Skocz do zawartości

Gainward gtx 275


Recommended Posts

@gtxxor

 

A i po premierze wcale nie będzie lepiej bo wydajnościowo (spekulacje) nowe GPU w konsolach będzie takie samo albo o 10-15% lepsze.

Link to post
Share on other sites

A GTX260 to to samo co 275 tylko z niższymi zegarami... i obecnie mam wydajność takiego GTX275 albo ciutke wyższą za niższą cenę :) I wszystko śmiga COOL! Te karty może swoje żrą ale są naprawdę wydajne i tak będzie oj jeszcze długo.

Link to post
Share on other sites

I od HD5830 ktory ma dx11 a kosztuje w granicach 400zl..

I co Tobie wielce daje Radek z tą teselacją w dx11?

Prawda jest taka, że gtx 260 i 275 z dx10 są nadal bardzo wydajne, a to, że gtx275 ma 219 TDP to mały szczegół :D

Z powodu rachunków za energię jeszcze nie bankrutuję %-)

Link to post
Share on other sites

A GTX260 to to samo co 275 tylko z niższymi zegarami... i obecnie mam wydajność takiego GTX275 albo ciutke wyższą za niższą cenę :) I wszystko śmiga COOL! Te karty może swoje żrą ale są naprawdę wydajne i tak będzie oj jeszcze długo.

 

Trochę się zagalopowałeś. 275 to inna karta. Nie różnią się tylko taktowaniem ale i ilością jednostek: 260 = 192/216, 275 = 240 i może czymś jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Trochę się zagalopowałeś. 275 to inna karta. Nie różnią się tylko taktowaniem ale i ilością jednostek: 260 = 192/216, 275 = 240 i może czymś jeszcze.

No i jeszcze ilością TMU - GTX 260 = 64/72, GTX 275 = 80. Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

I co Tobie wielce daje Radek z tą teselacją w dx11?

Prawda jest taka, że gtx 260 i 275 z dx10 są nadal bardzo wydajne, a to, że gtx275 ma 219 TDP to mały szczegół :D

Z powodu rachunków za energię jeszcze nie bankrutuję %-)

 

Jak to co daje ? Jest wydajnieszy nawet od GTX285, nie bredź... jeśli nie wierzysz albo masz odmienne zdanie, Odsyłam do Zestawienia GPU.

Link to post
Share on other sites

http://test.nvision.pl/Radeon-HD-5830-szybka-karta-w-przystepnej-cenie--Articles-328-ndetails-3.html

Zapraszam do czytania . Zacytuje ciekawe zdanie

"Suma wszystkich wyników pokazuje, że Radeon HD 5830 oferuje wydajność zbliżoną do Radeona HD 4890. Jest więc nieznacznie szybszy niż GeForce GTX 260 i niestety znacząco wolniejszy niż GeForce GTX 275. A ten ostatni jest przecież tańszy, niż testowany HD 5830."

Link to post
Share on other sites

@up

ok, przepraszam, ale chciałem pewnemu użytkownikowi pokazać tylko zestawienie (może nie mógł znaleźć)

W sumie nie mam nic więcej do dodania, bo po co?

Tak z innej beczki czekam na oficjalną premierę gtx660 ew. 660ti, bo chyba będzie warto w to zainwestować :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ahh... masakra co Wy wygadujecie.. :P gtr76, rób test z frapsa w ajkiejś grze, oraz jakiś 3dmark.. porównamy wyniki jaki to ten Two GTX275 jest wydajny.. I nie puszę się, poprostu ta karta jest wydajniejsza od GTX285 :]

Link to post
Share on other sites
problem.. 3dmark wiesza mi sie przy CPU test 2 ;/ graphics przechodzi, cpu test 1 tez ale 2 juz nie..Edit:Zadziałało, ale zrobiło też feature testy. Nie wiem czy to ma jakiś większy wpływ na ogólny wynik, ale jeśli tak to wstawie bez feature testów.http://img849.imageshack.us/img849/5996/asdqm.jpgUploaded with ImageShack.us Edytowane przez maxishine
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...