Skocz do zawartości

Telefon max 700-800 zł


Recommended Posts

Witam nie znam sie na tym kompletnie, wiec szukam pomocy u was chce zakupić telefon do 700-800 zł tak by działał w każdej sieci ( nawet w GB ) marzy mi sie

http://tipupdate.com/wp-content/uploads/2012/03/sony-ericsson-xperia-S.jpg

 

ale do 800 zł kupic to chyba cudem.. kieruje sie ku Sony Ericsson lub Nokia ( n8 ) Wolał bym coś fajnego ale nie przebajerowanego ( nie potrzebuje nie wiadomo czego )

 

Opcja jest jeszcze SE Satio miałem i kocham ten telefon ale nowy na Allegro 600 zł wiec nie warto :/

Link to post
Share on other sites

+ dla Soniaka tylko jak możesz ( możecie ) to prosił bym o linka z Allegro bo ja nie bardzo orientuje sie w tym co i jak ( oraz +/- telefonu ) ten SE Arc S jest fajny :) A Nokia lumia 800 ?

Link to post
Share on other sites

Nokia ma ten Windows Phone teraz czytam podobno dziadostwo ? Samsunga nigdy nie miałem zawsze SonyEricsson'a wiec ciezko mi sie przekonać taki sentyment... a nie z dotykowych ? w sumie to nawet dla mnie lepiej

Link to post
Share on other sites

a nie z dotykowych ? w sumie to nawet dla mnie lepiej

od siebie polecę nokie e71, jest świetny. czuć w ręce kawał telefonu. nokie biznesowe maja swój urok. klawisze mają idealny skok.

nówkę spokojnie wyrwiesz w tej kwocie. możesz rozglądać się za e72, lekko unowocześniona konstrukcja. 5mpix z takich głównych rzeczy.

albo połączenie tych dwóch czyli model e6 + ma dodatkowo dotykowy ekran.

pod koniec roku planuje zmienic na ten model.

http://allegro.pl/nokia-e6-nowa-czarna-wa-wa-i2429388009.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pytanie do autora. Chcesz żeby telefon po wyjęciu z pudełka działał dobrze czy chcesz bawić się w jakieś custom romy a telefon dalej będzie lagował?

 

Jeżeli to pierwsze to używana Lumia 800 będzie tu strzałem w dziesiątkę (ewentualnie Lumia 710 ale tu już jest sporo gorszy aparat, gorsza obudowa, krótsze działanie na baterii).

 

Jeżeli to drugie to szukaj Desire S bądź wspomnianego wyżej SE ARC S (ewentualnie tańszy NEO V).

 

Android ma tą "przewagę", że ma miliony bezużytecznych aplikacji, które jak widać po wypowiedziach userów z forów są u nich poinstalowane po 3-4 sztuki spełniające jedno zadanie.

 

Znajomy wziął Mozarta na windowsie.. jaka kicha, masakra

Nóż mi się otwiera jak słyszę takie brednie. Pewnie nie można było zmienić tapety czy wgrać wszystkich sezonów Mody na sukces bez konwersji?
Link to post
Share on other sites

"Nigdy nie rozmawiaj z debilem - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Nie będę z tobą dyskutował, bo nie chce mi się ciągnąć gadki przez 4 kolejne strony.

Widze, że nie potrawisz używać telefonu z androidem, dlatego piszesz takie brednie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chętnie zapoznam się z tą wyższością Androida nad WP7 (który idzie w dobrym kierunku niczym iOS).

 

Nie możesz przeglądać internetu, odebrać maila, otworzyć PDFa czy dokumentów Office'a? Czego więcej oczekujesz od smartfona?

 

Jedną rzeczą Android jest lepszy od WP - gry. Jest ich więcej, większa ich ilość jest bezpłatna.

 

Widze, że nie potrawisz używać telefonu z androidem, dlatego piszesz takie brednie.

:hahaha: Bo telefon z androidem trzeba "potrafić obsługiwać" by działał dobrze? AYFKM :co:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jedną rzeczą Android jest lepszy od WP - gry

Zapomniałeś o jednym - windowsowska aplikacja Zune do wgrywania plików (oczywiście in minus dla WP7).

System sam w sobie jest całkiem fajny ale czar pryska po podłączeniu do komputera i próbie wgrania czegokolwiek. Zwykły film 700mb wgrywa się prawie 30mim a wgrywanie muzyki to kompletna porażka. Aplikacja jest tak głupia że nie potrafi rozpoznać całego albumu i jeśli słuchasz albumów various artist gdzie w obrębie jednego albumu jest kilku wykonawców to aplikacja podzieli każdego wykonawcę na osobny album. W efekcie robi się niesamowity burdel i nie da się posłuchać w odpowiedniej kolejności.

I to jest jak dla mnie wystarczająca rzecz aby system był niezdatny do użytku na co dzień

Link to post
Share on other sites

Dla mnie Windows Phone 7.5 ma jedną zaletę : Jest szybki, ale nic po za tym. Śmieszna liczba aplikacji, zero jakichkolwiek lepszych gier, podłączanie do do kompa rodem z Apple'a i wiele innych. Bierz kolego Galaxy S bo za 800 zł to najlepsza oferta jaka obecnie jest.

