Skocz do zawartości

ASUS GTX 670 DirectCU II TOP pytanie do użytkowników.


Gość effendi360

Recommended Posts

Dobra. Bo zaczyna się znowu robić wojna nv vs amd więc od razu chciałbym to uciąć i napisać wyraźnie że: NIE CHCĘ NAWET SŁYSZEĆ O ŻADNYM RADEONIE BO DLA MNIE TO SYF KIŁA I MOGIŁA I CHOĆBY NAWET NA STU WYKRESACH MI KTOŚ POKAZAŁ, ŻE RADEON O 1000ZŁ TAŃSZY PRZEGANIA KARTĘ NV TO I TAK BYM GO NIE KUPIŁ !!! WIĘC SKOŃCZCIE TE DYSPUTY. Temat ma się kręcić koło konkretnego modelu GTX 670 bo ta karta mnie tylko i wyłącznie na obecną chwilę interesuje.

No i pozamiatane(KUMACIE FANBOYE) ale na poważnie, no jesli masz brac gtxa 670, to poluj na lepsza marke.Mialem 1 model od Asusa i na tym sie konczy. Duze temp, glosny ehh szkoda gadki.Jak jest z 670 tego nie wiesz dopóki nie kupisz. Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No widzisz jak na razie CI co się tu wypowiadali, mający tą kartę, chwalą ją sobie więc hmmmm.... Zawsze mam te dziesięć dni na zwrot gdyby mi coś się nie spodobało...

Link to post
Share on other sites

E no nie gadaj płyta działa całkiem rześko.... po dwóch tygodniach walki i siedzenia po nocach na forum ROG... :pajac:

To teraz musisz kupic tak zeby nie siedziec na forum do nocy :D Jesli chcesz kupic to kupuj, zobaczysz jak smiga jak nie to bedziesz kombinowal z srwisem Asus ktory dzisiaj nie smiga ok.
Link to post
Share on other sites

jakieś 70pkt w 3dmarku na korzyść 12.6 względem 12.4

 

i kup coś z radeonów, nvidia to częste problemy, słaba sekcja zasilania, dziwny interface zarządzania kartą, agresywna optymalizacja kosztem jakości obrazu itd., Ja miałem kilka romansów z GF ale ostani udany to GF2 GTS, późniejsze to zawsze rozczarownie (GF 5600, GF 7900gs, GF 560ti) i wymiana karty na odpowiednika od ATI/AMD (9600pro, x1950pro, HD 4850/ HD 4890, HD 6950, a teraz 7950). Po co dopłacać do problemów?

Link to post
Share on other sites

Ponoć są te gtxy z 4gb pamięci ale w żadnym sklepie pl nie mogę znaleźć (dopiero zacząłem szukać). Ktoś gdzieś widział ?

EVGA Superclocked GTX 670 4GB i chyba Zotac ma wersje z 4gb. Ale czy tyle ci potrzeba? Grasz na jednym monitorze?
Link to post
Share on other sites

Bo i tak fizycznie tego nie posiadasz, więc się nie wypowiadaj...

Czemu sam nie stosujesz się do swoich złotych myśli? Masz/miałeś Asus GTX670 DC2? Nie - wiec milcz.

No i pozamiatane(KUMACIE FANBOYE) ale na poważnie, no jesli masz brac gtxa 670, to poluj na lepsza marke.Mialem 1 model od Asusa i na tym sie konczy. Duze temp, glosny ehh szkoda gadki.Jak jest z 670 tego nie wiesz dopóki nie kupisz.

Kartą którą miałeś zapewne nie był model GTX670 więc na jakiej podstawie się o tej karcie wypowiadasz.

Naprawdę ciężko zrozumieć, że pytanie było skierowane do osób, które mają i używają tą kartę. Wszyscy zabierający tu głos użytkownicy tego Asusa są zadowoleni z karty i śmiało ją polecili. Niestety najwięcej do powodzenia ma oczywiście garstka ignorantów nie mających bladego pojęcia o temacie o którym piszą.

Osobiście mało mnie interesuje kto jaką kartę sobie wybierze, sam mam Asusa i wiem, że gdybym miał drugi raz wybierać wybrał bym tą samą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Firma nie psuje / tworzy sobie renomy jednym produktem. Asus wypuścił całą kanonadę bubli i tej firmie się to pamięta. A ty naucz się czytania ze zrozumieniem, bo nie pisałem jakobym miał jakieś "ale" do konkretnie 670 DC II, cały czas konsekwentnie mówiłem o KIEPSKIEJ JAKOŚCI SERWISIE ASUSA NIE KONKRETNIE O TYM PRODUKCIE. Więc polecam jeszcze raz egz. gimnazjalny celem nauki CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@up nie byłbym taki pewien, o nie chodzącym wiatraku słyszałem o tempach na skecji zasilania ... i innych

 

Dlatego sam sie interesuje gtx 670 TOP, na którego nie widziałem jeszcze narzekań oprócz ludzi którzy powtarzają pewną famę na temat wszystkich produktów asusa.

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Hmm niedawno kupilem i rzeczywiscie to co koles na tym filmie mowi http://www.youtube.com/watch?v=6kKU5-s_hyg

mozna potwierdzic w 100%. Grafa cicha chlodna i bardzo stabilna. Co do stabilnosci.. coz jest jedna rzecz ktora potrafi pieknie polozyc ta karte (i kazda inna) Asus GPU TWEAK - i czerwony ekran smierci. Nie na darmo koles tez uzywa EVGA Precision. Tak ze nie instalowac tego dziadowstwa - szkoda ze do swietnej karty asus nie potrafil dolaczyc dobrego softu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...