Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Użytkownik który mówił o R4 to ja :-) a więc nie ten od dysków. Co do wyciszenia to mam raczej ciche komponenty wewnątrz, cooler CPU bequiet, karty TwinFrozr III, wentylatory Silient Series R2 i bequiet - wszystkie na 5V ustawione i szczerze jestem zadowolony, choć spodziewałem się czegoś więcej po tych matach głuszących i systemie zaślepiania kratek wentylacyjnych. Niemniej obudowa jest przedniej jakości i pod tym względem szczerze polecam!

Edytowane przez mkforever1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak szczerze to podziwiam ludzi ktorym sie chce picowac w kompie kazda drobnostke zeby czadowo wygladal, bo efekty sa naprawde super. Z drugiej jednak strony ciesze sie ze nie musze sie kierowac wygladem mobo przy konfigurowaniu zestwu, a jedynie parametrami i nastepnie cena (no i firma, bo ze mnie cholerny fanboy ASUSa). Poza tym mam malego pier...ca na punkcie ciszy wiec i tak bym tego kompa zamknal w obudowie z matami w sciankach zamist pleksi, o tym ze stalby pod biurkiem z lewej strony nie wspominajac. Tak wiec szacun za robote, wrzucajcie fotki bo milo popatrzec, ale chyba sie nigdy nie skusze na to ;)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Ja nie patrzę na wygląd, najważniejsze by działał ;), gdybym bawił się w estetykę, nie mógłbym sobie pozwolić na to co mam teraz ;), jakieś 4 k na sam wygląd a potem znów z 10 na sprzęt :/

Link to post
Share on other sites

verul, miło znaleźć bratnią duszę, fanboyem nie jestem, lecz bardzo lubię i cenię produkty Asusa

 

Czesiu, za pozwoleniem, ale zobacz proszę chociażby komputer Biafry, Szarika, bona, Okara, Grega i wielu innych użytkowników forum, których przepraszam, że nie wymieniłem, lecz jest ich zbyt dużo by spamiętać wszystkie ciekawe projekty. Masz temat http://forum.benchmark.pl/topic/84593-galeria-komputery-benchmarkpl/ gdzie ludzie prezentują włożoną pracę i chęci, kosztem w niektórych przypadkach tańszym niż te Twoje CF a z efektem pierdyliard razy lepszym.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nie uważam, że mam najpiękniejszego peceta na forum, ale na jego wygląd (przedłużki, wentyle, mobo za które dałem całe 300zł i spełnia swoją rolę a przy tym pasuje kolorystycznie. LC nie liczę bo to osobna bajka jest) nie wydałem więcej niż 500zł. Jakby tak liczyć od hafa, czyli od okresu kiedy się uczyłem czego chcę od wyglądu to nadal by nie było nawet 1,5k bo przecież sprzęt się sprzedaje a nie magazynuje

Edytowane przez natsu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP, ty masz coś w planach? Bo póki co choinka, pierdyliard wentylatorów, dwa regle i large tower do 660 i boxa :roll:

 

BTW, ta wystająca rura od odkurzacza wyciąga powietrze bo miejsca na wentylatory zabrakło?

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@UP, ty masz coś w planach? Bo póki co choinka, pierdyliard wentylatorów, dwa regle i large tower do 660 i boxa :roll:

 

BTW, ta wystająca rura od odkurzacza wyciąga powietrze bo miejsca na wentylatory zabrakło?

Miało być genialne LC, 480mm chłodnice i cuda na kiju a jest mATX na boxie z rurą od odkurzacza z tyłu budy

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak czekać z wymianą sprzętu na nową generację RAM'u :wariat:

Przepraszam, ale jestem w stanie zrozumieć oczekiwanie na skok wydajności procesorów lub kart graficznych, ale czekać na RAM? :sciana:

Poza tym po co taka buda? Na przyszłość? Po co kupować budę na przyszłość i na tym skończyć przygotowania?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...