Skocz do zawartości

Crysis 3 Alpha


Gość effendi360

Recommended Posts

no muszę was zawstydzić bo gram gram i gram jest po prostu bardzo płynnie tak samo jak NFS MW

ale tak to jest jak się uważa GTXy za monstrum wydajności a potem zadajecie sobie pytanie co tak cienko działa ...

gra posiada bugi, wolno wczytujące się tekstury itd. ale optymalizacja jest o niebo lepsza niż w C2 może tylko ja to odczuwam, ale takie tłumaczenie sobie że optymalizacja skopana to takie nie na miejscu

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

no muszę was zawstydzić bo gram gram i gram jest po prostu bardzo płynnie tak samo jak NFS MW ale tak to jest jak się uważa GTXy za monstrum wydajności a potem zadajecie sobie pytanie co tak cienko działa ...

Nie rozpier.dalaj mnie człowieku bo czytałem forum zachodnie i koleś na 7970CF ma 40fps.

 

Na dodatek podobno jest jakiś problem na ATI że gra się odpala w 24Hz i trzeba kombinować, żeby to zmienić.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak ty uważasz że 20 fps to jest grywalne jeszcze w MP to good luck. Ciekawie się zapowiada bo co ? Jedna mapka, do tego taka sobie, strzelanie i bieganie bez żadnej logiki. Takie coś to ja widziałem w Quake 3 kilkanaście lat temu (tylko, że tam były lepsze mapy i większa grywalność, i faktycznie żeby wygrać trza było mieć skilla a nie fuksa).

Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego napisałem, że jest grywalne i się zdziwiłem, ze tak mało klatek.

Zapowiada się ciekawie - tak, zachęciła mnie ta jakże krótka rozgrywka do kupna kolejnej części. Nikt Ci nie każe grać w najnowsze gry, możesz pozostać przy Q3. Swoją drogą bardzo ciekawe porównanie Q3 do C3, który jest w fazie Alpha, a sam silnik jest o wiele lepszy niż ten z Quake...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Na High ja mam prawie cały czas 60kl, ale to nieważne. MUSZĄ coś z tym zrobić bo to ****a nierealne, żeby to nawet na dwóch potężnych kartach za 1500zł nie latało w 60 klatkach !

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Today, 11:54 | posts: 3,888 | Location: Wolverhampton/United Kingdom

 

Maxed out, 1080p (finally fixed the fullscreen 24Hz bug), getting poor crossfire performance

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...