Skocz do zawartości

iPhone 5 - Prezentacja


Recommended Posts

Ja jednak dostanę swego w ten piątek!

no to aplowy przyjacielu czekam na twoją relację. ja z każdą godziną jestem coraz bardziej na tak. utwierdza mnie w tym fakt że w domu żona ma 4 i coraz bardziej widzę przepaść jaka dzieli oba modele

 

 

Za telefon iphone5 64GB- 55 groszy!+przesyłka 12zł.

od razu widać że nie mieszkasz Rzeczpospolitej Złodziejskiej :) choć u nas teżmożna wyrwać taki model tanio, ale nie za grosze
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Co znaczy "taki abonament"?

Masz na myśli 600 minut?....nie wykorzystuje...

Jeżeli chodzi o internet to ostatnio wykorzystuje go około 400MB miesięcznie...

Cena abonamentu jest taka bo za iphone5 64GB zapłaciłem 55 groszy. (abonament na 12 miesięcy)

Link to post
Share on other sites

Mój abonament kosztuje 120zl miesiecznie....więc nie wiem gdzie tu przeplacanie.

Reszta abonamentu to splata telefonu (320zl) miesiecznie co daje nam total 3840zl.

Przeplacajá ci co kupują telefon z LTE,abonament z LTE a nie mają zasięgu LTE :D :D :D

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

nie ma znaczenia ile zaplaciles za iphone (piszesz 55 gr) placisz 440 zl miesiecznie 

 

biorac taki abonament nie wykorzustujac w pelni pakietu internetowego i minut cena za minute jak i cena za mb jest o wiele drozsza

 

 

440x12=5280-3750-iphone 5 (apple.pl)=1530zl/12=127,50 placisz za czysty abonament 

 

przeplacanie maxymalne ? czy nie ? co sadzicie o tych obliczeniach ? 

 

jaka siec ? klient biznesowy (firma) ? czy klient indywidualny ? bo nie moge odszukac takiej oferty 

Link to post
Share on other sites

napisalem tak "przeplacanie maxymalne ? czy nie ? co sadzicie o tych obliczeniach ? 

 

jaka siec klient biznesowy ? czy klient indywidualny bo nie moge odszukac takiej oferty 



lepsza oferta uhm......prosze bardzo orange free na karte 

 

kupujac doladowanie 100zl dostajesz 120 zl na karcie i jako bonus dostajesz 6 giga limitu i zostaje ci 120 zl na rozmowy do wszystkich sieci/smsy itp

 

minuta to 29gr do orange t-mobile-plus

 

69 do playa i cyfrowego polsatu 

 

czyli to lepsza oferta i co najwazniejsze nie jestem uwieziony ;) 



czyli wydajac 100 zl dostajesz 120/29 =..........???? czyli lepsza oferta ;) i taniej ;)

Link to post
Share on other sites

Ok to ja Ci powiem dlaczego tu kupuje telefon w abonamencie...

1.nie muszę stać w kolejkach co roku po nowego iphone...tu mam go zaraz po premierze z przesylką do domu.

2.abonament na 12 miesięcy (używany iphone tylko rok latwo sprzedac za dobrą kasę).

3.Najlepsza jakość uslug-nie wszystkie siesci są takie same (moja kobita ma abonament u konkurencji i ma dość częste problemy z internetem czy połączeniami).

4. 4G i jestem pod zasięgiem.

5.HotSpot osobisty (w prepaidach na karte niedostępne,a mam ipada2 bez 3G)

6.Po zalogowaniu się na moje konto u opreatora jednym kliknięciem zdejmuje sobie simlocka z iphone za free!

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites
Ok to ja Ci powiem dlaczego tu kupuje telefon w abonamencie...

1.nie muszę stać w kolejkach co roku po nowego iphone...tu mam go zaraz po premierze z przesylką do domu.

2.abonament na 12 miesięcy (używany iphone tylko rok latwo sprzedac za dobrą kasę).

