Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

2 kille do IEM tylko jakis n00bek zdjal mi smiglowiec ;)

heh....zastanawiam się właśnie czasem co czują ludzie, którzy wzywają Pave Low'a i jeszcze zanim odda on swoją pierwszą serię i wleci nad mapę dostaje moim Stingerem albo Javelinem ;)

 

Co powinienem wiedzieć zaczynając grać w multi? :P

tak jak mówi Michał - nie zniechęcać się na początku jak będziesz grał już na swoim koncie....

a jak zaczynasz od 35 lvl to chyba tylko poczytaj se opisy perków które masz do wyboru żeby skołować se dobrą klasę

@Michał

perki na początku (nie te co dostajesz w domyślnych klasach, tylko te co są odblokowane jak robisz swoją klasę) wcale nie są takie słabe.....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

2 kille do IEM tylko jakis n00bek zdjal mi smiglowiec ;)

 

heh....zastanawiam się właśnie czasem co czują ludzie, którzy wzywają Pave Low'a i jeszcze zanim odda on swoją pierwszą serię i wleci nad mapę dostaje moim Stingerem albo Javelinem ;)

ale moj zdial chyba 3 xD i to byl zwykly smiglowiec :P

 

@Michał

perki na początku (nie te co dostajesz w domyślnych klasach, tylko te co są odblokowane jak robisz swoją klasę) wcale nie są takie słabe.....

pozdrawiam

Pewnie chodzilo mu o PRO do perkow :P
Link to post
Share on other sites

Tak, maraton to bardzo zaawansowany perk :hahaha::P :P

a kto kur ;) mówi, że zaawansowany :?: mówię, że nie są na początku perki takie złe....Marathon może faktycznie nie jest rewelacją, że Sleight of hand już jak najbardziej, w połączeniu z Lightweight, później odblokowywanymi P90 Rapid Fire i Ninja Pro daje bardzo szybkiego i na małych mapach (albo w zamkniętych pomieszczeniach) zaje ;) cie skutecznego zabójcę...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zanim będziesz miał ninję pro, to połowa leveli za Tobą :P

Tez prawda xD ...

Marathon może faktycznie nie jest rewelacją, że Sleight of hand już jak najbardziej, w połączeniu z Lightweight, później odblokowywanymi P90 Rapid Fire i Ninja Pro daje bardzo szybkiego i na małych mapach (albo w zamkniętych pomieszczeniach) zaje cie skutecznego zabójcę...

pozdrawiam

mnie na takich klasach ludzie wkurw ;) ... biega ci taki po calej mapie z pistoletem i nozem albo z Care Paczka (xD) i ciska z kosy :P:?:

JEB ;) Runner'ow :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Zanim będziesz miał ninję pro, to połowa leveli za Tobą :P

Tez prawda xD ...

Marathon może faktycznie nie jest rewelacją, że Sleight of hand już jak najbardziej, w połączeniu z Lightweight, później odblokowywanymi P90 Rapid Fire i Ninja Pro daje bardzo szybkiego i na małych mapach (albo w zamkniętych pomieszczeniach) zaje cie skutecznego zabójcę...

pozdrawiam

mnie na takich klasach ludzie wkurw ;) ... biega ci taki po calej mapie z pistoletem i nozem albo z Care Paczka (xD) i ciska z kosy :P:?:

JEB ;) Runner'ow :hahaha:

Ninja Pro jest tutaj akurat tylko przykładem do tego, jakie zrobić Combo

Runnerzy mnie też derwują, sam nim nie jestem

ale mój tekst miał tylko na celu uświadomienie Michałowi, że perki, które są na początku nie są wcale takie złe....

pozdro

Link to post
Share on other sites

Tiaaa... zamiast 11 fragów będę potrzebował 10... co z tego, że Pavelow/Harier/śmigłowiec szturmowy mnie zdejmie po 5-ciu ;)

a ja jakoś będąc w pełni wykrywalnym dorywam się do Choppera....

Sleight of hand jest bardzo dobre, Lighweight może już tak bardzo nie, ale Cold-Blooded jest odblokowywane po Stopping Power, czyli super perku...

a poza tym Pave Low'a czy co tam masz się niszczy, a nie czeka aż Cię trafi....

pozdro

Link to post
Share on other sites

a poza tym Pave Low'a czy co tam masz się niszczy, a nie czeka aż Cię trafi....

Jeszcze lepiej ;)

 

Wtedy mogę biegać tylko z M4A1/pistoletem maszynowym/itp., bo w pomieszczeniach bez strzelby nie mam szans ;)

Link to post
Share on other sites

Wtedy mogę biegać tylko z M4A1/pistoletem maszynowym/itp., bo w pomieszczeniach bez strzelby nie mam szans ;)

dlatego bierze się pistolet maszynowy P90 + Rapid Fire ;)

nie ma co dyskutować na ten temat, bo gramy po prostu inaczej, inne mamy metody i jeden drugiego nie przekona...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ostatnio juz odlozylem nuke na boczny tor.Teraz gram głownie na wojna ladowa i tam mam nagrody:

predator - harrier(440 z tej broni padlo) - strzelec smigla (ponad 600 zabitych z tej broni ;])

 

a bron i perki to (all pro) :

padlinozerca

moc obalajaca

ninja

 

laze z tar21+holograf/tlumik (kiedys z ump45 i m4a1)

zapas to albo strzelba jakas albo stingerem.

 

na ten moment 60lvl 2 prestiz , bo tych 1wszych 70lvl nie licze.

 

ps. Na dominacji bardzo przydatny jest predzio, zdejmuje okolo 4 conajmniej bo biegna wszyscy do flag a tu rakieta 8-)

 

cos dla skoczkow (moje wykonanie)

http://screenshot.xfire.com/s/94121525-4.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...