Skocz do zawartości

z77 JAKA PLYTA do 900 zł ??


Recommended Posts

Może ja polecę Ci coś egzotycznego z dobrym OC - http://bachcomp.pl/4060,produkt,-Biostar-TZ77XE4-Ver-5x.html P.S Ewentualnie to co poleca kolega 06radcho z lekkim naciskiem na mobo MSI GD65 Pzdr.

mkraw2005, może i płyta jest fajna ale ten sklep to totalna porażka. Najlepiej omijać bardzo szerokim łukiem bo inaczej można się przejechać tak jak kolega tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/53371-ludzie-to-kanalie-allegro/

Link to post
Share on other sites

Stawiałbym na MSI Z77 GD65. Świetna płytka i jeszcze zostanie Ci 200 pln + w kieszeni. Jedno jest pewne. Nie będziesz żałował :)

Mocna sekcja zasilania (dobrze chłodzona)

Bardzo dobre wyposażenie

Wysokiej jakości komponenty (Military Class III)

Nawet do wyglądu się chyba nie można przyczepić choć moim zdaniem to powinno mieć najmniejsze znaczenie.

Swoją drogą mocarny sprzęcior posiadasz także płyta będzie pasowała idealnie :)

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

mkraw2005, może i płyta jest fajna ale ten sklep to totalna porażka. Najlepiej omijać bardzo szerokim łukiem bo inaczej można się przejechać tak jak kolega tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/53371-ludzie-to-kanalie-allegro/

Faktycznie to jakiś przekręt, już usunąłem linka z mojego postu żeby jeszcze komuś do głowy nie przyszło kupić u niego to mobo.

 

W każdym bądź razie stawiam na:

- Biostar TZ77XE4 (płyta ciężko dostępna)

- MSI Z77 GD65

- ASRock Z77 EXTREME4

 

 

toniek-94 bez sensu wydawać tyle kasy na tą płytę.

Przerost formy nad treścią.

Edytowane przez mkraw2005
Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi czemu nie >>

Asus P8Z77-V Pro

 

Plyta jest zacna, do oc w granicach rozsadku jak najbardziej,Jezeli mozesz zyc z 2 letnia gwarancja Asrock Z77 Extreme 4-jest dobrym wyborem, rowniez MSI Z77A-GD65 wyglada na dopracowana plyte (drozej, ale 3 lata gw)
Link to post
Share on other sites
Asus P8Z77-V Pro ma 3 lata gw do tego ta co teraz mam i chcem sprzedac z68 mnie nie zawiodła i ma te sama sekcje zasilania co Asus P8Z77-V Pro dobrze chłodzona sekcja zasilania tylko szkoda ze nie ma power i reset na plycie ...
Link to post
Share on other sites

Ja również bym polecił msi z77-gd65. To solidna płyta, dobra pod oc. Sam posiadam wysoki model pod socket 1156 p55-gd85 i złego slowa powiedizeć nie mogę, stabilna, chłodna i oc bez problemu poszło. Sam bym kupując nowego kompa ją kupił lub niższy model 55.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...