Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Recommended Posts

Posiadam już preorder z empiku, za jakiś miesiąc gra ma premierę i zastanawiam się jaką wersję zakupić, miałem zamiar kupić wersję zwykłą lecz widząc jak jest cena wersji Join Or Die - Edycja Kolekcjonerska myślę że jest warta dopłaty 30zł. Pytanie tylko czy cena drastycznie nie wrośnie po premierze i jak długo będzie dostępna oraz w jakim czasie po premierze mogę wykorzystać preorder ponieważ chcę poczekać na pierwsze recenzje i opinie. Orientuje się też ktoś jak używa się tego prorderu bo nawet go nie odpakowałem?

Link to post
Share on other sites

preorder to nic innego jak gra zamówiona przed premierowo i jedyne co to możesz mieć do niej jakieś dodatkowe bonusy, które później będzie trzeba kupić osobno albo nie bedzie można ich dostać. A jeśli zamawiałeś w empiku to zapewne masz AC3 Colonial, który jest kodem na pobranie dodatkowej zawartości w postaci stroju i broni w grze. Grę dostaniesz w dniu premiery albo po premierze lub jeden albo dwa dni wcześniej. Sam w empiku nie zamawiałem bo ma według mnie złe opinie jako sklep internetowy, a znajomy, który zamawiał poprzednią część w ogóle jej nie dostał. Osobiście wybieram sklepy Gram.pl Ultima lub w tej chwili znalazlem ciekawą ofertę na PlayerGames; AC3 JoD Edition za 165zł + 2 dlc (multi i singiel). Poprzednie cześci zamawiałem na ultima.pl i grę dostawałem na tyle wcześnie, że kończyłem ją mniej więcej w dniu oficjalnej polskiej premiery :)

Link to post
Share on other sites

A widziałeś link które tam są? Kupiłem Preorder Assassin's Creed 3 Colonial (za 30zł) daje mi on 30zł rabatu i dodatkowe rzeczy jeżlei zamówię pełną wersję w salonie w empiku gdzieś pod koniec lipca więc zakupu dokonam właśnie tam też ze względu na odbiór w salonie ponieważ często w domu nikogo nie mam i nie miał by kto odebrać i nie miałem z nimi żadnych problemów na szybkości mi nie zależy bo mam zamiar poczekać na pierwsze recenzje, przejrzyj mój pierwszy post jeszcze raz. Widzę że jesteś doświadczony z AC grasz na padzie czy na klawiaturze ?

Link to post
Share on other sites

na pytania które tu nikt mi nie odpowiedział może pomoc empiku coś da,

nurtuje mnie tylko jeszcze jedno pytanie: Jak mój sprzęt da sobie radę z tą grą mówię tu o 1080p i ultra, wyszły już oficjale wymagania? Wszystkie z wcześniejsze AC chodziły mi na max bez problemu, chciałbym też odnieść się do innej gry ale nawet w BF3 nie grałem, z nowszych to sleeping dogs w większości na najwyższych i niektórych normalnych

Link to post
Share on other sites

wypuścili wymagania ale chyba są nie do końca ok ale na tą chwilę to patrząc na twój sprzęt powinieneś zagrać bez problemu na wysokich chociaż tak jak mówię nie ma rekomendowanych jeszcze więc trzeba poczekać bo te do tej pory co wydali to wymagania minimalne i są takiej jak najwyższe w poprzedniej części

Link to post
Share on other sites

tzn. na chwilę obecną mam zamówioną edycję specjalną na gram.pl bo czekam na jakieś informacje związane z season passem. Jeśli do tego season passa po zakupie będzie można pobrać wszystkie dlc do gry to raczej zostawię podstawkę bo zawsze i tak wyprzedaje częsci kolekcjonerki ale jeśli nie będzie można to prawdopodobnie zamówię tą edycję Join or Die, sprzedam elementy poszczególne i też wykupię season pass tak więc kilka opcji jest :) Najciekawsza edycja to według mnie Deluxe ale dostępna tylko na ubishop i jedynie jako wersja cyfrowa, która zawiera całą zawartość elektroniczną (misjie, stroje itp.) ze wszystkich kolekcjonerek. Teraz to muszę lekko podrasować mojego kompa bo już troche ma i trzeba ramu dołożyć, zmienić modem i win7 zainstalować w końcu :D

Link to post
Share on other sites

co do kupienia to może jesli ktoś takową wystawi np. na allegro lub bo jest już informacja, że będzie można kupić season pass czyli od razu kod na pobranie wszystkich dlc jakie wypuszczą do gry i może on zawierać takze te wcześniejsze, które będą w edycjach kolekcjonerskich ale to oczywiście tylko moje domysły więc może się zdarzyć również tak, że po prostu w jakąś misję nie zagrasz bo nie pomyśleli o tym żeby zrobic edycję deluxe jako pudelkową, a i polskie sklepy mogły by się o to postarać co wyszło by im myślę na dobre ale na 100% nie wiadomo. Premiera za 2 miesiące prawię więc może coś się jeszcze ciekawego dowiemy :)

Link to post
Share on other sites

opiniami się nie martwię :) bo i tak zagram ale co ważniejsze potencjalne błędy na konsolowej wersji zostaną poprawione przed premierą pc i kto wie być może za opóźnienie dostaniemy coś ciekawego

 

nie wiem czy wiesz ale zorganizowano konkurs na spot reklamowy ac3 i do wygrania jako główna nagroda to 10 000zł, a dla 5 pozostałych osób, które dostały najwięcej łapek ufundowano gry więc warto sprawdzić :) tutaj jest link do filmu który zrobiłem więc jak ci się spodoba to możesz lajkować i udostępnić znajomym hehe no i sam też spróbuj :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=oeBgUCMOtVw

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...