Skocz do zawartości

Grafika do 500zł


Recommended Posts

jak kupil na allegro za 0,5k to spoko, jego zysk :D ale my tu mówimy praktycznie o sklepowych produktach a gx2 w sklepie 500 zł raczej niestety nie kosztuje (+/- 1000 zł z tego co wiem), no a to już robi dość sporą różnicę. Wiadomo że wydajność jest większa ale to już całkiem inny segment :D ja się wolę skupić na mid niż na high. Poza tym wydajność komputerów nie rośnie proporcjonalnie do ceny co nie jest bez znaczenia. Moim zdaniem najbardziej opłacalny jest segment średni i przy tym całkiem wydajny.

Link to post
Share on other sites

Widać w komputroniku chyba wszystki ceny radków 4xxx spadły, pewnie szykuje się jakaś wyprzedaż :D ale to pewnie dlatego że jest już piąta seria. W ogóle mam nadzieję że dostępność tych grafik będzie większa po nowym roku... bo cały grudzień były pustki w sklepach. ehh

Link to post
Share on other sites
jak kupil na allegro za 0,5k to spoko, jego zysk :D ale my tu mówimy praktycznie o sklepowych produktach a gx2 w sklepie 500 zł raczej niestety nie kosztuje (+/- 1000 zł z tego co wiem), no a to już robi dość sporą różnicę.

 

 

Witam.Kupiłem za sporo więcej niż 0.5k,ale to nie o to chodzi.W żadnym sklepie nie kupisz już karty 9800GX2 bo od ponad roku ( jak nie więcej ) są już one wogóle nie dostępne.I z tego co "wiesz" na 100% nie są one w tej chwili po 1000zł :D To tyle o dostępności 9800GX2 i samej cenie.Wracając do tematu to oczywiście sensownie jest kupić HD 4870 ze względu na niższy pobór prądu w stosunku do posiadanego zasilacza.Oczywiście wydajność jest również wystarczająca.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...