3.Najlepsza jakość uslug-nie wszystkie siesci są takie same (moja kobita ma abonament u konkurencji i ma dość częste problemy z internetem czy połączeniami).

4. 4G i jestem pod zasięgiem.

5.HotSpot osobisty (w prepaidach na karte niedostępne,a mam ipada2 bez 3G)

6.Po zalogowaniu się na moje konto u opreatora jednym kliknięciem zdejmuje sobie simlocka z iphone za free!

1.kupilem bez abonamentu sporo taniej niz na apple.pl (noweczke z gwarancja) rownież z przesylka do domu 

2.bez abonamentu uzywam również cos okolo roku-do czasu kiedy wychodzi nowszy model

3.używajac sieci orage nie mialem jeszcze problemow z siecia

4.3g w telefonie jest dla mnie wystarczajace

5.spokojnie mozesz udostepnic polaczenia internetowego z iphone do ipada/i gdzie tam tylko chcesz (sprawdzone duzo razy orange

6.posiadam iphone bez simlocka ;)

jestem przegrany

Link to post
Share on other sites

Masz 0,29gr za minutęx(600 które ja mam do wszystkich sieci)=174 zł

Wykupuje abonament za granicą,tu też pracuje...na zaplacenie abonamentu co miesiąc muszę pracować 1,5 godziny.

Ile godzin musisz pracowac na swojego operatora co miesiąc przy doladowaniu za 120zl?

Link to post
Share on other sites

masz 600 min ale ostatnio wykorzystales 400 ;) czyli cena juz nie jest taka sama ;) policz sobie 



1.5 -400 zl 

 

7,5 godziny pracy=2000zl 

praca od poniedzialku do piatku po 7,5 godziny przez caly miesiac 20 dni

 

2000x20 dni=40000 i kupujesz telefon na raty ;) prosze cie ale jestes totalnie smieszny ;)

Edytowane przez BULDOGGG
Link to post
Share on other sites

masz 600 min ale ostatnio wykorzystales 400 czyli cena juz nie jest taka sama policz sobie  1.5 -400 zl    7,5 godziny pracy=2000zl  praca od poniedzialku do piatku po 7,5 godziny przez caly miesiac 20 dni   2000x20 dni=40000 i kupujesz telefon na raty prosze cie ale jestes totalnie smieszny

 

Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak bardzo zaabsorbował się cudzymi wydatkami. Co cię obchodzi, ile ktoś płaci za telefon ? 

Przeliczanie cen, które ktoś płaci w innym kraju niż Polska, zarabiając w obcej walucie, na złotówki to czysty kretynizm. Jak jedziesz na wakacje to zabierasz puszki z mielonką, żeby nie wydawać kasy na żarcie, bo w kraju taniej ?

Link to post
Share on other sites
masz 600 min ale ostatnio wykorzystales 400 czyli cena juz nie jest taka sama policz sobie
Masz na myśli 600 minut?....nie wykorzystuje... Jeżeli chodzi o internet to ostatnio wykorzystuje go około 400MB miesięcznie...

 

 

1.5 -400 zl 7,5 godziny pracy=2000zl praca od poniedzialku do piatku po 7,5 godziny przez caly miesiac 20 dni 2000x20 dni=40000 i kupujesz telefon na raty prosze cie ale jestes totalnie smieszny
Mój abonament kosztuje 120zl miesiecznie....więc nie wiem gdzie tu przeplacanie.

 

Jak już zaczynasz dyskusję to chociaż czytaj ze zrozumieniem....

Link to post
Share on other sites

Na twoj abonament 400 zl pracujesz 1.5 godziny to jak napisalem wczesniej zarabiasz 40000 zl miesiecznie bez weekendow i bierzesz tel na raty :) w dalszym ciagu stwierdzam tak jak napisalem wczesniej ok spadam i juz nic nie pisze

 

I nie ma znaczenia w jakiej walucie i czy sie przelicza czy nie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...