Skocz do zawartości

ASUS GTX 670 DirectCU II TOP pytanie do użytkowników.


Gość effendi360

Recommended Posts

Witam

 

Mam dwie takie karty w sli od dwóch tygodni, jak na razie zero problemów, karty są bardzo ciche, cichsze niż moja poprzednia karta asus matrix 580. W full hd w trybie ultra battlefield 3 multi max temperatura to 69 stopni, przy poziomie obrotów wentyli 20%

Dotąd nigdy nie miałem problemów z ausem, a gtx 670 to już czwarty model kart tej firmy jaki mam, nie licząc płyt głównych. Jedynym problemem jak na razie jest brak rozwiązania w sterownikach prawidlowego działania v-sync

 

Korzystając z okazji to będę miał do sprzedania w atrakcyjnej cenie wręcz nowego asus matrix gtx 580 w wersji platinum

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do płyt od Asusa nigdy nie miałem problemu zawsze wszystko pieknie działało i ani raz nie trafiły do serwisu choć z ich serwisem musi coś być na rzeczy, kolega pracuje w Intelu i tam aż huczy na ten temat że kiepski podobno. Grafy wybierałem od MSI przynajmniej jak padnie to wymieniają na nową i trwa to szybko, kart z niebieskimi pcb nie polecam chyba że masz czas na długie batalie z serwisem .

Jak trafisz na dobra sztukę od asusa to jakoś hula, gorzej jak dostaniesz wadliwa sztukę to wtedy sie zaczyna zabawa...;/

Co do Asusa, to tak naprawdę jak kupisz to sie wtedy dowiesz jak bedzie, ciezko powiedziec czy bedzie ok, czy nie. Jeden mowi, tak drugi srak.

Link to post
Share on other sites

Ameryki nie odkryłeś to samo można powiedzieć o każdym innym producencie. Płyt i kart graf. Asusa używam od czasów Socket 7 i Geforce 2 GTS i nigdy nie musiałem wymieniać ani jednej sztuki.

Tak, tylko z innymi producentami nie ma tyle trudu jak teraz z Asusem.Mieszkam w UK to nie dawno ich serwis na wyspie byl bardzo dobry, zesputy?-dawali nowe, skladam komputery wielu ludziom co zamawiaja np mobo lub GPU z asusa to juz tak szybko nie przychodzi do nas lub dostarczaja w takim samym stanie jakim byl czyli uszkodzone wiec cos tutaj jest nie halo.Nie dawno zamowilem kumplowi asusa gtx 560ti to nie bylo plyt ze sterownikami ani innych bzdet, tylko sama grafika. A jak ci asus chodzi dobrze to sie ciesz, ale wtedy a teraz to inna bajera. Edytowane przez 06radcho
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ASUS jest był dobrą firmą, ale od dłuższego czasu zaczęli oszczędzać i wszystko się właściwie posypało.

 

Co do karty to ryzykuj z ASUSem lub zrezygnuj z tego, aby Ci kolory pasowały. Jakiś MSI TF III/IV (jeśli wolisz wydajność niż ciszę) lub referent. Twoja decyzja.

Link to post
Share on other sites

płyty główne asusa, zwłaszcza seria ROG to klasa sama w sobie, miałem takie 3, znajomi mają, każdy sobie chwali zarówno za stabilność, możliwości oc jak i i design/estetyke. To najlepsze płyty na rynku do OC. Zawsze wybiore płytę asusa, prędzej unikłabym kart z chłodzeniem DC 2, zwłaszcza wersji 3 slotowych. Nie ma chłodznia cichego w zakresie 60 - 100% każde wtedy zaczyna dawać o sobie znać.

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jedynym problemem jak na razie jest brak rozwiązania w sterownikach prawidlowego działania v-sync

 

Możesz konkretnie napisać o co chodzi ? BO coś mi się tam obiło o uszy a vsync jest dla mnie ważny, nawet bardzi - po prostu bez tego nie gram.

Link to post
Share on other sites

Ja żadnych mikroprzycięć nie mam, idealna płynność niezależnie czy vsync jest włączony czy nie. Co więcej z wyłączonym vsync tearing nie występuje a przynajmniej jest dużo mniejszy (w zależności od tytułu) niż w przypadku mojego poprzedniego GTX460.

Link to post
Share on other sites

Witka, Ma ktoś kartę wymienioną w tytule ? Bo przymierzam się do jej zakupu i chciałbym wiedzieć jak się sprawuje.

Sprawuje sie swietnie. Co prawda mam ja dopiero od kilku dni ale juz moge powiedziec, ze innej bym nie chcial :) Do tej pory kupowalem karty ze stajni EVGA ale tym razem zdecydowalem sie na ASUS'a bo naczytalem sie, ze 670tki EVGA sa glosne. Fakt - ASUS jest cichy. Jesli chodzi o temperatury, to w idlu ok. 30-31, w stresie ok. 71-74 stopnie. Czyli calkiem fajnie. Zaczalem testowac kilka gier i na razie wszystko chodzi wysmienicie. Karta dziala na dwuletniej plycie ASUS P6T. Z plyta tez do tej pory (odpukac) nie mialem problemow. Zreszta z zadnym ASUSem problemow nie mialem a juz kilka sie przewinelo. Podsumowujac: karte polecam. Acha... zadnych Radkow ;] GeForce rox!

Link to post
Share on other sites

ma ta karte od kilku dni to znaczy wersje bez top co do chlodzenia to jest cisza absolutna zostawilem go dzisiaj na noc na unigine heaven przy ustawieniach graficznych wszystko na maxa a karta rdzen mialem ustawiony na boost 1137mhz ale i tak sam sie rozkrecal do 1220mhz pamiec 6098 (dzisiaj dalszy ciag testow i krecenia) grafika rozgrzala sie do max 72C a wentyle rozpedzily sie do 44% jedyne co slyszalem to delikatny szum wentyli z mojego antca df-85 grafika absolutnie nie slyszalna a tak na marginesie wynik

Score

P9106 3DMarks 11

a oto link http://3dmark.com/3dm11/3596926

 

to chyba niezle osiagniecie....

i jeswzcze jedno wydaje mi sie ze powinny sie wypowiadac osoby ktore mialy doczynienia z ta karta aby oceniac czy jest dobra czy zla a nie siac ploty bo ktos cos gdzies przeczytal....

so do servisu nie wiem jak jest u asusa mam tez mobo p8p67 EVO i od ponad roku zero problemow i oczywiscie dobre OC

Edytowane przez skate313
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak to w końcu jest z kręceniem tej karty ? Czy turbo działa tylko dla samego gpu czy dla reszty też ? Więc wygląda to tak na przykład: ustawiam 1100 dla gpu a on podczas obciążenia dodaje dodatkowe 100 i mam 1200 ? Podnosiłeś napięcia ? Wynik w smarku... jak przekroczysz 10 000 daj znać ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...