Skocz do zawartości

Ocena zestawu za 3000 +/-


Recommended Posts

Za tą kwotę da się spokojnie złożyć lepszy zestaw.

 

Ale ogolnie, bo juz mialem wiele zamieszan i przy kazdym zamowieniu byly problemy. A teraz otrzymalem oferte, dlatego prosze Was, nie proponujcie mi nowe zestawy, chce poprostu wiedziec czy jest dobry :D Edytowane przez Tourist
Link to post
Share on other sites

inna obudowa np. SilenciumPC M40 pure black

 

już 30 zł taniej

 

zasilacz na xfx core 550W

 

i płytę tu sobie wybierz jest dużo lepszych i tańszych

 

i wszostko kup na morele dużo taniej

 

i już ci się zwróciło to 200zł a nawet więcej + złożą ci zestaw za 1 zł

 

jak wpiszesz kod

 

z naszego forum

Link to post
Share on other sites

inna obudowa np. SilenciumPC M40 pure black

 

już 30 zł taniej

 

zasilacz na xfx core 550W

 

i płytę tu sobie wybierz jest dużo lepszych i tańszych

 

i wszostko kup na morele dużo taniej

 

i już ci się zwróciło to 200zł a nawet więcej + złożą ci zestaw za 1 zł

 

jak wpiszesz kod

 

z naszego forum

 

Wlasnie na morele nie chce juz zamawiac, jestem oburzony, bo zlozylem ladny zestaw.. wszystkie czesci dostepne byly i czas wysylki byl na 08/11/2012, okazalo, sie ze w ostatniej chwili nie ma procesora w magazynie! mieli 5 dni by sie upewnic, a na stronie bylo pieknie napisane " w realizacji 3/3". Poprostu w konia mnie zrobili.. i nie mam zamiaru czekac kolejne 7 dni z zalozeniem. Dlatego poszedlem do sklepu i dostalem oferte, ze na nastepny dzien od daty zamowienia otrzyman zestaw.
Link to post
Share on other sites

Lepiej poczekać i kupić porządny sprzęt bo ten zestaw co masz teraz no to sorry. BTW masz zepsuty "prawy alt" w klawiaturze ?

 

Mam klawiature na USB z laptopa i nie dzialaja na nib polskie znaki. Hm.. tak na serio to ja juz mam dosc czekania przez te morele.. juz mialem taka podjare a tu lipa... Dlatego jestem juz przeciwny czekania i zmieniania CALEGO zestawu..
Link to post
Share on other sites

@Tourist w tym budżecie ASrock pro 3 + i5 + HD78XX + Brutus 410 lub Gladius M40 + markowe ~500W

 

wciskają gtx560ti bo chcą się pozbyć kart w starym procesie technologicznym , bardziej prądożernych i o wyższych tempach , w porównaniu do 78XX

Edytowane przez gando
Link to post
Share on other sites

Sluchajcie... ten zestaw co podalem Wam, to zlozyli mi z benchmarka... polecali, ze jest bardzo dobry itp.. teraz, ze zly.. juz sam nie wiem co dobre. i3 nie bd bral, nie mam zamiaru plakac na 2-rdzeniowka.. Wydaje mi sie, ze albo chcecie dojsc do max. wydajnosci, a nie do tego, by nie byl awaryjny itp. Jak widzicie mam max 2,9.. co kazdy zestaw jaki mi zlozycie to wychodzi do 3,5, bo "kilka stowek mozna dolozyc|"... wierzcie mi, chcialbym by tak latwo bylo, ale niestety nie mam tyle pieniedzy i chce wydac na cos z czego bede zadowolony przez dlugi czas. Dlatego wiele razy zagladalem do forum i siegalem po porady. Teraz akurat zawiodlem sie, wiedzac ze zestaw uznany moze z 6/10 dni temu "za bardzo dobry" okazuje sie, ze "jest zly" z tej samej strony.

Link to post
Share on other sites

Grafa HD7850, buda Gladius M40 i będzie git.

 

Tylko tyle? ja potrzebuje zestawu, gdzie w sklad wchodzi windows 7 OEM. Cennika, ktory ma max 2,9 tys ni grosza wiecej.

EDIT: oczywiscie karta jak na najwieksza wydajnosc, a co z procesorem? plyta glowna? to musi byc dopasowane a nie tak o odwalic byle jakie pier*doly. Oczywiscie, pozniej jak zloze zestaw z Twoimy przedzespolami to zostane zjechany, ze nie pasuje.. to to to i to do zmiany.

Edytowane przez Tourist
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...