Skocz do zawartości

Ocena zestawu za 3000 +/-


Recommended Posts

Tylko tyle? ja potrzebuje zestawu, gdzie w sklad wchodzi windows 7 OEM. Cennika, ktory ma max 2,9 tys ni grosza wiecej.

EDIT: oczywiscie karta jak na najwieksza wydajnosc, a co z procesorem? plyta glowna? to musi byc dopasowane a nie tak o odwalic byle jakie pier*doly. Oczywiscie, pozniej jak zloze zestaw z Twoimy przedzespolami to zostane zjechany, ze nie pasuje.. to to to i to do zmiany.

 

Naprawdę jesteś taki nie kumaty? W tym zestawie co podałeś zmień tamte podzespoły na te z mojego postu i kupuj.
Link to post
Share on other sites

Moze zacznijmy od nowa, jaki wedlug Was, najlepszy jest zestaw? podajcie przedzespoly, obudowy to zalman z11 plus lub thermaltake commandor, w sklad wchodzi win 7 OEM. Cena jaka moge dysponowac to maksymalnie 2,850 zl ! ani grosza wiecej, jak tak bedzie to zestaw odpada calkowicie. Nie mam zamiaru znowu cos naciagac. Na pewno nie zamowie przez morele, bo to co zrobili to wielki wstyd byl.

Link to post
Share on other sites

Ja to bym ci radził poczekać trochę na obniżkę cen przedświątecznych, sprzedawcy teraz zaczęli podwyższać ceny żeby mieć co obniżać ;)

 

a co zrobili w morele?

 

1. Juz tyle tygodni czekam.. i ani dobrego zestawu nie mam, wybacz moja cierpliwosc sie juz konczy :D swieta sie zblizaja trza w cos grac.

2. Zamowilem czesci, ktore wszystkie byly dostepne, informowali mnie, ze zamowienie przebiega pomyslnie i po 5 dniach, czyli w dniu wysylki skapneli sie, ze nie maja procesora ( jakims cudem zniknal skubany ). Oczywiscie inne procesory z amd bardzo slabe byly i z 2009, dlatego nawet bez zastanowienia anulowalem. Czyli 5 dni zmarnowalem na nic. Juz w sklepie 3/4 dni robia.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem 2000zł budżetu i złożyłem w moim mniemaniu dobrą konfiguracje.. A przede wszystkim taką z jakiej jestem bardzo zadowolony. Wszystkie tytuły chodzą mi bez problemu na max detalach i cieszą oko. Tylko procka delikatnie bez zmian napięcia podniosłem na 3.7Ghz więc niewiele.

 

Mój komp to:

 

AMD Phenom II X4 965 Black Edit /3.4GHz, 125W, BOX, AM3/ 399zł

Arctic-Cooling Freezer 7 Pro Rev.2 79zł

Asus M5A78L-M LX V2 /AMD760G 175zł

Kingston 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 HyperX 100zł

MSI GeForce GTX 560 Ti DCII 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI 850zł

OCZ ZS 550W 80+ 135mm 230zł

 

Z oszczędności wpakowałem to do obudowy I-BOXa która kosztowała mnie 80zł bo zależało mi na zamknięciu się w budżecie ale nie żałuje. Nie wiem skąd komentarze że 560TI jest grafą kiepską i wypieraną ze sklepów na siłę. Faktycznie czytałem że kupa ludzi miała problemy z tymi grafikami ale pewnie jest to rzecz losowa. Bardzo dobrze sie sprawuje u mnie i nie przekracza 70 stopni w największym stresie. A skoro zależy Ci żeby zamknąć sie w kwocie 2900zł to po co ci taka droga obudowa i płyta główna? Dla ciekawych czemu nie napisałem nic o dysku to postanowiłem wsadzić przynajmniej na razie dysk 120GB sata ze starego kompa bo cen dysków nie mogę przełknąć.. I to tyle. Uważam że z takim budżetem masz mnóstwo opcji.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

Dawaj 3,5k to będziesz miał chłodzenie...

 

http://www.morele.ne...ry/info/fulzEX/

 

Najlepsze jest to, ze wlasnie w intel core 3470 jest najgorszy box :D juz sam nie wiem, albo tamten dobry , albo ten co Sniper przedstawia. Prosze Was, wiem ze jest zamieszanie, ale musze wiedziec jaki konkretny zestaw bedzie dobry, najlepiej by nie bylo, ze jakies czesci sa wadliwe i po jakims czasie nalezy wymienic. Przykladem jest intel 3470, gdzie chlodzenie wydaje glosne dzwieki.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...