Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Cienie w obu przypadkach wyglądają jak w W2, czyli do du*y.

 

NP to SSAA i jeszcze gra wtedy włącza normalne AF x16 i może coś jeszcze, czego nie zauważymy. Największym kopem w jaja dla naszych kart jest to SSAA, które je po prostu zarzyna. Nie bez powodu niemal zrezygnowano z SSAA na rzecz MSAA.

 

@down

 

BO są wygładzone. Geralt nie jest jakimś pedziem, co ma przylizane włosy, dlatego nie ma ich gładkich, więc wygładzenie mocno je "poprawia". Nie mniej samo nadpróbkowanie poza wygładzeniem krawędzi i polepszeniu AF nic fantastycznego nie daje. Tak samo to skalowanie rozdzielczości w BF4. To też nic innego, jak procentowa obsługa SSAA.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekawe jakby na sli z 760 śmigało

 

Ano śmigałoby. Nie ma co się jednak dla tego ubera kosztować, poczekajmy do W3 i będziemy najwyżej dokładać po karcie :)


 

 

Iorwethem (literówka ? ) ponieważ gra wydaje się dużo bardziej ciekawsza

 

Więcej jest magii i fantasy. Ścieżka Rocha też ma pewne śmieszne sytuacje, obie warto sprawdzić i to na wszelkie sposoby ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Więcej jest magii i fantasy.
 

 

dlatego wolę tą ścieżkę :D lubię takie klimaty dlatego lubię wracać do tej ścieżki :D , a Rocha była dla mnie mozolna i nudna ale też miała swoje uroki ale lubię Elfy i te sprawy :D a do gry podchodzę chyba 8 raz , czego nie mogę powiedzieć o 1 części bo jeszcze jej nie zakupiłem :( 

Link to post
Share on other sites

U Roche'a nie ma gdzie poczuć klimatu, jest tylko obóz pełen żołnierzy i pobliskie tereny. Po przeciwnej stronie mamy pięknie zrobione Vergen, które jest namiastką Mahakamu, krasnoludy o niesamowitym poczuciu humoru (szczególnie Yarpen :D), przyległy las, katakumby, kamieniołom które są przepełnione magią.  

 

Mi tutaj zabrakło jeszcze jednej opcji a mianowicie neutralności, ciekawe jakby sprawy wyglądały gdyby wtedy w elfickich ruinach Geralt zrobił to samo co w Odmętach. Zabrał tyłek i zwiał a wy jak chcecie to się bijcie. Wtedy może i gra byłaby dłuższa :)

Link to post
Share on other sites
Bo tutaj tak naprawdę to zmusili nas albo jedna strona albo druga a tak nie powinno być.

 

Tak powinno być! Jest wojna, w 1. części postawa neutralna mogła być, bo to była "tylko" wojna domowa. Tutaj już są losy na płaszczyśnie krajów, nie można być wiecznie neutralnym, Geralt musi wreszcie opowiedzieć się po którejś ze stron.

 

Geralt czy chce, czy nie, został wciągnięty w globalną politykę, a jako neutralny nie ma w niej racji bytu, nikt by z nim nie chciał nawet gadać, bo ten i tak w potrzebie go zostawi, aby być "neutralnym".

Edytowane przez Gwynbleidd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Grał ktoś w wersję steamową W2 z FCR?


U mnie coś ten FCR nie chce wystartować, w folderze UserContent są wszystkie pliki a na liście modów pusto xD Kolejny dziwny problem jaki zauważyłem z wersją steamową to brak obrazków przy wczytywaniu save, zamiast obrazka jest różowe tło xD Miał ktoś taki problem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...