Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Recommended Posts

Gamezilla i Gry-online również już wstawili reckę. Od siebie polecam przeczytać na godzilli (pierwsza podana strona), bo jest o wiele lepsza. Przeczytałem kawałek recki na polygamii, ale to taki chłam ta recka.... Najbardziej rozbawia mnie "po genialnym Broterhood'zie". Kurde, genialny mógło być ACII, ale nie Brotherhood i na pewno już nie Revelations, które oba były lekkimi odgrzewanymi kotletami. Według mnie i według opinii ACIII to co innego i nie jest jakimś tak kotletem, tylko porządną produkcją. Zobaczymy jednak jak sam zagram i wtedy ocenie.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Grałem kiedyś w Assassin Creed na xbox360 ale jakoś ta gra mi się aż tak nie spodobała,grałem w nią raptem kilka godzin,potem kupiłem inne gry i już więcej do niej nie wróciłem(sprzedałem ją).

Czy AC2 jest lepsza od jedynki?Oglądałem recenzje AC3,gra wygłąda bardzo ciekawie.

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Pierwsze i najważniejsze to fabuła, znacznie bardziej rozbudowana niż w jedynce. Tam gra opierała się głównie na zabiciu chyba 9 celów. Najpierw trzeba było powęszyć i jak najwięcej dowiedzieć się o naszym celu a na końcu zlikwidować. Te same czynności trzeba było powtórzyć przy kolejnych przeciwnikach co na dłuższą metę robiło się nudne. Były owszem questy poboczne ale mało znaczące. W dwójce natomiast questy są znacznie bardziej przemyślane, np. samo zdobycie zbroi Alaira stanowi spore wyzwanie i nieraz trzeba trochę pogłówkować. Zadania poboczne też stoją na wysokim poziomie. Fabuła gry wciąga na długie godziny. Same arsenał broni został bardziej rozbudowany. Moje ulubione to dwa ukryte ostrza oraz zatrute ostrze. :D Mamy też Leonarda który konstruuje dla nas świetne zabawki :D Poprawiono też system walki. Miejsce rozgrywania akcji czyli Włochy, Wenecja wyglądają pięknie, eksploracja tego terenu sprawia sporo frajdy. Zresztą sam zobacz i oceń, jak dla mnie spory postęp w stosunku do jedynki.

http://www.youtube.com/watch?v=4cgKih3Q1gQ

 

W Brotherhood jest jeszcze lepiej. Tam możemy szkolić assassynów i wspomagać się nimi albo wysyłać na misje za które zgarniamy kase :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

No co do tej gorszej jakości, to się nie zgodze. Gra wygląda pięknie nawet na konsolach.

 

Tak btw, to już dostałem w swoje łapska Assassin'a i właśnie go instaluje na dysk konsolki, bo nie chce by płyta ciągle była w ruchu ;).

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Ja również grałem i siedzę teraz pod koniec 6 sekwencji. Lekki spoiler:

 

Grę "prawdziwym" bohaterem (czyt. Connorem) zaczynamy bodajże od 4 sekwencji, a strój Assasyna dostajemy pod koniec 5 i dopiero w 6 możemy w nim śmigać, jak mnie pamięć nie myli. Desmond również miał swoje 5 minut i nie tylko na zasadzie "wyjdę, połażę po miejscu w którym jestem i pogadam z osobami, a później powrót do animusa", tylko czeka nas zadanie w wieżowcu. Ogram trochę więcej, to powiem co i jak. Najbardziej mnie zaskoczył fakt, że wcześniejszy bohater Hayt coś tam był i jest ..... templariuszem i to on jest aktualnie głównym celem Connora (nie wiem jak się później to zmieni, bo mam dopiero 6 sekwencje). Z ciekawostem powiem, że prawdziwe imię Connora, to Rahtonhaketon (wzięte z wikipedii, bo sam nie zapamiętam :P) i "właściwie" imię nadaje mu jego nauczyciel. Ogólnie mógłbym cały temat tu "zaspojlerować", ale warto samemu odkryć fabułę.

 

 

I tak, jest CO-OP na cztery osoby. Mi nie wołał o Xbox Live'a Golda, więc można i bez niego grać. Na weekend zgadałem się z znajomym i pewnie dopiero wtedy obadam coopa.

 

A jak wypada w porównaniu z poprzednimi AC ?

 

Chcesz wiedzieć? Jak dla mnie bomba i chyba mógłby ukazać się od razu po ACII. Byłby świetną kontynuacją. Nie to co lekko odgrzewane kotlety Brotherhood i Revelations.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Ja niestety TYLKO jedynki nie przeszedłem. Tzn. przeszedłem, ale do połowy :P. Największą bolączką ACI była monotonność. 9 celi do załatwienia i w kółko to samo... Za to przeczytałem opis fabuły i takie tam w necie i mi to wystarcza ;). Aktualnie siedzę w 10 sekwencji :P. Bunker Hill był, Herbatka również. Jeżeli grałeś w poprzednie części i chociaż minimalnie ci się podobały, to śmiało bierz ACIII.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Ja niestety TYLKO jedynki nie przeszedłem. Tzn. przeszedłem, ale do połowy :P. Największą bolączką ACI była monotonność. 9 celi do załatwienia i w kółko to samo... Za to przeczytałem opis fabuły i takie tam w necie i mi to wystarcza ;). Aktualnie siedzę w 10 sekwencji :P. Bunker Hill był, Herbatka również. Jeżeli grałeś w poprzednie części i chociaż minimalnie ci się podobały, to śmiało bierz ACIII.

