Skocz do zawartości

Super zegarek do mniej-więcej 1 tys.


Recommended Posts

Cześć.

 

Ostatnio rozglądałem się za jakimś fajnym zegarkiem, który służyłby mi przez co najmniej kilka/kilkanaście lat. Znalazłem ciekawą propozycję od Casio: http://www.gshock.com/watches/?id=7C2FD4A0-C834-449A-B314-2A4AB2250D4A&pline=CE1EA3D5-8671-49D0-9FE5-D3E59F4B01A0 Jego cena waha się w okolicach 950 zł. Stąd moje pytania:

  • Co sądzicie o tym zegarku?
  • Jakie inne modele polecacie?
  • Jak wg. Was są dobre marki
  • Czy w ogóle opłaca się kupować takie porządne zegarki za takie pieniądze?
  • Podobne do 4 pytania, czy w ogóle one się czymś różnią od zwykłych (oprócz wyglądu)?
Za wszystkie ciekawe odpowiedzi nagradzam plusikami. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć i na Wasze wypowiedzi.

 

 

Z pozdrowieniami,

 

kubaset97

Link to post
Share on other sites

Ad1. Jeżeli on ma być na kilka lub kilkanaście lat to zastanów się czy chcesz kupić tego typu zegarek bo na wyjścia pod krawatem to on się nie będzie nadawał (no chyba, że w przyszłości dokupisz sobie elegancki).

Ad2. Zależy czy chcesz pasek czy bransoletę.

Ad3. Atlantic, Tissot, Citizen, Bering, Certina i wiele, wiele innych.

Ad4. Kwestia indywidualna, ale to raczej średnia półka będzie :P.

Ad5. Jakością materiałów, wytrzymałością.

Link to post
Share on other sites

AD1. Jako zegarek sportowy bardzo fajny :)

AD2. Polecam ten (tylko ta cena) ==>> http://allegro.pl/certina-ds-podium-big-size-gmt-c001-639-16-057-01-i2668581818.html

AD3. Certina, EdoX, Citizen, Maurice Lacroix

AD4. Jeśli jest wart swojej ceny to owszem. Warto kupować porządne rzeczy, bo masz pewność, że będzie służył na dłużej.

AD5. Różnią się i to znacznie. Przeważnie rodzajem szkła, stopu metali z jakich jest wykonany, itp.

Link to post
Share on other sites

Mi sie takie nie podobaja. Tragedia to dla mnie wrecz jest. Nieczytelny, za duzo badziewia ktore niewiadomo do czego sluzy. Ja w wieku 15 lat kupilem sobie Casio Edifice za ok 300zl z niebieska tarcza bez cyferek ktorego jedynymi bajerami sa sekundnik wskazowkowy oraz datomierz i jestem zadowolony. Producent napisal na tarczy ze bateria ma sluzyc 10 lat i... tyle wytrzymala, moze nawet troche dluzej. Nadaje sie do krawata. No ale co kto lubi, mi taki juz w tamtym wieku sie podobal.

http://www.bassett-watch-shop.com/images/EF--113D-8AVEF.gif taki, tylk oz niebieska tarcza. A, i ma fluorescencyjne wstawki przy kreskach i na wskazowkach wiec widac godzine po ciemku.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Ja uważam że taki zegarek co pokazałem + garnitur - jeśli jesteś młody - to wg. mnie jak najbardziej pasuje. Bo czemu nie? Jesteś młody, wysportowany ( w moim przypadku :D ) to będzie wg. mnie pasował :) Jeszcze pomyślę. Sam znam markę Citizen, jeden mocniejszy i droższy model ma kilkanaście lat i ani jednej ryski :)

Link to post
Share on other sites

Wytrzymały i to bardzo :) Jest rozciągliwy, więc jak nawet o coś zahaczymy to się nie przerwie. Jest zrobiony z gumy ale z dodatkiem czegoś, co powoduje, że jest sprężysta, i trudno w nią wbić różne przedmioty bo się ugina pod naporem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...