Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chciałbym żebyście złożyli mi zestaw do gry Borderlands 2 taki żeby gra wogóle się nie lagowała i żeby miała jak najwięcej fps

Złóżcie taki zestaw żeby był idealny do tej gry ale nie "za dobry"

nie chce maszyny do grania w jakieś nowoczesne gry

będę podkręcał

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów :) Planuję złożyć nowy komputer przeznaczony głównie do gier, zależy mi przede wszystkim na jak najlepszej wydajności w grach żeby nie było problemów jak będę chciał pograć na rozdzielczości Full HD przy włączonych max. ustawieniach. Zamierzam podkręcać choć nigdy tego nie robiłem, a tak offtopując jest to trudne ? Chcę mieć kompa na przynajmniej 4 lata i więcej. Co do zestawu to sama buda bez napędu bo go posiadam. Ogólnie to mam problem z wyborem grafy i procka, z innymi częściami też niezbyt dobrze. W moim mieście nie ma dobrych sklepów ani dobrych sprzedawców także muszę złożyć komputer z sklepu internetowego :) Mam nadzieję, że mi pomożecie. Przeglądałem dużo tematów i mój wybór padł raczej na i5 2500k ? Podobno najlepszy do podkręcania i dobry w stosunku cena/wydajnośc. Karta raczej od ATI, choć czekam na waszę propozycje ! Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Antiax

Link to post
Share on other sites

Polecam coś takiego:

 

1# XFX Core 550W 120mm 80+

2# SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

3# Vertex3D VX7850 2GBD5-2DHX

4# Seagate Barracuda 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM, 16MB

5# Good Ram GR1333D364L9/8GDC

6# ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155

7# Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX

8# Asus Drive DVD -/+RW, E-Green 24x

 

Cena: 2726,02 zł

 

OK 200 zl więcej ale warto, zawsze można oszczędzić na ramach (wziąć 1x 8 GB niż 2x 4 GB lub wziąć 2x2 GB lub 1x2 GB, napęd optyczny jak dla mnie może być stary jeśli jest na SATA,) 8 gb ramu bardziej przyszłościowe a gdy zobaczysz ,ze PC'towi brakuje mocy dokupisz lepsze chłodzenie na procek (jak będziesz mieć kasę) i podkręcisz., na boxowym powinieneś dać rade do ok 4 GHz.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego że średnio obniża . W Pewnych momentach będzie stałe 60 fps a tu nagle 30 .

Najlepiej to coś z i5 +660gtx twój kolega chce robić OC ?

Jak budżet to max 2800zł to najlepiej 2750zł na komputer a resztę na słownik ortograficzny .

Link to post
Share on other sites

CASE: Brutus 410

CPU: i5 2500k

MOBO: Asrock p67 pro3 b3

GPU: Sapphire HD7850 (wersja z 2GB vram)

HDD: WD Caviar Blue 500Gb

RAM: Goodram/Kingston/Corsair (byle weszło 8GB w budżet, reszta mniej ważna)

PSU: 500-550W (Najlepiej XFX, ewentualnie OCZ ZS, Thermaltake Smart, Fortron Hexa, byle weszło w budżet)

 

Kombinuj i szukaj po sklepach tak aby wyszło Ci 2500zł.

Jeżeli chcesz Intela, to jest to najbardziej optymalny zestaw w tej okolicy cenowej.

Opcja wujashka na AMD, z drobnymi zmianami też jest ciekawa (2GB Vram na GPU, wyrzucić napęd i dopłacić do Gladiusa M40)

 

Teraz kwestia chłodzenia procesora - do solidnego podkręcania przydałby się Macho, ale to jest wydatek 200zł.

Dobrym wyborem jest także SPC Fortis, około 150zł. Tańsza wersja SPC Fera Pro była by budżetowym wariantem.

Jeżeli uda ci się zmieścić to w budżecie, to weź któryś z nich, ale możesz też poczekać do momentu kiedy będziesz procek podkręcać i zakupić go wtedy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...