Skocz do zawartości

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wychodzi na to, że pierwszą grą całkowicie pisaną pod DX12 będzie Quantum Break, który będzie dostępny tylko na Windows Store.

Jeżeli chodzi o nowego Hitmana to gra jest na silniku "Glacier" tak jak poprzednia część więc Radeony wypadają bardzo dobrze ;)

U mnie R9 290X 1040/1300Mhz notuje bardzo zbliżone wyniki do GTX980 1277/1750Mhz. test na PClabie potwierdza dobre działanie na Radkach ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

No tak patrzę na ten test i faktycznie radki muszą tam wypadać całkiem ok. Zastanawia mnie tylko ten vram block. Tam faktycznie tylko przy NV jest ta blokada ustawień, czy same debile w komentarzach i blokada ustawień max jest na wszystkie karty z 2GB vramu ?

Link to post
Share on other sites

Gra powstaje na rozwiniętym silniku "Glacier", który napędzał poprzednią część i już w Hitmanie Absolution Radeony sprawowały się bardzo dobrze na tle konkurencyjnych kart NV.

Mam nadzieję, że taka wydajność Radeonów nie będzie podpisywana pod sprzętowe wsparcie AC bo zaraz pójdzie fama, że taką wydajność Radeony zawdzięczają sprzętowej obsłudze asynchronicznych shaderów :roll:

Z tego co się dowiedziałem to BETA rzeczywiście blokuje ustawienia jeśli mamy NV + 2Gb vram a nie blokuje jeśli mamy AMD + 2GB vram.

Trzeba pamiętać, że jest to tylko BETA więc nie ma co wydawać wyroków ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Gry z serii Hitman od początku były dla mnie bardzo znaczące.

Z niecierpliwością czekałem na nowego Hitmana. Jutro, po powrocie z pracy, zacznę pobierać grę. Zobaczymy, co pokaże prolog i pierwszy epizod. Nie jestem obiektywny, więc pewnie będzie entuzjastycznie przyjęty.

 

Mam nadzieję, że komputer sobie poradzi, ale myślę, że procesor, aż tak znaczącego udziału nie będzie miał w rozgrywce i będzie wszystko bardzo ładnie chodziło i wyglądało.

Link to post
Share on other sites

Ja poczekam na większą ilość recenzji i zobaczę może kupię ;) Jak na razie jeśli chodzi o pierwszy epizod to główny zarzut tyczy się małej zawartości: w prologu dwie małe misje i w Paryżu jedna fabularna. Do tego dochodzą swego rodzaju kontrakty które dodatkowo wydłużają grę ale tutaj trzeba być podobno cały czas podłączony do sieci bo inaczej zostają nam same fabularne misje. Można oczywiście robić wyzwania, których jest sporo oraz przechodzić lokacje na różne sposoby, wydłużając tym samym czas gry ale ile tak można? Prędzej czy później zrobi się to nudne i monotonne (obym się mylił). Bez wątpienia dużym plusem nowej części jest dowolność w wykonywaniu zadań, robimy co chcemy i jak chcemy co przy większych lokacjach w przyszłości może być sporym atutem gry ;) Pożyjemy zobaczymy :P

Link to post
Share on other sites

Ja pewnie kupie dopiero jak będzie jakiaś promocja, gdy całość wyjdzie. Wcale mnie nie jara granie w grę po kawałku.

Na szczęście gra wydaje się iść bardziej w kierunku wyśmienitego Blood Money niż - moim zdaniem - crapa Absolution, więc będzie na co czekać :)

Link to post
Share on other sites

 

Just after we released the Real Life First Person Shooter (Chatroulette Version), a game studio got in touch and asked if there was a way to make a real-life version of their game...
The studio: IO-Interactive, the game: HITMAN

 

Grało by się :D

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...