Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

Chłopie o czym my mówimy. ? Teraz policz ile procent tych dysków faktycznie padła a ile poszło do zwrotu dobrych, działających tylko z tymi ułomnościami, gdzie firma sama faktycznie się przyznała, że dała du*y i wymieniali te SSDeki z wadą fabryczną od ręki.

Link to post
Share on other sites

Podaje pewne dane niewyssane z palca 2011 http://www.behardware.com/articles/843-7/components-returns-rates-5.html 2012 i nadal kicha . Gdyby kolega Szymon331 nie słuchał takich lolków jak ty miałby być może sprawny SSD. Niestety fakty są takie że nieprzyjemność korzystania z problematycznych SSD OCZ miało znacznie więcej osób niż takiego np cruciala . Co to ma z herezja wspólnego ??!!

 

Ps: Jeśli już mamy trzymać się tak ściśle Twojego toku rozumowania i terminologii , to tak się składa że to o tym co ty napisałeś można powiedzieć "nie siej herezji" Ja podałem tylko i wyłącznie link ze statystykami zwrotów ( nie było mowy z mojej strony jaki jest powód zwrotów ) za to ty nie podając żadnych danych twierdzisz że był taki a taki ?! Każesz mi liczyć ? Podaj konkrety może na ten temat. Także póki co zastanów się może kto sieje herezje..

Edytowane przez Werturko
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chłopie cały czas masz jakiś "odjazd" tyle że nie w tym kierunku co trzeba . Zobaczyłeś na linkowanej stronie że OCZ ( domyślam się że jesteś szczęśliwym posiadaczem ) ma "wysokie procenty" i... !!!! Po tym fakcie niemal z pianą na ustach próbujesz tłumaczyć OCZ-ta nie podając żadnych konkretów. Dalej wmawiasz mi że ja sieje herezje ..a ja nigdzie nie napisałem że te zwroty to awaria czy cokolwiek innego za to ty coś tam swoje twierdzisz nadal niczym niepoparte.

 

Ogarnij się , miałem na celu tylko pokazać że wybór OCZ dla wielu nie był najtrafniejszy. Co ma do tego Twoje pytanie??!!

Edytowane przez Werturko
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przepraszam czy ty ****a masz w ogóle jakiegoś SSDka pod maską ? Jeżeli nie no to ****a pajacu *******ony zamknij ryj i nie dyskutuj bez sensu z człowiekiem, który ma kilkunasto-miesięczne dośwadczenie w tych sprawach.

 

Nienawidzę, po prostu nie nawidzę jak taki palant co widział ewentualnie ssdka na półce w sklepie mi ****a wciskać chce gó**o w oczy !

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No tak skończy się lolkowi ( z doświadczeniem kilunastomiesiecznym łoł ) argumenty !!! nie na darmo o pianie wspomniałem.

 

Ps: Co to ma do rzeczy czy ja mam SSD czy nie , co to do jasnej ciasnej ma wspólnego z podanymi statystykami. Zachowujesz się jak gówniarz , do mnie masz pretensje że OCZ ma taką ilość zwrotów ????

Edytowane przez Werturko
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

O sobie piszesz? Hehe.... chłopcze, za cienki w uszach jesteś, żeby się ze mną kłócić. Zadałem Ci DWA pytania, na żadne nie odpowiedziałeś więc idź, bo koledzy pod blokiem czekają z tanim winiaczem. Może wśród nich się dowartościujesz. :]

Link to post
Share on other sites

OCZ miał zwroty, przyznał się że dał du*y, wymieniał wadliwe dyski od ręki - jak lepiej można było rozwiązać patową sytuację? Firma wyszła z tego z twarzą ale banda gimbusów będzie krzyczeć że OCZ zły bo wyczytali w internecie że komuś się ich dysk zepsuł.

 

Teraz Vertex4 jest praktycznie najlepszym wyborem pod względem jakości do ceny (830 za dużo droższy na chwilę obecną, a różnica między M4 jest warta ceny imo) ale i tak barany będą beczeć że OCZ beeeee! jak w du**e byli i gó**o widzieli.

Link to post
Share on other sites

Do mnie pijesz , kolejny mistrz logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem , no i oczywiście ten debilny tekst gimbusami.

