Skocz do zawartości

Ocena zestawu PC (jedn. centralna, LCD,OS i AV) za 5500 zł + ewentualna korekta.


Recommended Posts

Wspomniałeś coś o ciszy, z Twojego zestawu wywalając AV starczyło by na solidnie wyciszonego Fractala Define R3.

 

Chyba wywalę Av, gdyż avast! wypadł bdb w teście av: http://www.av-comparatives.org/images/docs/avc_prot_2012a_en.pdf i chyba go będe miał na nowym kompie ;) Zaoszczędzoną kwotę dołożę do GPU/Coolera CPU. A wydawać ponad 400 zł na budę to już gruba przesada %-) @MoonWalk - zwracam honor z tymi AV :D

 

 

Myślę, że już ostatecznie ukończyłem składać tego kompa. Oto lista dokonanych zmian:

1. CASE: Fractal Design Define R3 Titanium Grey USB 3.0

2. GPU:

Sapphire Radeon HD 7950 OC (11196-10-40G) 3GB DDR5 PCI-E FBOX

3. LCD:

Dell 23" LED U2312HM

To już jest chyba ostateczna wersja tego zestawu :D

Edytowane przez GrUbEn95
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję ;)

 

Jesli ci chodzi o cisze powinno byc ok.

Ja bym tutaj wzial normalna bude, przeciez nie sa tak glosne...bez przesady:)

Ale to teraz gdybanie.......Fractal robi dobre budy.

Pzdr

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Jesli ci chodzi o cisze powinno byc ok.

 

Bardzo mi zależy na ciszy, gdyż w mój obecny "złomiak" chodzi jak suszarka i słychać go w sąsiednim pomieszczeniu xD
Link to post
Share on other sites

Bardzo mi zależy na ciszy, gdyż w mój obecny "złomiak" chodzi jak suszarka i słychać go w sąsiednim pomieszczeniu xD

Miałem to samo podejście, sprzętu we Fractalu R3 -nie słychać-

Autentycznie zanim do tego przywykłem, nerwowo spoglądałem na lampkę na obudowie czy komputer działa czy nie.

Aktualnie mam wypchany cały case bequietami/noctuą ale wentylatory of fractala były równie ciche.

Link to post
Share on other sites

Pozostaje mi teraz tylko cierpliwie czekać do przyszłego tygodnia, bo wtedy złożę zamówienie ;)

Edytowane przez GrUbEn95
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...