Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Andrzeju a nie myślałeś o wentylatorze na spód?? U mnie bardzo on zbił temperatury karty.

 

Myślałem, , ale jednak postanowiłem tak jak mam i nie narzekam :)

Temperatury 26-27 stopni przy włączonym CnQ i prędkości wentylatora ~660RPM :!:

Swoją drogą jakbym postawił cooler poziomo, to chyba miałbym trudniejszy dostęp do pamięci:/

Link to post
Share on other sites

U mnie 140mm u góry na bardzo małych obrotach (strzelam, że gdzieś z 400-500) obniża temperaturę szczególnie na NB i pasywnej grafice. Jest to spadek o jakieś 4-5 stopni. Lada dzień będę miał nowy (cichszy) i zobaczymy ile on da radę.

 

A co ciekawe, skoro już brniemy w ten OT. Zauważyłem, że u mnie zdjęcie bocznej ścianki podwyższa temperatury :?: To chyba tylko potwierdza jak dobra obudową jest Antec 300 :?:

 

PS niedługo update foty z nową platformą, z Karakorum i z nowymi wentylami :)

Link to post
Share on other sites

narazie procek słabo idzie ale karta niezle śmiga 820-4000mhz stabilnie niewiem jak podniesc napiecei na karcie na viscie próbowałem programami od ati itp zminic biosa ale nonstop jakies błędy wyskakiwały i nie dało sie wgrac biosa i ustawic taktowań

 

musze wsadzić noiseblockery na chłodnice 3x XL2 w idle 1200beda chodzic na graniu 1500 jak tylko przyjdzie paczka z allegro

 

nachłodnicy teraz tylko 2 wiatraczki z czego jeden 1500 drugi 1000 obr

 

 

 

Oto podsumowanie:

2x Wąż Feser Tube 10/13 Clear UV (1m) 36,00 zł

8x Złączka prosta Feser 10/13 G1/4 128,00 zł

LAing 350 285zł

XSPC rezeruar 5,25 black 100zł

Płyn Feser One UV Blue 44,00 zł

Chłodnica Black Ice GT Stealth LITE 360 154,00 zł

Blok CPU D-Tek FuZion v2 255,00 zł

EK 4870 - Acetal 399,00 zł

 

 

kurier UPS 8,00 zł

SUMA 1 400,00 zł

Link to post
Share on other sites

Musiałem ją kupić bo potrzeba mi było coś z zintegrowaną grafiką, a wtedy jeszcze nie było G41/43/45 i jedynie ta była w miarę Ok'ej z wówczas obecnych na agito.

 

PS a czemu nie kupiłbyś mATX?, w czym jest gorsza Twoim zdaniem? bo jest mniejsza?

Link to post
Share on other sites

Ja tam sie nie mam czym chwalic. Poza tym kabelki jakos tak dziwnie poukladane mam wiec sie wstydze;] Przydaly by sie jakies porady bo zawsze mnie zadziwia jak ludzie to robia ze np zadnych kabli nie widac.

Musial bym chyba powycinac jakies otworki na te kable a szkoda mi obudowy [Cm Stacker 832]

Link to post
Share on other sites

@matej, moja poprzednia płyta była mATX :) Jedyna wada to brak możliwości OC (znaczy była, ale taka, że jej nie było :geek: )

 

Ja bym chciał tak poukładać kable ale mój 'kochany' zasilacz mi to uniemożliwia (długość kabli). Chyba kupię nowy :P

 

edit: super jest ten płyn reagujący na UV :P

Link to post
Share on other sites

narazie procek słabo idzie ale karta niezle śmiga 820-4000mhz stabilnie niewiem jak podniesc napiecei na karcie na viscie próbowałem programami od ati itp zminic biosa ale nonstop jakies błędy wyskakiwały i nie dało sie wgrac biosa i ustawic taktowań

 

musze wsadzić noiseblockery na chłodnice 3x XL2 w idle 1200beda chodzic na graniu 1500 jak tylko przyjdzie paczka z allegro

 

nachłodnicy teraz tylko 2 wiatraczki z czego jeden 1500 drugi 1000 obr

 

 

 

Oto podsumowanie:

2x Wąż Feser Tube 10/13 Clear UV (1m) 36,00 zł

8x Złączka prosta Feser 10/13 G1/4 128,00 zł

LAing 350 285zł

XSPC rezeruar 5,25 black 100zł

Płyn Feser One UV Blue 44,00 zł

Chłodnica Black Ice GT Stealth LITE 360 154,00 zł

Blok CPU D-Tek FuZion v2 255,00 zł

EK 4870 - Acetal 399,00 zł

 

 

kurier UPS 8,00 zł

SUMA 1 400,00 zł

 

http://s1.zapodaj.net/images/3104691.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...