Skocz do zawartości

WarZ - opinie


Recommended Posts

Co do wypowiedzi mi1996 (kolegi :) ). Te migające textury spowodowane są fizycznym brakiem obsługi Crossfire/SLI w WarZ. Problem u mnie dopiero znika, gdy zmienię na ustawienia Ultra, co uniemożliwia mi nagrywanie w ~30 fps (optymalizacja w tej grze ssie). Na chwilę obecną jest to dopiero Alpha, a wprowadzenie "Bety" (raczej bardzo dużego updata'u) będzie miało miejsca ~30.11 i ma zmienić ponoć bardzo dużo. Co do montażu bawię się w robienie filmów przeszło 2 lata, więc taki montaż to nie problem dla mnie. Przy okazji filmów zmontowanych w ten sposób na YouTube jest jak na lekarstwo. Kończąc wypowiedź mogę stwierdzić, że każdy potrafi odpalić Fraps/Dxtory/Action! nagrać i wrzucić prosty materiał gry, lecz nie każdy potrafi go zmontować w taki sposób, aby zachęcić widza do dalszego oglądania.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą bo większość osób idzie na łatwiznę :) Sam montuję od 4 albo i więcej lat i wiem żeby coś fajnego zrobić to trzeba nad tym trochę czasu poświęcić montowałem jeszcze za czasów kamer DV w Pinnacle Studio 9 ale żeby coś fajnego zmontować to trzeba najpierw bardzo dobrze poznać program co niekiedy zajmuję sporo czasu ale przecież nie o tym jest ten temat :) rozpisałem się jak zwykle.

Link to post
Share on other sites

Grałem w to możne z 2h i jak narazie odstawiłem,z tym że ja grałem solo.Gdzie się nie obejrzysz gracz zabija gracza.Biegasz godzinę żeby znaleźć jakiś ciekawy loot a tu przy safe point'cie snajper...godzina biegania w d.... Zombiaki to tylko jak narazie dodatek,którym de fakto nie trzeba się przejmować, bo są poprostu nie szkodliwe.Nie oczekiwalem od tej gry za wiele bo jak wiadomo to tylko klon DayZ,niestety jak narazie do mnie nie przemawia.

Chwilowo zostaje przy modzie DayZ.Swoja droga jestem ciekawy jak wypadnie Dayz stanalone.

Link to post
Share on other sites

Własnie co czego klonem to tak do końca nie wiadomo :D Jak granie solo do ciebie nie przemawia to zorganizuj (nawet i tutaj) kilka osób do grania.. zupełnie inne granie się robi. Z resztą w dayz to samo jest (jeśli chodzi o granie samamu i w grupie) ;p

Link to post
Share on other sites

Wiadomo że gra w grupie to całkiem inna bajka,na tym to właśnie polega w tego typu grach.

Ja tylko napisałem moje odczucia co do gry,po czasie jakim w niej spędziłem (wiem ze 2h to nie wiele).

Narazie nie będę się porywał na grę w grupie, bo w tej chwili szkoda mi tracić czasu na tą grę,poczekam na poprawki może w późniejszym czasie do niej wrócę.DayZ na tą chwilę sprawia mi więcej frajdy,więc narazie przy nim zostanę, mimo że jest bardziej zbugowany;]

Link to post
Share on other sites

Ja jestem cały czas chętny jeśli ktoś jest i chciałby pobrać razem w WarZ samemu to straszna lipa ja gram co dzień po 30 min. sam bo szkoda mi zginąć i znowu zaczynać od zera z niczym także zapraszam podawać swoje nicki w skype czy Xfire to się zgadamy i pogramy razem :) mój już znać taki sam jak tutaj :) a sykpe to: popo601games

Link to post
Share on other sites

To fakt jest sporo cziterów ale miejmy nadzieję że wersja finalna będzie wolna od oszustów a twórcy zabezpieczą grę tak aby to gracze mieli maksymalną dawkę adrenaliny i świetną zabawę tym bardziej że w grze będą mikropłatności i generalnie właśnie na tym twórcy chcą najwięcej zarabiać, a wiadomo jak będą cziterzy to nie będzie graczy.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj był reset serwerów i kolejny patch, sporo poprawili dołożyli kilka rzeczy i poprawili optymalizację gra chodzi teraz znacznie lepiej (stabilniejszy fps już tak nie skacze) nie znam wszystkich zmian szczegółowo ale można tworzyć klany jak wchodzimy na serwer to z ekwipunku globalnego możemy na start sobie zabrać 1 broń, nóż i jeszcze kilka rzeczy więc nie startujemy już tylko z latarką batonikiem i puszki coli ;P nie wiem tylko czy po naszym zgonie te przedmioty zabrane przepadają czy będziemy je mieli znowu w globalnym ekwipunku po stworzeniu nowej postaci.

Link to post
Share on other sites

Powiem Wam że po patchu gdzie zmniejszyli liczbę serwerów a zwiększyli ilość graczy się bardzo często ginie :( nawet tuż po respawnie bo trafienie na gracza się zwiększyło masakrycznie, ledwo człowiek cokolwiek znajdzie w pierwszej mieścinie i zaraz spotyka gracza z gnatem i kula w łeb :(

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam , dlatego chwilowo sobie odpuściłem granie, a jak już gram to staram się dojść na echo tam zbieram co jest , kładę się na dachu np. Zmieniam serwer czekam czy ktoś jest jak nikogo nie ma to znów zmiana serwera i od nowa , ładnie się tak obłowiłem ale to kwestia czasu kiedy się padnie bo wczoraj wbiłem zabiłem kolesia spadł mi jakiś karabin ale zanim do niego doszedłem to dostałem kulkę ze snajperki od jego przyjaciela przy bramie echo :S

Link to post
Share on other sites

ja dostałem guest pass na 24h, pograłem trochę i moim zdaniem nie warto gra nie ma polotu nic a nic, jednak dayz dla mnie wygrywa, w grze nie ma nic co by mogło zatrzymać mnie na dłuższą chwile przy pc. A szkoda.

Link to post
Share on other sites

Wiem że w wersji oficjalnej mają być jakieś zadania do zrobienia ale nie znam bliższych szczegółów, szkoda że np. nie można się respić np. koło kolegi (znajomy) albo kolegi z klanu mocno by to ułatwiło rozgrywkę, podróżowanie samemu mija się z celem ;( ja wczoraj znalazłem 2 pukawki większy plecak po raz pierwszy i sporo jeszcze innych fajnych rzeczy i nagle widzę kolesia tylko z latarką, nie strzelałem do niego bo myślałem że ma pokojowe zamiary i pójdziemy dalej razem ale nagle wyruszył na mnie zombiak no to żeby nie tracić naboi w pukawce wziąłem młotek i naparzam w ziombiaka ale zleciało się ich kilka trochę mnie poranili a koleś stał z boku i się przyglądał zamiast mi pomóc w końcu się uporałem z zombiakami a życie mi zeszło poniżej połowy i co ja patrze a koleś z latarką idzie do mnie więc się cofam ale nie zdążyłem się podleczyć i zaczyna mi machać przed oczami tą latarką a ja miałem młotek (nie zdążyłbym zmienić na pukawkę) i sobie mówię co za koleś chcę mnie zabić latarką jak widział wcześniej u mnie broń a teraz mam młotek .... no i pizgnął mi raz i się wysypałem ;( myślałem że z nerwów otworzę okno i wywalę kompa w ogródek ! od teraz nie mam litości dla nikogo nawet jak będzie bez niczego to idę i klepie go.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...