Skocz do zawartości

Telefon max 700-800 zł


Recommended Posts

Do wyboru: Arc S, SGS, Xperia Play

 

Tak to nic ciekawszego z androidów do tej ceny nie ma.

 

No chyba że dołożysz i kupisz SGS II lub Xperia S

 

Ja bym wybrał xperia play, generalnie sam wziąłem SGS II, ale kumpel ma xperia play i nawet fajnie to chodzi ; )

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Specjalnie to mierzyłem, wyszło mi jakieś 26-27min kopując na Lumie 710.

Wątpię by zależało to od telefonu a na Lumii 800 nie trwało to dłużej niż 10 minut na pliku 1400MB.

 

Już dość stary Desire HD mojego brata śmiga aż miło na fabrycznym androidzie 2.3

W domu mam dwie sztuki DHD, z czego jeden sam używam i jest to telefon lagujący. Nie mają porównania do iOS/WP7.5 sam tego aż tak nie widziałem.
Link to post
Share on other sites

Polecam Arc S do 800zł spokojnie dostaniesz praktycznie nówkę.Wiadomo,wypada zabezpieczyć tylną klapkę,bo jest podatna na zarysowania.

 

Ogólnie poleciłbym Galaxy S,ponieważ jest tańszy i wiadomo jakie ma plusy,ale widzę że podoba ci się wzornictwo Sony Ericssona więc na Arc S się nie zawiedziesz z pewnością.

 

Aha jeszcze jedno o Neo V,również świetny telefon,tylko z mniejszym,gorszym jakościowo ekranem,wolniejszym procesorem i zdecydowanie gorszym aparatem(w modelu bez "V" jest wyraźnie lepiej) niż w Arc S,miałem jakiś czas i na Androidzie 2.3.5 prędkość działania była jak najbardziej ok.

 

Decyzja należy do ciebie czy dopłacasz do Arc S.

Link to post
Share on other sites

Witam. Wtrącę się do tematu bo ostatnio też kupowałem telefon. A więc.. Kupiłem galaxy s2, dla mnie miodzio. Ale mój kolega kupił SE Xperia Arc S. I powiem tak. Faktycznie tylna klapka w Xperi nie jest najlepsza ale nie warto z tego powodu skreślać tego telefonu. Moim zdaniem ekran w SE cudowny. Mam wrażenie że na max jasności dużo lepsze kolory są niż na moim. W słońcu jest już dużo gorzej ale fakt faktem kolory ma żywsze niż mój SGSII. No i szybkość działania. Nie widzę różnicy w wydajności. Obydwa mamy ICS i na prawdę jest mała różnica praktycznie nie odczuwalna. A więc bierz Arc S. Jest wydajniejszy od SGS, moim zdaniem wyświetlacz ma ładniejsze kolory no i 4.2 cala :)

Ale to kwestia gustu. Trochę żałuję że nie wziąłem Xperi S ale galaxy s2 to też miazga.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...