Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

Świetny mod. Tak czytam temat i się zastanawiam. Kiedyś znalazłem temat o rozmieszczeniu wentylatorów aby ograniczyć kórz. Opisane tam było, że lepiej jest jak więcej wiatraków wciąga powietrze niż wyciąga. Czy ktoś próbował obrócić górne wentylatory i ustawić je tak aby wciągały powietrze do środka?
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam Samsunga 850Pro 512GB i nie sądzę by jakikolwiek dysk SSD sata był by lepszym wyborem.
 

 

 

W fpsy wachają się od 53fps do 81 W 1080p, + sweetFX/Reshade.
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Witam, chciał bym zakupić procka, ramy i płytę,  pod kartę r9 270. W grę wchodzą używki, ale prosił bym o linki, bo np takiego i5 4460 ciężko dostać używkę w korzystniej cenie ( śledzę trochę, i zazwyczaj ceny były niewiele niższe od nowych procków ). Gram na rozdzielczości 1280x1024.
 

 

 

Na PW z prośbą o jakiś dowód zakupi mówi że niema ale gwarancje ponoć pamięci mają, ciekawe do tego jakieś pytania mi zadaje czy księdzem jestem.
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Sorki wkradl sie maly blad W tej cenie to tylko jakas urzywka Z nowych raczcej nic godnego swojej ceny soe nie znajdzoe ale na majkach slabo sie znam musial by sie ktos zorientowany wypowiedziec. Chcesz nagrywac na yt czy ts skayp ? Jak yt po przegladnij paru ytuberow sprawdz ktory wedlug viebie brzmi najlepiej i sprawdz czego urzywa nie zapomni ze oni jeszcze odszumiaja nagranianagrania programowo

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich czytających pisze do was ku przestrodze proszę też moderatorów o nie usówanie postu bo tyczy się on zakupu laptopów.

 

 

 

Mając wolna chwile udalem się do sklepu zlozylem reklamacje sklep odebrał przyjoł moje roszczenia.

 

 

 

 

W między czasie chyba sto tel aby ustalić co kolwiek list przewozowy co się dzieje itp

 

 

 

 

wiecznie muszą z kimś się naradzac wielka pomyslka zero wsparcia zero informacji.

 

 

 

Na masakra nie usunęli usterki ta sama wada z ekranem z martwymi pikselami.

 

 

 

Składając reklamacji

 

 

 

 

Każdy ma cię gdzieś i zwalają winę na siebie na wzajemnie

 

 

 

 

Jak ja nie chce tego Lenovo serwis to pomyłka a wsparcie techniczne to fikcja.

 

 
Jestem pod sporym wrażeniem. Dawno nie widziałem tak niechlujnie napisanego posta.

 

 

Myślę że z dwoma chłodnicami 480 bedzie chłodno 
 
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

A Pan Nowaj nie wie że ludzie czasem sami zmieniają treść postów po jakimś czasie?
Bo np. odwidziała im się stara koncepcja.

O dziwo zmieniłem to zdanie nie czytając kompletnie Twojego postu; przeczytałem je jeszcze raz po kilku minutach, a na ten temat wlazłem pierwszy raz w życiu.
 

Edytowane przez Ten_Wredny
Link to post
Share on other sites

 

 

ludzie czasem sami zmieniają treść postów po jakimś czasie?

 

No i ?

 

 

 

O dziwo zmieniłem to zdanie

 

Dodając jedno słowo, które nie ma związku z błędem.

 

 

 

czasem daj ludziom trochę więcej czasu zanim coś wrzucisz do "Moja i Twoja ortografia"

 

http://media.giphy.com/media/Kr4NUKoVgL7z2/giphy.gif

 

Nie bardzo rozumiem w jakim celu ? Do tego tematu trafia każdy i nikt widząc gdzieś błąd nie wyciąga z kieszeni stopera, odmierzając jakiś z góry ustalony okres, aby dopiero po jego upłynięciu wkleić w tym temacie byka.

 

Prawidłowe podejście po wylądowaniu w MiTO to "Dziękuję, poprawiam/poprawione" i naprawdę ciężko obecnie spotkać kogoś, kto o tym nie wie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...