 

Odniosłem się tylko i wyłącznie do pewnego okresu jak i modeli SSD linkując statystyki w kontekście awarii kol Szymon331 . Oczywiście że na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda zupełnie inaczej ale ja nie o tym pisze , no ale jak się ma klapki na oczach to oczywiście daleko idąca nadinterpretacja jakobym odradzał OCZ i wszystko co najgorsze .

 

Co do tego wychodzenia z Twarzą hm nie chce mi się poruszać tematu ( znowu ktoś się ciskać będzie ) ale to są jakieś pólprawdy. Nie wspominając o jawnym robieniu ludzi w h... wypisując transfery odczyt zapis na poziomie 500 MB. wiadomo ocb.

 

Historia problemów firmwarowych i nie tylko dysków OCZ to gruba lektura , już przerabiana xx razy , dopiero od paru miesięcy idzie ku dobremu . Ja niczego nie polecam czy odradzam głownie pisze jak było . Statystyki są dla przeszłego okresu tak ciężko to za kumać.

Edytowane przez Werturko
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wspominając o jawnym robieniu ludzi w h... wypisując transfery odczyt zapis na poziomie 500 MB.

To akurat robi każdy i dlatego wszędzie się trąbi żeby nie ufać podanym statystykom tylko przeprowadzanym testom, nihil novi sub sole.

 

Statystyki są dla przeszłego okresu tak ciężko to za kumać.

Tym bardziej nie rozumiem po co je wyciągać skoro tyczą się przeszłego okresu a nie teraźniejszego.

 

Wszystkie jednostkowe awarie będziesz teraz linkować i nagłaśniać czy jak?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wy serio nie macie co robić, tylko syf? ;) Nie mówię oczywiście do wszystkich, i nie mam tu za zamiar udawać moderatora, ale po co skracać żywotność własnej klawiatury na bezowocne rozterki? Chciałbym zobaczyć jak spotykacie sie w realu i nieraz przekomarzacie tak jak tu, face to face. Ciekawe, czy każdy byłby taki mądry nadal...

Link to post
Share on other sites

To akurat robi każdy

Nieprawda - dlaczego taki wspomniany już cruclal nie podawał zawyżonych wartości , notabene tracąc zapewne niejednego klienta, ale za to szacun że głupa się z kogoś nie robi.

 

Co do linkowania ? zlituj się ale się narobiło jeden link a kolo palpitacji serca dostaje. Handlujecie tymi OCZ czy co że takiej to drażliwe, zwłaszcza dla tego kola co mmaaaa SSD OCZ.

 

Dlaczego mam nie linkować ( kontekst do tego był ) , poza tym ludzie lubią statystyki . A fakt że ponad 10 procent SSD potrafi wrócić jest wart odnotowania . Przyjmując tą skale to jest 10 tys dysków z 100 tys sprzedanych modelu x przy poniżej 1 tys modelu y . Ale spoko 90 tys jest ok więc ocb. handlujcie dalej .

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Dajcie sobie spokój, kłóćcie się nadal .... Co wam to da ?

 

Ja odczuwałem różnice wieeelką szczególnie uruchamiania np. przeglądarki czy systemu.

W benchmarkach też jest różnica.

 

Jednak teraz tak szybko sięwszystko ładuje że jak mam styczność z hdd to krzyżyk na drogę.

A panu który różnicy nie widział i mówi że to zbędny bajer - to po prostu jakiś buc co kupił gó**o albo źle podłączył (nie to sata) i mówi teraz bzdury.

Link to post
Share on other sites

A panu który różnicy nie widział i mówi że to zbędny bajer - to po prostu jakiś buc co kupił gó**o albo źle podłączył (nie to sata) i mówi teraz bzdury.

W innym temacie wrzucał już screeny, z których wynikało, że jego dysk kijowo działa, poza tym nie ma SATA3 na płycie. Nie przeszkadza mu to jednak w wygłaszaniu opinii, że SSD to kupa, bo on nie widzi różnicy w stosunku do HDD. Uwielbiam takich ludzi.

