Skocz do zawartości

Super zegarek do mniej-więcej 1 tys.


Recommended Posts

Gość nasciturus

Gdybym dysponował kwotą 1000 zł kupiłbym dwa zegarki :). Jeden sportowy, na co dzień. Drugi na bransolecie, wyjściowy, do koszuli itp. Ale to już zależy co kto lubi, jaki ma styl i gust, znam takich co wszędzie chodzą w dresie. ;)

 

10 (może 11 lat) lat temu dałem 200zł za zegarek casio. Po kilku latach wymieniłem tylko pasek. Sam zegarek był niezniszczalny (przetrwał piękne młodzieńcze lata, gdzie nie był oszczędzany), zresztą, dalej gdzieś leży i mierzy czas...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wznawiam temat. Podoba mi się bardzo ten G shock którego podałem w 1 poście, ale wydaję mi się, że jest on troszeczkę za duży. Chciałbym go zobaczyć na żywo ale oprócz tego rozglądam się za innymi markami. Proszę Was, abyście mi podali najładniejsze zegarki w cenie ok. 900 zł :) Za ciekawe propozycje daje plusiki

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Dla mnie oferta, którą znajdziesz tutaj www.poisonstore.com jest odpowiedzią na twoje potrzeby. W internetowym outlecie znajdziesz niemalże wszystkie marki oryginalnych zegarów takich jak dla przykładu Michael Kors czy Emporio Armani po niskich w porównaniu do sklepowych cenach . Mimo, ze jego siedziba jest w UK to zamówienia realizowane są bardzo szybko

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...