Skocz do zawartości

iPhone 5 - Prezentacja


Recommended Posts

Dzisiaj pokazali nowego iP5 - Możecie tutaj wpisywać swoje sugestie, wyzywać siebie nawzajem i tak dalej ;P

 

MOJE ZDANIE : Żenada i rozczarowanie, jednak konkurent dla SGS'a III jest z niego marny

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

MOJE ZDANIE : Żenada i rozczarowanie, jednak konkurent dla SGS'a III jest z niego marny

Pod jakim względem? Technicznie w A6 ma być 2x mocniejsze CPU/GPU niż A5. Warianty są różne, albo dostaniemy 2 rdzenie A15 z grafiką od A5X albo 4 rdzenie A9 z grafiką od A5X.

LTE w standardzie, choć na mapie EU nie było żadnego opa z naszego zaścianka.

Będzie wykonany ze stali i szkła.

 

Zobaczymy tylko jak będzie z ekranem.

Link to post
Share on other sites

To jako pierwszy nie bede obrzucac apple w 100% głównem :)

hmm.. co do konkurencji dla sgs3, wedlug mnie jest dobrym konkurentem.

Cóż., zawiodlem sie, bo nie ma żadnego WOW. lte nie w polsce? rozczarowanie :(

4" wyswietlacz? o tak :)

Mniejsze zlacze to idiotyzm.. co tera? wymiana sprzetu (iGlosniki, iDoki, iInne) na te z mniejszymi zlaczami? CZYSTY WYZYSK

Co do A6, nie ma zaskoczenia, ale powinien dobrze sie spisywac.

Udoskonalenia aparatu: Jak najbardiej duzy +, mialem nadzieje na zwiekszenie liczby mpx (tylko dla liczby, jestem melomanem), ale i tak jest git :) Lubie robic zdjecia, a posiadanie porządnego aparatu w telefonie, sprawia ze nie musze nosic 2 sprzetow.

Co do wykonania: Miejmy nadzieje ze bardziej trwaly od poprzednikow :)

 

Ogolnie, jak zwykle krok do porzodu, jednak moglbybyc wiekszy :)

Poczekac pol roku az allegrowe ceny beda przyzwoite, i git :) Moze, jak bedzie popularny, to samsung obnizy cene i wszyscy beda happy?

 

LTE BEZ POLSKI, NOZ KUR... ;/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lubie robic zdjecia, a posiadanie porządnego aparatu w telefonie, sprawia ze nie musze nosic 2 sprzetow.

Z racji wielkości telefonów w żadnym nie znajdzie się porządny aparat, bo nie da się robić sensownych fotek obiektywem mniejszym od paznokcia. Zdjęcia z imprezy owszem da się zrobić, ale aparat w telefonie nie zastąpi nawet średniej jakości kompaktu, nie mówiąc już o bardziej zaawansowanych konstrukcjach.

Link to post
Share on other sites

Tak sobie spoglądam na tego nowego iPhone i tych wszystkich fanboyow, którzy twierdzili że iPhone 5 pozamiata całą konkurencję, mógłbym najnormalniej w świecie wyśmiać. Nowy iPhone to nic przełomowego, ba, nawet powiem że wygląda tragicznie. Rozciągneli i tak już za bardzo wydłużony ekran do wielkości 4cali i zostawili rozdzielczość która nawet nie jest rozdzielczością HD

Link to post
Share on other sites

Cytat 4-inch Retina display with a resolution of 1136x640 pixels (that's 326ppi) http://www.gsmarena....5-news-4794.php

To wiem, oglądałem keynote. Chodzi mi o obsługę nieprzystosowanych aplikacji do tej rozdzielczości. Niby mają pojawiać się czarne pasy jak w filmach. Zobaczymy.

 

lte nie w polsce?

Nie było żadnego naszego opa na slajdzie UE, były z Niemiec gdzie są identyczne częstotliwości jak u nas. Poczekamy do premiery.

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2012/09/img0133.jpg

 

Mniejsze zlacze to idiotyzm.. co tera? wymiana sprzetu

Zapowiedzieli przejściówki.

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2012/09/img0209.jpg

 

Tak sobie spoglądam na tego nowego iPhone i tych wszystkich fanboyow, którzy twierdzili że iPhone 5 pozamiata całą konkurencję, mógłbym najnormalniej w świecie wyśmiać.

Mówi to fanboy Samsunga...

 

Nowaj nie do końca masz racje. Np. Nokia Pure View robi świetne fotki lepsze od niejednego kompaktu poniżej 400zł. Starsze Nokie też były ok, N8 zrobili sesję w którymś z polskich miesięczników.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Starsze Nokie też były ok, N8 zrobili sesję w którymś z polskich miesięczników.

Pewnie, że były ok. Miałem 7650 zaraz po premierze i dzięki niej jako jedyny mam foty z wielu imprez, bo cyfrówki nie były wówczas jeszcze zbytnio rozpowszechnione. N95 również nieźle jak na telefon fociła, ale nie zmienia to faktu, że aparat w telefonie to jedynie dodatek i ciężko traktować go poważnie.

Link to post
Share on other sites

Jestem mocno rozczarowany iPhone'm 5 prócz wifi 5Ghz i większego ekranu niema tak naprawdę nic nowego ! wydajność nowego procesora docenimy najwcześniej za rok a "mini" gniazdo bardziej mnie irytuje niż cieszy podobnie jak nano sim. Piąteczka niestety nie podoba mi się również wizualnie wolę swojego obecnego iphone'a

Link to post
Share on other sites

Raczej kosmetyczne zmiany, bez szału. Chyba racjonalnego (podkreślam, RACJONALNEGO) powodu dla przesiadki z 4S nie ma. Dużo osób i tak kupi bo musi mieć najnowsze :D Wizualnie na pewno na plus, ale tylko czarna wersja. W 4S srebrna ramka nie przypadłą mi do gustu.

 

Akurat 24 września kończy mi się umowa w Orange, wie ktoś może kiedy iPhone 5 będzie dostępny w salonach? Jak to było w przypadku poprzednich premier Ajplofonów? Tak mówi moja mama hehe

 

Wszyscy wiemy, że dla Polski jest to 28 września, chodzi mi o to, czy jest to data dla wszystkich, czy tylko dla iSpotów itp. Chciałbym sobie w ramach przedłużenia abonamentu sprawić iP5.

 

P.S. Aktualnie jestem dość zadowolonym użytkownikiem SGS "jedynki"

Edytowane przez OneManShow_w0w
Link to post
Share on other sites

Co do srajfonów nie wypowiadam się, bo żadnego nie miałem, ale jeśli chodzi o premierę "nowego" modelu, to film z linku trafnie ilustruje potęgę marketingu i podatność ludzką na wciskanie starego kitu w nowym opakowaniu: http://deser.pl/deser/1,111858,12482000,Amerykanski_dziennikarz_zakpil_z_premiery_iPhone_a.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@kubbak

 

Dzięki za info, plusik leci :)

 

 

Widziałem ten filmik. Oprócz marketingu itd tutaj swoje robi kamera, która powoduje "presję" na osobie kamerowanej. Wtedy taki człowieczek faktycznie durnieje. Do tego nie pokazane ile osób się nie nabrało :P Ale trzymając dwa takie same telefony w rękach i mówić, że jeden jest lepszy od drugiego, to już żenada.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...