Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, sam okres dziejów już jest zupełnie inny. Możliwe że będzie coś nawiązane do poprzednich części za sprawą Desmonda ale ciężko cokolwiek powiedzieć. Jak nie grałeś w poprzednie części to możesz sobie zagrać w Brotherhood imo najlepsza ze wszystkich. Można stworzyć własną szkołę assassynów i rekrutować nowych osobników, wysyłając ich później na misje za co mamy kasę. Lub też posługiwać się nimi do eliminacji określonych osobników. Fabuła też jest dość ciekawa. Jak masz czas to najlepiej byłoby poznać całą historię Ezio począwszy od AC2. Jedynkę możesz sobie na starcie odpuścić bo tam było strasznie nudno. Całość opierała się na zabiciu chyba 9 celów + questy poboczne. Najpierw trzeba było pochodzić po mieście, posłuchać, powęszyć na temat danego osobnika a później skrócić jego żywot i ten sam schemat był przy kolejnych celach.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

myślę że będą jakieś nawiązania ale przeżyjesz bez tego, co najwyżej wątek Desmonda może dla ciebie być niepełny, jeżeli masz czas to myślę że w miesiąc spokojnie się wyrobisz z zagraniem trylogii AC2 jeżeli nie to polecam wrócić do nich chociaż później z racji że to bardzo dobre gry

Link to post
Share on other sites

ja gram od początku i moim zdaniem w jedynkę możesz zagrać ale raczej przy okazji i to tylko w główny wątek bo misje pobocze są trochę monotonne ale trylogia Ezio to już inna sprawa. Niby na początku każdej części jest krótki wstęp przypominający co się zdarzyło w poprzedniej ale to nie to samo. Wiadomo nowy przodek i realia więc to raczej ogarniesz ale żeby poznać wszystkie wątki to radziłbym też zagrać w poprzednie 3 części czyli AC2, AC BH i ACR z uwagi na to, że możesz nie ogarnąć wątku tak na prawdę głównego bohatera czyli Desmonda :D . W tej chwili poprzednie części są dosyć tanie i często można kupić całą trylogię w komplecie. Sam natknąłem się wczoraj na takową na allegro więc nie ma problemu ;)

Link to post
Share on other sites

ta wersja ottoman ACR ma dodatkowo większe dlc do singla, które pokazuje kilka ważnych szczegółów ;) jeśli zagrasz od początku to będzie tam kilka pytań, na które odpowiada właśnie to dlc :D sam kupiłem wersję premierową i tego dlc nie mam więc obejrzałem na youtube i powiem, ze bardzo ciekawe było ale wolę sam zagrać więc pewnie kiedyś przy okazji w nie zainwestuje ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...