a pisząc do supportu z pytaniem o jakiś dowód - nie dostałem żadnej odpowiedzi. Zapewne mój ban był skutkiem raportowania mnie przez innych graczy, którzy myśleli że coś mam.. Owszem, miałem/mam wspomagacz w formie ts'a i dobre słuchawki, ale jak się zbierze np. 5 osób które zaraportuje to supportu to nie potrzeba mu żadnego dowodu by zbanować.

Na oficjalnym forum The War Z wyczytałem, że kilka osób kupiło kolejno cd-key'a, ale znowu zostali zbanowani następnego dnia.
Dlatego więc nie polecam tej gry, nie dość że zapłacicie za nią pieniądze to jeszcze zostaniecie zbanowania za nic. Zresztą jak jest w fazie beta, to nie powinni brać za to pieniędzy..

Ten post nie jest jakiś tam "rozpaczliwym wołaniem o pomoc", to po prostu przestroga dla innych graczy.

Edytowane przez orszul4321
Link to post
Share on other sites

Kolego trochę nie chcę mi się w to wierzyć że dali Ci bana bez powodu oczywiście nie mam żadnych podstaw aby Cię o cokolwiek oskarżać ale bez powodów chyba bana nie dawają chodź moim zdaniem zrypali trochę po ostatnim patchu właśnie ten system raportowania i w 90% każdy kto zginie to od razu raportuję swojego oprawcę że to cheater i jeśli ktoś bardzo dobrze gra i sporo ludków zabije to pewnie nałapie sporo takich raportów i jestem ciekaw jak producent to sprawdza czy faktycznie delikwenta dogłębnie sprawdza czy daje bana z automatu bo było sporo zgłoszeń hmmm

Link to post
Share on other sites

Kolego trochę nie chcę mi się w to wierzyć że dali Ci bana bez powodu oczywiście nie mam żadnych podstaw aby Cię o cokolwiek oskarżać ale bez powodów chyba bana nie dawają chodź moim zdaniem zrypali trochę po ostatnim patchu właśnie ten system raportowania i w 90% każdy kto zginie to od razu raportuję swojego oprawcę że to cheater i jeśli ktoś bardzo dobrze gra i sporo ludków zabije to pewnie nałapie sporo takich raportów i jestem ciekaw jak producent to sprawdza czy faktycznie delikwenta dogłębnie sprawdza czy daje bana z automatu bo było sporo zgłoszeń hmmm

Czytałeś co się działo na forum steam o WarZ ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...