Skocz do zawartości

WarZ - opinie


Recommended Posts

Jak się dobrze poszuka, to się znajdzie sposób na zdobycie za darmo guest passa na 48h (a nawet nie jednego.. :P). Sama gra ma potencjał, jest dobrze zoptymalizowana (niebo a ziemia w porównaniu z DayZ). Zyskuje przy graniu w grupie, chociaż znam przypadki ludzi, którzy wolą grać sami. WarZ cierpi na tą samą bolączkę co DayZ w ostatnich miesiącach.. czyli na plagę cheaterów. I z racji tego, że to dopiero faza alpha (tak, przesunęli betę o miesiąc, czyli 31 listopad) to jest jeszcze sporo do poprawy w kwestii bugów.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się gra ma sporo niedociągnięć ale jak wspomniałeś to jeszcze Alpha i miejmy nadzieję że większość naprawią i w oficjalnej wersji będzie już ok, może to głupie pytanie ale czy ma ktoś jakieś info czy gra będzie PL również czy tylko EN ?

Link to post
Share on other sites

Gra jest na silniku gry F2P War inc. także nic dziwnego, że cheaterzy się łatwo dobrali do WarZ. Jesli wystarczy im funduszy i pomysłów na usprawnienie i uszczelnienie gry przed takimi idiotami, to powinno być dobrze. (chociaż w co ja wierzę..)

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem grę jakieś 2 tygodnie temu. Świetny klimat, ciągle są wydawane poprawki. Ostatnio wprowadzono system wykrywanie cheatów i od tego czasu nie spotkałem ani jednego :) Grę mogę z całego serca polecić.

Link to post
Share on other sites

Za grę się tylko raz płaci ??

Tak.

 

 

Będzie wersja Pudełkowa do kupienie ?

\

 

Chyba nie, ale nie daję sobie ręki uciąć.

Edytowane przez mi1996
Link to post
Share on other sites

Nie no filmik świetny :) fajny montaż mi osobiście się bardzo podobał sam troszkę montuję u nagrywam gameplay tyle że nie chcę mi się bawić w jakiś widowiskowy montaż. Skoro to tylko w WarZ miga to pewnie producent musi coś naprawić bo gra ma widać problemy z dwiema kartami BTW może pogramy razem we trójkę co? Ja grę od tygodnia mam a grałem może 3 razy :( samemu się bez sensu gra.

Edytowane przez popo601
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...