Skocz do zawartości

Ocena zestawu za 3000 +/-


Recommended Posts

Gość effendi360

@dam111111

 

Napisałem wyżej dalej nie dociera ?! Po co mieszasz człowieku. Ma koleś złożony dobry zestaw, mieszczący się w budżecie a ty nie wiem po co się w :cenzura: z między wódkę a zakąskę.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Powtórzę z innego tematu:

 

 

Zasilacz XFX Core 550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9) - lepiej już OCZ 550w lub Deus 600w, oba mają niezależną regulację napięć

 

Kingston HyperX DDR3 Non-ECC (8GB (2x4GB kit),1866MHz) CL11 XMP (KHX1866C9D3K2/8GX) - cl11?? To już lepiej Goodramy cl9

 

Zamiast tego 3570k+extreme3, lepiej według mnie(wyższa wydajność w grach) byłoby zaoszczędzić te ok.250 zł(2500k+asrock pro 3) i wziąć w miejsce hd7870, hd7950.

Link to post
Share on other sites

Mi w zasiłce nie chodziło o akustykę a niezależną regulację napięć, to jest ważne... a Deus i OCZ to mają, Bq! nie wiem, ale chyba lepiej wziąć ogólnie polecanego i sprawdzonego OCZ lub nowość "z PL", w dobrej cenie i o dobrych parametrach, czyli Deusa.

 

Prawie za cene tego bq! można mieć http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zt-series-550w-fully-modular-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-active-pfc-ocz-zt550w-eu-433642/ a to już jest naprawdę super zasiłka.

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

Mi w zasiłce nie chodziło o akustykę a niezależną regulację napięć, to jest ważne... a Deus i OCZ to mają, Bq! nie wiem, ale chyba lepiej wziąć ogólnie polecanego i sprawdzonego OCZ lub nowość "z PL", w dobrej cenie i o dobrych parametrach, czyli Deusa.

 

Prawie za cene tego bq! można mieć http://www.morele.ne...550w-eu-433642/ a to już jest naprawdę super zasiłka.

 

Nie wiem co ty chcesz od zasilaczy BQ. Mam i nie narzekam, cichy i wydajny :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...