 

wiem że trochę nie na temat,ale czy będziesz kupował halo 4

gra poprostu wygląda wspaniale...

blaszaki mogą tylko pozazdrościć

Link to post
Share on other sites

Jeżeli grałeś w poprzednie części i chociaż minimalnie ci się podobały, to śmiało bierz ACIII.

Owszem grałem i bardzo mi się podobały, no, może po za Assassin's Creed: Revelations" skończyłem go, ale był jakiś dziwny i krótki, miałem wrażenie jakby go zarobili na " odwal się " ;)

Link to post
Share on other sites

Owszem grałem i bardzo mi się podobały, no, może po za Assassin's Creed: Revelations" skończyłem go, ale był jakiś dziwny i krótki, miałem wrażenie jakby go zarobili na " odwal się " ;)

 

AC3 napewno Ci się spodoba.Jedyny zarzut jaki można mieć do tej gry to że gra nie jest spójna.Chodzi mi o misje główne i poboczne.

Jak nie masz w co grać do czasu premiery to kup sobie Dark Souls,najlepsza gra jeśli chodzi o sytem walki.(obowiązkowo pad z xboxa lub ps3)

AC2 czy to prawda że sytem walki nie jest żadnym wyzwaniem?jest bardzo prosty?

Link to post
Share on other sites

The End. Koniec, koniec, finito!!!! Przeszedłem i jak dla mnie bomba, ale fabuła potrafi być trochę pogmatwana, a sam Connor wydawał mi się momentami na debila, który daje się sobą kierować i manipulować... Jak zwykle Ubi zostawiło sobie lekką furtkę na następną część. Przynajmniej Desmond nie powróci, ale jak dla mnie był spoko ziomalem. Jakby ktoś tam miał jakieś pytania, to można śmiało walić. Później może dorzucę parę słów od siebie, bo zaraz pewnie pójdę spać. Wczoraj od dobrej 16-17 gram, aż tak do 10:20 dnia dzisiejszego :P.

 

 

Owszem grałem i bardzo mi się podobały, no, może po za Assassin's Creed: Revelations" skończyłem go, ale był jakiś dziwny i krótki, miałem wrażenie jakby go zarobili na " odwal się " ;)

Krótki trochę jak Brotherhood, a nawet jeszcze krótszy :P. Ogólnie Revelations i Brother robili właśnie na "odwal się" i odcinali kupony. Nie zmienia to faktu, że jakimś cudem fajnie się w nie grało.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Pierwsze i najważniejsze to fabuła, znacznie bardziej rozbudowana niż w jedynce. Tam gra opierała się głównie na zabiciu chyba 9 celów. Najpierw trzeba było powęszyć i jak najwięcej dowiedzieć się o naszym celu a na końcu zlikwidować. Te same czynności trzeba było powtórzyć przy kolejnych przeciwnikach co na dłuższą metę robiło się nudne. Były owszem questy poboczne ale mało znaczące. W dwójce natomiast questy są znacznie bardziej przemyślane, np. samo zdobycie zbroi Alaira stanowi spore wyzwanie i nieraz trzeba trochę pogłówkować. Zadania poboczne też stoją na wysokim poziomie. Fabuła gry wciąga na długie godziny. Same arsenał broni został bardziej rozbudowany. Moje ulubione to dwa ukryte ostrza oraz zatrute ostrze. :D Mamy też Leonarda który konstruuje dla nas świetne zabawki :D Poprawiono też system walki. Miejsce rozgrywania akcji czyli Włochy, Wenecja wyglądają pięknie, eksploracja tego terenu sprawia sporo frajdy. Zresztą sam zobacz i oceń, jak dla mnie spory postęp w stosunku do jedynki.

http://www.youtube.com/watch?v=4cgKih3Q1gQ

 

W Brotherhood jest jeszcze lepiej. Tam możemy szkolić assassynów i wspomagać się nimi albo wysyłać na misje za które zgarniamy kase :D

 

kupiłem assassin's creed 2,grałem w nią godzinę jak narazie.miałem mały problem z konfiguracją pada,ale wszystko udało mi się ustawić

jedno pytanie czy jest w tej grze jakiś poziom trudności?bo narazie wydaje mi się strasznie prosta...a nie lubię takich gier

Dip79 czy assassin's creed 3 jest trudno grą??czy walka jest wymagająca i stanowi jakieś wyzwanie?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...