Skocz do zawartości

Grafika do 500zł


Recommended Posts

Faktyczne, HD 4870 jest wydajniejszy od GTS250, jednakże model, który podałeś jest konstrukcją referencyjną firmy XFX, natomiast GTS250, które zaproponował @halaj mają dobre systemy chłodzenia. Sam nie jestem przekonany, która karta będzie lepsza, więc się nie wypowiadam, jednakże osobiście wolałbym nieco słabszą kartę z lepszym chłodzeniem, które pozwoli na podkręcenie jej do poziomu lepszej karty z chłodzeniem uniemożliwiającym duże OC.

Link to post
Share on other sites

No i jak zwykle dylemat :( Ten 1GB przydałby się jeśli chciałbym grać na wyższych rozdziałkach, prawda? I mógłby mi zaprocentować w przyszłości i nie tylko? (Większa ilość klatek na sekundę)

 

EDIT :

Faktyczne, HD 4870 jest wydajniejszy od GTS250, jednakże model, który podałeś jest konstrukcją referencyjną firmy XFX

+ sprzedawcą jest legendarny E-N-T-E-R :)
Link to post
Share on other sites

Kup HD 4870 jest tak samo szybki jak GTX 260 Core 196, poza tym referent w tym przypadku nie jest zły.Nigdy nie podkrecisz GTS 250 do poziomu 4870 . W tej cenie najlepsza karta :) to HD 4870 512DDR5 :(

 

Uzywana karta to też niezły pomysł, ale jak masz uprzedzenia to pozostaje kupić nową.

Link to post
Share on other sites

Ehhh.. 4870, fajnie ale jedni piszą tak drudzy inaczej, więc jeszcze raz : Czy mój zasilacz BeQueit 350W PurePower na 100% pociągnie taki sprzęt :

 

AMD 250 II x2

Kingston 2GB ddr2 800mhz

właśnie tego Radeona 4870

500GB F3

 

Chłodzenie tego Radka będzie dobre? Nie będzie się grzał?

 

EDIT : I czy procek nie będzie przypadkiem dusił karty, gdybym się zdecydował?

Link to post
Share on other sites

ENTER miał http://www.allegro.pl/item820657474_512 ... 5gb_s.html

 

własnie tą znajomy kupił i działa mu na zasilaczu 350W, raszta podobna do twojego kompa.

Może na dniach znowu wystawi. A co do tego ze ENTER jest zła sławą owiany , myśle ze to jakaś ściema. Wystarczy zobaczyć na stosunek komętarzy pozytywnych do negatywnych.

Ja osobiście kupiłem od niego mobo , cepa i wszystko było ok, znajomi tez kupuja u niego bo ma ceny spoko :(

Link to post
Share on other sites

A co do tego ze ENTER jest zła sławą owiany , myśle ze to jakaś ściema. Wystarczy zobaczyć na stosunek komętarzy pozytywnych do negatywnych.

Wystarczy zobaczyć jakie ma ceny w stosunku do konkurencji - to zbyt duża różnica, od razu to jest podejrzane. Poza tym poczytaj komentarze. Sklep, który nie daje faktury ani paragonu to kanciarz.

 

A skąpcy się na ich chwyty nabierają. Oby znajomemu się grafika nie zepsuła bo wtedy będzie miał nieprzyjemności.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to wystarczajace zeby kupić u niego karte czy procesor. 5223 pozytywy przy 28 negatywach. Dostajesz towar taniooooo, jak wolisz przepłacać to twoja sprawa. :->

No trudno, żeby ludzie wystawiali komentarze dopiero gdy im się ona popsuje a potem jest problem z egzekwowaniem gwarancji. Dodatkowo dostajesz nic nie warty świstek zamiast paragonu czy faktury VAT a ludzie po prostu nie wiedzą, że takie coś jest nic nie warte - ot dają pozytywa by również dostać pozytywny komentarz.

Jesteś skąpy i wolisz zapłacić 30 czy 50zł mniej za towar i mieć fikcyjną gwarancję to kupuj - to nie nasza sprawa - ale nie polecaj innym kogoś takiego. Poczytaj sobie temat na PCLabie o tym i innych użytkownikach.

Link to post
Share on other sites

Jesteś skąpy i wolisz zapłacić 30 czy 50zł mniej za towar i mieć fikcyjną gwarancję to kupuj - to nie nasza sprawa - ale nie polecaj innym kogoś takiego

1.- Przesadzasz.

2.- Nie pisz ze jestem skąpy nie znasz mnie.

3.- piszesz jak bys był z konkurecji, ja dostałem paragon i gwarancje na mobo od entera.

Link to post
Share on other sites

3.- piszesz jak bys był z konkurecji, ja dostałem paragon i gwarancje na mobo od entera.

Zrób skan/zdjęcie tego paragonu.

 

2.- Nie pisz ze jestem skąpy nie znasz mnie.

Oszczędzanie kilkudziesięciu złotych na towarze za kilkaset/kilka tysięcy to skąpstwo jakby nie patrzeć.

 

Zresztą poczytaj sobie -> http://forum.pclab.pl/t396413.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...