Skocz do zawartości

Pochwal się ostrzeżeniami


Recommended Posts

Cycki były nawet spoko, ale ich właścicielka zdecydowanie za młoda.

 

http://4.bp.blogspot.com/-6Vvo-EthxtE/TcwWnjgdUVI/AAAAAAAAAFo/6BG8UIGs16I/s320/roman-polanski-seal-of-approval.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Data Powód       nie, 14 lip 13 Nieprzestrzeganie zasad polskiej pisowni       nie, 14 lip 13 Niewłaściwe zachowanie       pon, 01 lip 13 Wulgarne słownictwo       nie, 09 cze 13 Niewłaściwe zachowanie       pią, 24 maj 13 Niedozwolone treści w poście lub w profilu       sob, 11 maj 13 Inne       sob, 11 maj 13 Inne       sob, 11 maj 13 Niewłaściwe zachowanie       wto, 23 kwi 13 Spam lub nabijanie postów       pon, 15 kwi 13 Niewłaściwe zachowanie       śro, 10 kwi 13 Inne       pią, 05 kwi 13 Działanie na szkodę serwisu       śro, 03 kwi 13 Spam lub nabijanie postów       wto, 02 kwi 13 Offtopic       nie, 17 mar 13 Niewłaściwe zachowanie      

 


@up a za którym Spoilerem ? 

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201210/1351706659_by_ahab_500.jpg?1351706659

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Cholera, nie masz nic ode mnie! Muszę to naprawić :->

 

@sony

z tego co wygooglowałem, to równo 21 więc w niektórych miejscach (geograficznie) ledwie się łapie (w limit wieku).

 

Wiadomo pajacowanie moderacji szczególnie użytkownika sid vicious jest śmieszne.

Tak poza tym skąd wzieliście tego debila? Chęć dania warna osobie która nie dostała nigdy od tego moderatora czy jakoś tak.

Edytowane przez Vertiver
Link to post
Share on other sites

Ostrzeżenie dodane przez Igorrodz za Wulgarne słownictwo w Wiedźmin 3: Dziki Gon - temat ogólny.
Dano 1 punktów - wygasają 23 lip 2013 14:41.

Za "pierdzielenie o szopenie" - nie dość, że wulgarne słownictwo to jeszcze ważna z historii Polski postać, którą trzeba szanować (nawet jak się nie lubi muzyki przez tą osobę tworzonej). 
 
Gdy to przeczytałem myślałem że umrę ze śmiechu xD a to o nie szanowaniu Chopin'a mnie dobiło, no ale cóż nie ma co dyskutować, admini są lekko przewrażliwieni :P
Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

 

Ostrzeżenie dodane przez Igorrodz za Wulgarne słownictwo w Wiedźmin 3: Dziki Gon - temat ogólny.

Dano 1 punktów - wygasają 23 lip 2013 14:41.

Za "pierdzielenie o szopenie" - nie dość, że wulgarne słownictwo to jeszcze ważna z historii Polski postać, którą trzeba szanować (nawet jak się nie lubi muzyki przez tą osobę tworzonej). 
 
Gdy to przeczytałem myślałem że umrę ze śmiechu xD a to o nie szanowaniu Chopin'a mnie dobiło, no ale cóż nie ma co dyskutować, admini są lekko przewrażliwieni :P

 

To aż się prosi o mistrzów :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...