Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Ja sobie zmieniłem nick na Pedobear :D

Poza tym ja w ludzi trafić nie umiem od jakiegoś czasu i na plusie nieczęsto bywam :)


Dzisiaj po raz pierwszy widziałem prawdziwego haxora. Koleś wszedł i w 4 rundy zrobił 18-0 na uproszczonym. Nie wiem co to za przyjemność z grania na dopalaczach

Link to post
Share on other sites

Cześć benchmarkowicze, mam do was pewną prośbę, bo mam pewien problem odnośnie gry. Nie dawno byłem zmuszony przerzucić się na grę w globala na laptopie - Lenovo Y580 (i5 3230m, 4GB RAM, GTX 660M, wyświetlacz 1366x768). Jest to całkiem porządny laptop do gier, w nowym Thiefie czy Bioshocku wyciskam ponad 40 fps na wysokich ustawieniach, patrząc na to jak dość wymagające są to tytuły. Chodzi o to, że w CS-ie przy ustawieniach, które wrzucam poniżej osiągam w rozdziałce 1366x768 około 100, niestabilnych fps-ów. Nawet przy zmianie rozdziałki na 640x480 i przy patrzeniu się w niebo, fps-y podskoczyły do granicy 130-150. Wydaje mi się, że jest tutaj coś nie tak - fps_max 999. 

http://imgur.com/a/dRjpe

Link to post
Share on other sites

@Antiax

Powodem jest niski zegar procka. U mnie na desktopowym i7 920 @ 3,3 GHz (mid-high) detale mam ~120 fps. Po OC @ 4 GHz ilość fps magicznie skacze do 300+.

Jesteś pewien ? Ale ty mówisz pewnie o desktopowym procesorze, a to dwie różne bajki. Ja OC na laptopie nie mogę zrobić, a poza tym skończyłoby się to pewnie nadmiernym nagrzewaniem. Po drugie od wczoraj fps spadły mi do 30 i nie wzrastają powyżej 40, co jest koszmarem. Niezależnie od rodzaju grafiki, przeinstalowaniu cs-a, zmianie video.cfg, przywrócenie ustawień domyślnych także nic nie dało. Nie wiem co teraz robić, bo tu już nie chodzi, że nie gra się płynnie, w tym momencie na najniższych ustawieniach w rozdziałce 1024x768 czy 1366x768 (nie ma znaczenia = ilość fps-ów na poziomie 40 i niżej) co totalnie pokazuje, że jest coś nie tak, a nie wiem jak temu zaradzić. Grać już w ogóle nie mogę. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...