Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Czyli koniec już wsparcia dla BF3 już chyba żaden patch nie wyjdzie :(EA robi się coraz bardziej pazerne (tak wiem ameryki nie odkryłem) o ile w przypadku BFBC2 dodwali za free chyba 4 mapy.A w bf3 nic tylko DLC,DLC,DLC kasa,kasa.Dodatkowo patche 6gb które wprowadzają balans broni i kilka poprawek powinno być 500mb a nie połowa gry.

 

 

I tak na marginesie ile zajmuje Cały BF3 z DLC bo mam tylko podstawke i chcem wiedzieć jak dokupie premke ile jeszczę ściągnia :)

Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites

o ile w przypadku BFBC2 dodwali za free chyba 4 mapy.

Dużo map na bieżąco rozszerzali o tryby, bo na początku niektóre były tylko rush, a inne tylko cq ;)

Potem wyszedł patch gdzie 4 nowiutkie mapy były :D

 

A DLC Vietnam też było płatne :P Nie kupiłem %-)

Link to post
Share on other sites

1.Mam taki mały problem otóż dziś pierwszy raz zagrałem w bf3 włączam origin przekierowało mnie na Batteloga,ale po Ang można zmienić język,ale zamknę to znów po ANG grę mam pl origin też gra oczywiście kupiona w pudełku jak to zmienić ?

2.Grałem w BF i wyszedłem i popatrzyłem na staty nic się nie zaktualizowały dopiero po 30 min chyba się zaktualizowały .Odświeżałem battloga,ale nic nie pomogło tez tak macie czy od razu wam aktualizuje ?

Link to post
Share on other sites

Witam!

Jak gram w BF to po kilku minutach gry wyskakuję mi błąd "Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'wojowojo1' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.325) - Error loading pbcl"

Co on oznacza i co zrobić aby mnie nie wywalało?

Link to post
Share on other sites

Witam!


Mam taki problem z Bf 3. Włączam grę czy to kampanie czy multi i po paru minutach 2-3 gra mi się zacina. Muszę otwierać menadżer zadań i wyłączyć ją. Grałem w BFa wcześniej na tym komputerze ale po formacie wszystko się rozwaliło. Problem występuje nawet po reinstalacji i aktualizacji sterowników. Prosze o szybką pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

Spróbuj w CO-OPie uzbierać na G3, świetna broń, jak chcesz to mogę Ci w tym pomóc. ;)

Co do M416: ACOG, chwyt przedni, ciężka lufa. Ja mam taką konfigurację w AN-94 i sprawuje się świetnie. :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...