Skocz do zawartości

Crysis 3 Alpha


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość effendi360

mówię jak jest a ty podważasz mnie jeszcze ... a nie będę się z tobą kłócił, twierdzę jak jest a że ktoś sobie to tłumaczy inaczej to już jego osobisty problem

Włącz frapsa na 10 minut i wykres wklej tutaj. Można to łatwo zrobić w exelu i wtedy zobaczymy te twoje 50fps.

Bo u mnie wygląda to tak:

 

http://img641.imageshack.us/img641/4016/212121r.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja w piątek o 10.30 ściągnąłem grę i okazało się, że mam są słabą kartę graficzną(NIVIDIA GeForce 9500 GT) Coś poradzicie? Czy biec do Vobisa :) ?

 

Poradzę: przekaż mi klucz xD nie no , musisz mieć kartę z dx11 żeby odpalić gierę :) A tak pochopnie bym nie leciał do Vobisa po nową kartę, bo pewnie jeszcze CPU , PSU itd. Pośpiech nie warty dla wcześniejszego zagrania w alphę. Open BETA w grudniu :) Jest czas na ew. upgrade

 

Da się może zmniejszyć ustawienia graficzne bez włączania gry?

nawet gdyby się dało(pewnie jakiś plik jest za to odpowiedzialny)z tą kartą to ci nie nic nie da niestety :( Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

jaki to znaczy ze masz podac model po za tym rdzeni sie nie sumuje, i do vobisa sie nie leci po karty bo pewnie ceny maja kosmiczne, a doradcow nieznajacych sie na sprzecie, podaj pelna specyfikacje konpa i podaj ile masz do wydania cashu

Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

1 2-rdzeniowy( każdy ma 2.55 GHZ)

 

tego się nie sumuje -,- musisz podać dokładny model... bo te puste megaherce to dużo nie mówią... Zresztą rzeczywiście nie ten temat. To temat na zestawy komputerowe
Link to post
Share on other sites

I jak mozna tą część porównać do jedynki chodzi o fabułę itp czy lepiej się trzymać z daleka od tej gry ? Pytam się bo zastanawiam sie czy kupić tą grę na xboxa 360 oczywiście jak wyjdzie :D.

 

Co do Alphy to nawet jej nie ściągam bo pewnie komp by mi się spalił :( .

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja powiem tak. Przed patchem (~30MB) gra była płynna. Nie wiem ile miałem klatek ale grać się normalnie dało. Oczywiście wszystko na max z 1080p.

Jednak po tym patch'u grać się nie da. Ping ponad 300.

Link to post
Share on other sites

wpisz w google ,,crysis 3 alpha key'' , weź sortuj (ostatnia godzina) i może trafisz na link z jakiegoś forum gdzie jakaś dobra dusza , która nie ma karty z dx11 podaje kod :Pa tymczasem za 10 min mi się ściągnie :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

very high, 1680x1050 ok. 20 fps

high ok. 25-30

 

lagi straszne, biegne raz mam 30 raz 3...

 

very high

 

 

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

318, 14570, 18, 27, 21.826

 

 

 

high

 

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

4380, 132523, 11, 49, 33.051

 

mierzone frapsem(dane z excela) ;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...