Skocz do zawartości

kupilem nowa karte i komp nie widzi


Recommended Posts

jakis koles na forum jakims:

"Witam.

Posiadam taki o to komputer:

Płyta MSI K9NU Neo-V, procesor Athlon 64 3800+, grafika GeForce 7600 GT 256MB, ram 2GB DDR2, dysk 250GB SATA i zasilacz 400W dodam ze zestaw jest sprawny więc postanowiłem wymienić kartę grafiki i zasilacz na:

GeForce with CUDA 9600 GT Zotac 512MB HDTV & DVI (PCI-E) Synergy Edition i zasilacz 550W.

Podłączyłem nowy zasilacz wszystko działa jak powinno następnie podłączyłem nową kartę grafiki i wiatrak na grafice kręci się ale monitor jest w stanie spoczynku. Zrobiłem aktualizację BIOSu nadal nic, poszedłem z kartą do serwisu i tam działa.

Jest ktoś w stanie mi pomóc ??

 

Ps. zasilanie do karty graficznej oczywiście podłączyłem a po wpięciu starej karty grafiki na nowym zasilaczu komputera działa poprawnie." JEDYNE co nas łączy to płyta główna ale nie mam pojecia dlaczego.

zasilacz mam go*****y tracer 4life (400w) ale jutro kupuje nowego corsaira. jednak mimo to mysle ze na monitorze powinno sie pojawic cokolwiek a nie dzieje sie nic. wpinam stara karte i wszytsko dziala...

kupilem dzisiaj w proline

Link to post
Share on other sites

Masz taki komputer i zasilasz go Tracerem 400w? Pożycz od kogoś prawdziwy zasilacz i sprawdź czy komputer ruszy. Na zasilaczu się nie oszczędza NIGDY!

 

EDYTKA:

Jeśli zasilacz nie daje rady to oczywiste że karta w ogóle nie wystartuje na zaniżonym napięciu. Zostaw komputer w spokoju do jutra, czyli do wsadzenia Corsair'a.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz;) ja jak podłącze 9800gtx+ pod chiefteca 400w może i ruszy ale lekkie obciążenie i od razu zrywa;) a to tracer no ludzie:)

 

Pamiętaj po raz kolejny sie mówi ze cholerny zasilacz może zdemolować sprzęt.... to jest jak paliwo do samochodu doleją ci czegoś i co się dzieje?? tak samo w zasilaczu spadki napięć lub za wysokie. Kiedyś jak pracowałem w serwisie zmierzyłem napięcie na zasilaczu wiecie co wykazało?? 13Wolt!!! na lini 12V 5,5wolta na lini 5v. Nie polecam zasilaczy tego typu raczej u mnie w sklepie stosują minimum chieftec a przy zakupie karty graficznej się pytają jaki masz zasilacz...

Link to post
Share on other sites

w tamtym kompie mam pentium d:/ model 925 3.0 to tak obciąża ze nieporozumienie;)

 

Po drugie pilnuj granicy 400w :) jak przekroczysz do 440w włączy się tryb/ zabezpieczenie Pobór prądu rośnie do prawie 800w raz tak miałem jak przekroczyłem pentium d 925 magiczną granice 4,900mhz a miałem wtedy grafe 8600gts

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...