 

 

@Kubbak - Nie zaczynaj znowu wojny bo wyjdziesz na idiotę tak jak Adixx :P

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Albo na zaślepionego ignoranta jak Mixtape.

 

Każda platforma ma swoje wady i zalety. Ja jestem ukierunkowany za zamkniętym ekosystemem. Szybszy, stabilniejszy, łatwiejszy we wdrażaniu nowości, aktualizacji, kompletny brak fragmentacji.

 

WP8 będzie idealnym uzupełnieniem komputera z windowsem (o ile dobrze uda im się je połączyć).

iOS świetnie sprawdza się w parze z OSX.

Android natomiast z niczym się nie sprawdza bo Google nie ma systemu na komputery PC przez co leży synchronizacja.

 

A jak tobie Mixtape przeszkadza iTunes to brawo. Za trudny w użytkowaniu? Za pomocą tej aplikacji w bardzo łatwy i przyjemny sposób można zarządzać urządzeniem z iOS.

Zaraz pewnie powiesz, że nie można go używać jako pamięci zewnętrznej. Ale właściwie po co? Nie przypominam sobie sytuacji kiedy użyłem w ten sposób telefonu. Jest to całkowicie zbędne zwłaszcza kiedy ma się możliwość posiadania danych w chmurze co jest dużo wygodniejsze w użyciu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś o jednym - windowsowska aplikacja Zune do wgrywania plików (oczywiście in minus dla WP7).

Nie przeszkadza mi to w ogóle tak jak iTunes w iOS.

 

Zwykły film 700mb wgrywa się prawie 30mim a wgrywanie muzyki to kompletna porażka. Aplikacja jest tak głupia że nie potrafi rozpoznać całego albumu i jeśli słuchasz albumów various artist gdzie w obrębie jednego albumu jest kilku wykonawców to aplikacja podzieli każdego wykonawcę na osobny album. W efekcie robi się niesamowity burdel i nie da się posłuchać w odpowiedniej kolejności.

I to jest jak dla mnie wystarczająca rzecz aby system był niezdatny do użytku na co dzień

Co do filmów to ostro, ale to ostro przeginasz. DivX 1400MB konwertował się na moim starym rupciu jakieś 10min.

A co do muzyki to nie zaprzeczam bo nie słucham składanek, ogólnie nie słucham całych albumów w telefonie ale na to jest solucja - playlista, 10 sekund roboty.

 

Każda platforma ma swoje wady i zalety. Ja jestem ukierunkowany za zamkniętym ekosystemem. Szybszy, stabilniejszy, łatwiejszy we wdrażaniu nowości, aktualizacji, kompletny brak fragmentacji.

Podzielam to zdanie. Nic nie jest idealne, ale z dwojga złego wolę telefon który działa świetnie out of the box niż mulącego Androida za 2.5k PLN.

Zrozumcie w końcu, że coś co jest zrobione na javie nigdy nie będzie sprawnie działało.

Link to post
Share on other sites

Co do filmów to ostro, ale to ostro przeginasz.

Specjalnie to mierzyłem, wyszło mi jakieś 26-27min kopując na Lumie 710.

 

ale z dwojga złego wolę telefon który działa świetnie out of the box niż mulącego Androida za 2.5k PLN.

A ja tam wolę stracić kilka sekund przy ładowaniu się aplikacji niż kilka godzin przy tak prozaicznych czynnościach jak wgrywanie muzyki czy filmów :)
Link to post
Share on other sites

Pytanie do autora. Chcesz żeby telefon po wyjęciu z pudełka działał dobrze czy chcesz bawić się w jakieś custom romy a telefon dalej będzie lagował?

Dokładnie tak, chce by wszystko śmigało od razu nie chce mi sie bawić w custom romy, by działał płynnie, Czyli mówicie ze Lumia 800

 

Teraz mam dylemat lumia czy xperia x10

Link to post
Share on other sites

nie chce mi sie bawić w custom romy, by działał płynnie

Niewiem kto wymyśla takie bajki że do androida trzeba od razu custom romów. Już dość stary Desire HD mojego brata śmiga aż miło na fabrycznym androidzie 2.3, przeglądarka chodzi niemal jak na komputerze, gry 3d również ładnie śmigają (np Nova czy modern combat)
Link to post
Share on other sites

Ja tam sie nia znam na tym chce by to działało by sie nie okazało tak jak na Satio ze wiele aplikacji musiałem wygrywać by telefon lepiej działał ;)

 

xperia x10 = 600 zł

 

Neo V podobnie nówka 700 zł

 

jeszcze coś takiego siostra ma taki telefon ale by wszystko działało to musi miec dostęp do neta

 

http://allegro.pl/apple-iphone-3gs-32gb-bez-locka-gwar-sklep-i2429383635.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...