Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Siemanko, mam problem. Mianowicie jak wchodzę do BF3 to jakby samoczynnie naciska mi się klawisz "w". Tzn. Żołnierz idzie do przodu a ja nie mogę nic na to poradzić. Próbowałem odłączać klawiaturę i podłączać jeszcze raz, resetowałem komputer, itd. ale wciąż to samo. Co robić? :ccc

A nie masz przypadkiem podłączonego pada/joystick? i kabel na nim zwinięty ? 

 

Przy okazji i ja mam pewien problem z grą... Wcześniej grałem na HD6850 na ultra i wszystko było ok..  fpsy średnio 60... Po wymianie karty na gtx660 mimo że fpsy dochodzą czasem do 130 to mam dziwne ścinki... coś jak by słaba akceleracja zwrotna myszki . Po włączeniu synchronizacji pionowej fps się dostosowuje do częstotliwości monitora lecz ścinki są nadal... Co to może być? Na Radeonie tego nie miałem... Procesor 965BE 3.8 Ghz... (wcześniej ten sam proc)  

Link to post
Share on other sites

Ultra i 6850 ? Chyba ze w singlu i na niższych rozdziałkach a co do twojego pytania to na 7970 jak i 6950 mam tez ścinki i nie ważne czy jest sych włączona czy tez nie. Zaznaczam ze nie zawsze  :)

 

Gdzieś wyczytałem ze niektórym pomaga własnie włączenie synchronizacji, ewentualnie wgraj najnowsze stery. 

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites

No na ultra nawet na serwerach z 64 graczami nie było problemu.. Poniżej 35 fps nigdy nie zaobserwowałem  tyle, że w 1280x1024. Karta mimo swoich lat dawała radę. 

Edytowane przez 6om6en6
Link to post
Share on other sites

Dosyć laikowate pytanie zadam.

Czy na G620 + GT610 +4GB RAM zagram w BF3 nawet na low w 1280x1024?

 

Dodam że planuje wymianę platformy na APU 5800k + HD4850/HD7770 (jeśli fundusz pozwoli).

 

 

intel pentium g620 2.6ghz @ 4.55 ghz
galaxy geforce gt 610 2gb ddr3
medium settings
1280x800 resolution
-Intel Pentium g620 2.60 GHz rated at 4.55 ghz
-dual core
-Galaxy - GeForce GT 610 GC 2GB DDR3 PCI Express 2.0 Graphics Card
-4gb ram ddr3-1333
-1 terabyte 7200rpm
INTEL PENTIUM G620 GALAXY GEFORCE GT 610 2GB DDR3

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

U mnie tak samo na multi, wiecie jak jest wiekszy rozpie%%l to tam do 50FPS max spadek, ale i tak grywam czesto na sparingach na ust. minimalnych z siatka terenu na ultra i wtedy 100FPS i w wiecej jest.

 

Grasz na ultra ale powiedz z jakim wygładzaniem ? Bo to tez dużo zabiera 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...