Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

sluchajcie tez mam problem z lagami, nie jest to wina sprzetu (mialem stacjonarke i7 z 7950 i mi lagowalo, teraz mam lapka samsunga 700ga7 i tez mam te same lagi), mysle ze to wina netu? mam racje? 

 

niektorzy pisza o lagach, ale myla je ze zwyklymi zacieciami, bo sprzet za slaby, ja mam lagi od jakis 5

miesiecy (po aktualizacjach) i az mi sie grac nie chce

 

moze ktos ma jakas recepte na to? w sieci pocinam jeszcze w fife13 i jest git nawet jak zona pudelka odpala to mi fifa13 dziala, a z bf3 kurwicy dostaje

 

moze ktos cos madrego napisze?

Jakie pingi na serwerach jak do 80 to lagów nie będzie, nieraz zależy to tez od serwera w jakim kraju bo mi w Chinach serwer pinguje na 70-90 a lagi są okropne. Moze coś się grzeje albo zobacz na serwerach bez PB jeżeli pomoże to aktualizacje PB zrób .

Link to post
Share on other sites

Ostatnio będąc w Saturnie chciałem kupić BF (chce pograć na multi) no i problem tkwi w tym co trzeba kupić żeby bez problemu pograć w sieci. (czy może sciągnać pirata i kupić jakiś cd key na allegro? ) 

Kupujesz CD key na allegro lub platformie Origin, wpisujesz go do Origina i pobierasz BF3

Link to post
Share on other sites

Limitka

http://allegro.pl/battlefield-3-edycja-limitowana-pl-cd-key-klucz-pc-i3025501924.html

Samo BF3

http://allegro.pl/battlefield-3-pl-origin-cdkey-klucz-skan-24h-7-i3023581844.html

Premka do niej potrzeba jeszcze podstawkę BF3

http://allegro.pl/battlefield-3-premium-pl-cd-key-klucz-24-7-i3018332094.html



tzn , ale to bez różnicy ? na zwykłej i na limitowanej normalnie pogram ?

Samo BF3 to nie muszę wyjaśniać,Limitowana to BF3+B2K plus 5 nieśmiertelników i pare broni a Premium to BF3+5 dodatków + wszystkie dostępne bronie uzbrojenia itp idt. wcześniejszy dostęp do nowego dodatku.



Właśnie znalazłem jeszcze to

http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/pd/productID.255751200

Link to post
Share on other sites

Hej mam problem. Zastanawiam się czy jak przeniosę folder bf3 na inną partycje( bo jest zainstalowany na C którą będe formatował) to czy po foramcie gra będzie działała w 100% sprawnie? Nie chce ściągać jakichś 30 GB dodatków. BF 3 orginalny kupiony w empiku.

Link to post
Share on other sites

Mam dylemat: składam kompa i wiem że hd 4000 intela da rade z BF 3 na małej rozdziałce :P Tylko teraz problemem jest to że gdy kupie płytę MSI to przydzieli mi do zintegrowanej grafiki tylko 256 MB pamięci. Da rade odpalic gerke czy nie ??

Link to post
Share on other sites

Oto chodzi że 1280x1024 i low na i7 3770k (który chce zakupić) będę miał około 30-35 FPS. A mam dylemat czy kupić MSI Z77A-GD 55 albo ASrock Extreme 4 (MSI 256MB ; ASrock 1,5 GB przydzielonej) bo na zintegrowanej sobie pogram z 3 tygodnie bez grafiki i nagrywania :)

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem poniewaz mam straszne lagi w bf3 srednia fps-ow to 26-35 czasami mam 70 a czasami 15 ale naczesciej 26-35.

Moj sprzet

4gb pamiec 667mhz [goodram]2x2gb

Processor: Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz

Karta graficzna ATI radeon 4850 512mb

Glowna karta: Gigabyte EP31-DS3L

Windows 7 64bit

 

[to sie dzieje na low ustawieniach jak cos]

 

Probowalem:

Czyszczenie dysku z zbednych gier programow itp

Defragmentacja dyskow

Uzywanie ccleaner/advanced system care

podmieniania user.cfg

reinstalacja bf3

zmiana windowsa z aero na zwykly

 

 

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

1.Nie leć na pałę :D Pomyśl czy np:zabicie tego wroga się opłaci i czy jesteś w dobrej sytuacji.Nie raz miałem tak że miałem przewagę że mnie nie widział gościu a skoczyło się kiepsko :P

2.Poznaj skrytki,mapę i dobrę punkty.

3.Myśl jak zaskoczyć wroga.

 

Podawaj ammo,apteczki innym

 

Dużo masz poradników na YT.

Link to post
Share on other sites

Nabijaj pkt. reanimacjami, paczkami z nabojami. Porada: gdy jesteś z wrogiem sam na sam to poczekaj aż on wyjdzie tobie pod celownik i nie pchaj się mu pod lufę albo spróbuj go zajść od tyłu (tak zwany obieg) :) strzelaj seriami albo kontruj( czyli przy strzelaniu ciągnij myszkę w doł!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...