Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Gość Kotecek

Zacytowałes mnie... masz plusa :) Ale jak na gościa z hasłem "grammar nazi" mógł byś się bardziej postarać. Moje dzisiejsze posty to wręcz kopalnia wszelkiej maści "dobroci". Mógł byś bardzej zabłysnąć :)

Link to post
Share on other sites

marcinek1992 : (17 marzec 2014 - 18:30)Mam z przodu wlotowy i z tyłu. Miałbyć to komputer dla dziecka koleżanki ale jej wójek dał mu wcześniej odemnie i składałem kompa w miare najmniej awaryjnego. Teraz ja zostałem z tym komputerem i chyba bede go musiał sprzedać jak oczywiście naprawie ten problem.

Link to post
Share on other sites

Co wy tak tego kotecka cisniecie ? Czlowiek ma swoje zdanie, moze mistrzem ortografii nie jest, a tu czytam ze ma isc i nie wracac ;/ Ogarnijcie sie.

 

Tak wiem zaraz ja dostane za brak polskich znakow. Testuje linuksa Fedore i tutaj polskich znakow nie posiadam.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

Co wy tak tego kotecka cisniecie

 

 

Przeczytaj jego posty z ostatniego miesiąca. Nie tylko w tym temacie. To, że nie umie pisać i jest burakiem to jedno, ale swoją "filozofią" stwarza realne zagrożenie na drogach publicznych.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Taa i tak sobie mozemy teraz rzucac argumentami i nabijac posty. Niektorzy po prostu przeginaja, rozumiem anonimowosc i roznice zdan. Czlowiek zna sie cos na komputerach i po cos na te forum sie rejestrowal, a tu czyta ze ma isc i nie wracac.

 

Pamietam to forum na poczatku, jak bylo przyjemnie, a teraz ciagle spiny i tym podobne.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś otwarcie zachowuje się jak pchła, pisząc, że będzie złośliwy bo ludzie nie zgadzają się z jego opinią to przyznaję rację - przegina.

Jeśli ktoś twierdzi, że język polski należy upodlić bo miał problemy z opanowaniem materiału z podstawówki to przyznaję rację - przegina.

Jeśli ktoś twierdzi, że będzie jeździł 30 km/h blokując tym ruch i stwarzając zagrożenie na drodze, bo jemu się tak podoba i kij innym w oko, to przyznaję pełną rację - przegina.

 

Jeśli natomiast tutejsi użytkownicy oburzeni postulowaniem takiej umysłowej i obyczajowej regresji, nie chcą w swoim gronie osoby prezentującej powyższe wzorce, to nie mogę się im dziwić. Ba, sam podpisuję się pod tym, żeby dobrowolnie to forum opuścił bo ja również czegoś takiego spotykać tu nie chcę.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
Jeśli taka osoba publicznie zabiera głos, musi liczyć się z tym, że publika jej odpowie - niekoniecznie przychylnie.

Spoko. Jestem do tego przyzyczajony. Zawsze miałem swój styl bycia i sposób na zycie a to często sięnie podoba i jest niezrozumiałe ale nie o to chodzi. Chodzi mi o to, że na posta dostaję bęcki od jakiegoś boba (tak Ciebie) zasadzie "Ty idioto/debilu idź do nory bo mi sie nie podoba to co piszesz". To jest krytyka na poziomie szkoły podstawowej a się nazywasz człowiekiem na poziomie... Rozumiem jakąś sensowną krytykę ale to jest dziecinne. Nikt mnie chamstwem ani agresją nie zmusi do postepowania tak jak sobie ta osoba chce. Może kogoś innego tak ale mnie nie.

 

Nie rzycze sobie też usilnego nawracania na jakies woje poglądy. Mam swoje. Szanuję inność innych osób i chciał bym aby to działo w obie strony, bo jak widać usilne nawracanie czy to na ortografię czy na inne bezdety powoduje tylko zamieszani, bo zawsze w takiej sytuacji będe robił swojego zdani i stawiał opór.

 

Nie che mi się Ciębie tam dalej cytować. Ja jeźdże tak jak mi sie opłaca czyli jak najtaniej. NIe muszisz Ty ani nikt inny tak robić, nie musi Ci się to podobać a nawet jak się coś stanie to moje życie i ja za to odpowiem aczkolwiek widzą co ludzie robia na drodze to nie ja stwarzam zagrożenie tylko pośpiech co poniektórych ludków. Ale to już było wałkowane w innym temacie.

 

A forum ponoć jest dla wszystkich userów wię mam prawo się wypowiadać. Moge racje mieć, moge jej nie mieć. Nie musi Ci się to podbać, nie muisz mnie lubić, nie musisz mnie szanować ale minimum kultury może człowiek na poziomie zachować a póki co to widzę aroganckiego dzieciaka wyżywającego się w czasie wolnym.

 

I co do czasu wolnego Sida, Nowaja i wilu innych osób w tym temacie. Na prawdę zróbcie z tym czasem coś sensowniejszego. Poczatek tematu jakis sensowny jest. Piszecie o poziomie forum i języka tu używanego ale ten temat zamienil się w śwmietnik, gdzie się wkleja byki. Nikomu to nie pomoże. Nic nie da. W tym czasie zamist zacytowac kogoś można mu napisac, ze jest błąd, poprsić (nie wyzywac od debili, bo to nie zadziała) aby poprawił. Nie kązdy to zrobi ale jak zrobi to część to poziom językowy sie podniesie. Jeden z Panów z duża ilością wolnego czasu jest tu modem. Po co Sid wklejasz te cytaty. Mógł byś moderować wypowiedzi, czerwoną czcionką pisać, ze byki sa w postach. Ale nie... zabawa na poziomie gimbazy. Niby spoko ale ludzie którzy wklejają te byki przedstawiają się nieuatannie jako ludzie inteligentni, na poziomie...

 

Sidzie. Też mi się nie podobasz. Też CIę nie chce. Mam o Tobie złe zdanie (pochamowałem wulgaryzmy). Zauważ jednak. FORUM NIE JEST TWOJE!!! Sa tu tysiące userów o nie stanowią jednolitego grona. Nie chcesz mnie w swoim gronie. Spoko. Wcale do niego nie pretenduję. Ale posłusznie na rządanie Twoje sienie zmienię, nie będe postępował tak jak Ci się podoba.

 

PS. W tym wątku za punkt honoru uważam pisanie niechlujnie i z błędami. Korekty nie robiłem. Byki sa na bank. A słowo "na prawdę" specjalnie napisałem rozdzielnie :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...