Link to post
Share on other sites

Masz rację. Sam plułem, rzygałem i srałem tu na forum na asusa po zakupie maximusa 4. Mimo to, dałem im drugą szansę, zakupiłem od nich gtxa i zadowolony jestem w pyte. Z ręką na sercu firmy bym nie polecił ale warto dać szansę, szczególnie, że zawsze jest ta możliwość zwrotu w ciągu 10 dni jakby coś było nie halo.

 

 

Przestańcie tak btw. wprowadzać ludzi w błąd, bo już któryś raz to widzę na forum.

Po pierwsze - w polskich sklepach, na poslkich kasach fiskalnych nie ma w ogóle czegoś takiego jak ZWROT. Klient nie ma prawa zwrócić towaru bez przyczyny.

Towar można zwrócić jedynie w przypadku jego wadliwego działania/uszkodzenia bądź gdy zostało sie wprowadzonym w błąd przez sprzedawcę do 30 dni od daty zakupu na podstawie dowodu zakupu. W innych wypadkach nie ma możliwości zwrotu, chyba że sam sklep takową możliwość oferuje.

 

A tak swoją drogą to wątek możnaby chyba zamknąć bo to by było na tyle w nim...

Link to post
Share on other sites

W innym temacie wrzucał już screeny, z których wynikało, że jego dysk kijowo działa, poza tym nie ma SATA3 na płycie. Nie przeszkadza mu to jednak w wygłaszaniu opinii, że SSD to kupa, bo on nie widzi różnicy w stosunku do HDD. Uwielbiam takich ludzi.

To sprawdź sobie, łosiu, jak działają dyski na SATA2. Rozumiem brak mózgu, ale są pewne granice. To już kolejny raz, kiedy pierd***** głupoty.

 

A panu który różnicy nie widział i mówi że to zbędny bajer - to po prostu jakiś buc co kupił gó**o albo źle podłączył (nie to sata) i mówi teraz bzdury.

gó**o to ty masz we łbie. :]

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie odnośnie dysków.

Wcześniej miałem OCZ Vertex 2 60GB. Odczyt i zapis teoretycznie przekraczały 200MB/s. Pod względem wydajności dysk był ok (pomimo że pada toto po paru miesiącach)

 

Już drugiego Vertexa 2 oddałem do wymiany gwarancyjnej. Nie popełnię po raz trzeci tego samego błędu i nie postawię systemu na dysku marki OCZ. Chciałbym kupić Samsunga 830 w wersji 64GB. Odczyt teoretycznie 2x większy niż w Vertexie 2 (500MB/s) ale zapis ponoć w okolicy 130BM/s. Czyli mniej niż stary OCZ. Czy rzeczywiście wolniejszy odczyt wpłynie jakoś na komfort pracy z systemem?

 

Zaznaczam że dysk ma u mnie naprawdę ciężko bo często swapuje sporo danych które nie mieszczą się w pamięci RAM.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem brak mózgu, ale są pewne granice.

Owszem misiu są, ale przekraczasz je z każdym kolejnym postem. Zachowujesz się mniej więcej tak, jak obrońcy krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. Jeśli wszyscy dookoła twierdzą, że nie masz racji, a ty nadal idziesz w zaparte to chyba jednak najwyższy czas zweryfikować swoje podejście do pewnych spraw.

 

Zaznaczam że dysk ma u mnie naprawdę ciężko bo często swapuje sporo danych które nie mieszczą się w pamięci RAM.

Czyżbyś zostawiał pagefile i tempa na SSD ?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przestańcie tak btw. wprowadzać ludzi w błąd, bo już któryś raz to widzę na forum. Po pierwsze - w polskich sklepach, na poslkich kasach fiskalnych nie ma w ogóle czegoś takiego jak ZWROT. Klient nie ma prawa zwrócić towaru bez przyczyny.

Koleszko zamiast zaczniesz ze mną prowadzić spór to może się zastanów bo już niejeden tu taki był i albo ma bana za pieprzenie bzdur albo sam odpuścił. Zapoznaj się najpierw z poniższym tekstem, postój w kącie 10minut, uderz się w pierś i przeproś.

 

http://www.handlujbezpiecznie.pl/zwrot-towaru-zakupionego-przez-internet

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...