Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Watch Dogs z największą liczbą sprzedanych kopii w ciągu jednego dnia w historii Ubisoft-u. 

Pozazdrościć marketingu.

 

 

Brawo dla tych idiotów 

A mnie się gra podoba, może dlatego, że właśnie na to czekałem.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Ja też nie narzekam, na taką grę czekałem ,a że nie mam konsoli to nie miałem możliwości zagrania w gta V.

Chciałem otwarty świat z autami i go dostałem ! Pograłem 5h i jeszcze nie zrobiłem ani jednej misji fabularnej(poza pierwszą) JEST FUN.

Link to post
Share on other sites

Jak na 15zł to nie żałuje. Jednak te błędy to potrafią czasami załamać albo rozbawić. Fajnie jakby dodali w wersji PC te efekty co wywalili (marzenia) albo udostępnili baze dla moderów by wycisnąć co się da z tej gry. Potencjał ona ma ale ubi go mocno zepsuło :/

Link to post
Share on other sites

moje wrazenia po przejsciu pierwszej misji:

1) logowanie do uplay = dodzwonienie na blekitna linie TP SA - porazka

2) Pierwsza przejazdzka autem - OMG, WTF itp. to jest jakas rzeznia normalnie

3) a to podobno dopiero poczatek fuszerki

Moj zapal do tej gry spadl do blisko zera. A to raptem jedna misja. za kolejna sie pewnie zabiore za dzien lub dwa bo musze odpoczac od WD. 

Na chwile obecna zaluje preorderu i napewno z Ubisoftu juz nic nie kupie przed premiera.

Dziekuje za uwage

Link to post
Share on other sites

U mnie bez AA, wszystko na ultra i MHBAO i trzyma zazwyczaj 60 klatek z vsync. Ale jak jadę samochodem są wyraźne dropy do 40-35 fps i w tych momentach gra wyraźnie szarpie. optymalizacja leży i kwiczy. Zrozumiałbym ten fakt gdyby urywało głowę graficznie ale gra wygląda tragicznie. Najbardziej mnie bolą samochody - wyglądają jak kartonowe pudełka z nieprzezroczystymi szybami :( 6 letnie GTA IV graficznie bije ten twór na głowę :( 

 

No a model prowadzenia samochodów należy totalnie przemilczeć, bo brak słów po prostu.....

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

A ja cały czas nie mogę pobrać gry :D (wyłączając ten jeden raz przed premierą kiedy to się udało) 

Co ciekawsze nawet pirat mi teraz crashuje. Nie wiem co się zmieniło w moim systemie bo mam te same stery na których działał wcześniej :D 

Wystosowałem maila do pomocy technicznej i może oni coś doradzą na brak możliwości pobrania gry

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...