Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Ja instalowałem tylko moda na piruety zamiast turlania ;)

 

http://imgup.pl/di/N8JF/1.jpg

 

http://imgup.pl/di/5PGP/2.jpg

 

http://imgup.pl/di/FW3N/3.jpg


Całość zyskuje na znaczeniu dopiero po odblokowaniu 2 poziomu Amplifikacji w drzewku alchemii i pewnie efekt byłby jeszcze lepszy po odblokowaniu 2 poziomu wiru walki w drzewku szermierki. Niestety nie miałem już tyle talentów, trzeba by zrezygnować z czegoś mało znaczącego. :P

Link to post
Share on other sites

To lepiej dokończ grę bo twórcy zalecają grę od nowa jak się zainstaluje ER PBW, gdyż mogą być problemy. 


Z Hierofantem to ja ostatnio pierwszy raz inaczej załatwiłem ten quest, poszedłem do bazy Salamandry na bagnach i wybiłem wszystkich :D Było ciężko ale się opłaciło :P

Link to post
Share on other sites

To ja właśnie poszedłem tam po aktywacji zadania jak mi kazał iść po ten grzyb. Wziąłem grzyb i zamiast wrócić z nim do Hierofanta zahaczyłem o bazę salamandry i po wybiciu wszystkich i zabraniu łupu z ciała Rolanda miałem z miejsca zaliczony quest :P

Link to post
Share on other sites

Ultra, ultra... Ja cały czas myślę o tym że gra (prawdopodbnie) cały czas pokazywana jest(np. Pax East) na wysokich z GTX 980 na pokładzie, gdzie Geforce nie potrafi utrzymać 30fps i są spadki poniżej tego. A mówili że zalecane wymagania starczą na odpalenie w wysokich na stabilnych 30fps. To czego trzeba do ultra ? 3x GTX 980 ?
Nadal się boję o optymalizację.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

 

 

Słyszałem, że W2 bardzo "lubił (i lubi)" radki. Powiem Ci szczerze, że trzymam tę swoją nvidię bo wciąż nie wiem czy W3 będzie miał physx i na czym będzie lepiej działał. Z wymianą GPU czekam do premiery W3, a później - kto wiem, może właśnie radosława wsadzę w slot.
 

Też tak myślę 

Link to post
Share on other sites

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-03-07-nowy-gameplay-z-wiedzmina-3

 

- Mieliśmy pomysł na jazdę na łyżwach - wspominał deweloper. - Był to więcej niż pomysł - gotowy prototyp. Jeździliśmy na łyżwach podczas walki, odcinając głowy. Krew lądowała na lodzie i było to piękne. Bardzo mi się podobało.

Szkoda że to nie przeszło :/

Link to post
Share on other sites

 

 

Karta pokroju gtx780 dostaje od W2 z Uberem w FullHD taki wycisk, że animacja często spada do ~10fps.
To ja z radkiem 7850 mam z uberem spadki do 15fps, a gdzie ten radek, a gdzie gtx 780... Zreszta akurat uber to niewlasciwy przyklad, bo on w grafice totalnie nic nie zmienia. Tzn zmienia tak malo, ze trzeba sie przypatrywac na 2 statycznych screenach porownawczych by to zobaczyc, a w grze tego nie widac. Przynajmniej ja nie widze. Wiec spokojnie mozna w W2 grac na ultra bez ubera z karta ze sredniej polki.
Link to post
Share on other sites

No właśnie ja już nie wiem co o tej nv myśleć. Niby z jednej strony bezproblemowe sterowniki (przy jednym gpu), a jak wejdziemy głębiej to karta średnia (7850/70) potrafi pobić wyższą :/ dziwne to wszystko.

Dlatego osobiście wstrzymuję się z wymianą gpu (jak pisałem wcześniej). Myślałem nawet o wymianie swojej 780 na 970 - ale to raczej nie jest najlepszy pomysł. :ups:

 

Filmik nie mój, ale oddaje jak to uber na 780 działa w FullHD:

 

 

Jak się patrzy na licznik, ro niby jest OK, ale jak się gra to czuć, że gpu bardzo się męczy :(

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Dlatego osobiście wstrzymuję się z wymianą gpu (jak pisałem wcześniej). Myślałem nawet o wymianie swojej 780 na 970 - ale to raczej nie jest najlepszy pomysł.
 

To by był strzał w stopę :P sam zrobiłem błąd tą kartę, dobrze że nie kupiłem 980tki bo bym był ekstra debilem. Na spokojnie przeczekać do premiery radków i zobaczymy :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kończę instalację właśnie i popatrzę co tam. Dawno nie grałem w sumie, trzeba się przed trójką rozgrzać :)

 

Świeża instalka, wszystko na maksa i rozdziałka - 2715 x 1527.

 

http://i.imgur.com/FJg8AF4.jpg?1

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

rozdziałka - 2715 x 1527

 

No i to cudo nv daje lepsze rezultaty niż ten cały Uber. (znaczy nie do końca, bo włosy Geralta i linie ukośne z Uberem są o wiele lepiej wygładzone niż poprzez DSR, a kto tam się podczas gry tak przygląda dokładnie).

 

 

 

ENB i SweetFX

 

Hmmmmm co to? Gdzie to się pobiera i aplikuje?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...