Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak masz inne partycje poza systemowa to robisz Erase np CCleaner tam nazywa się to Wymazywanie dysku. To co masz na C musisz ręcznie usuwać przy czym aby nie dało się odzyskać tych rzeczy należy użyć funkcji wymazywania wolnego miejsca też w CCleaner.

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Jeżeli na innych partycjach miałeś bardzo ważne dane i sporo prywatności to zalecam algorytm gutmanna, owszem długo jak cholera ale jest pewność że wszystko zostanie nadpisane w sposób uniemożliwiający odtworzenie plików. Zwykłe niszczarki i wielokrotny format takiej jakości czyszczenia nie zapewnią.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Strata czasu i prądu , jednokrotne nadpisanie jest całkowicie wystarczające.

Nawet dziecko za pomocą narzędzi które są dostępne w sieci wydłubie wszystko co chce :P

 

Jeżeli na dysku nie ma nic osobistego lub bardzo ważnego to może oddać i z danymi.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Nawet dziecko za pomocą narzędzi które są dostępne w sieci wydłubie wszystko co chce

Nie wypisuj bzdur !!! Nie ma możliwości po jednokrotnym nadpisaniu odzysku danych, wprowadzasz ludzi w błąd a kolejni mitomani podłapują i powielają te bzdety o możliwości odzyskania nadpisanych danych.

 

Ps weź sobie własny dysk nadpisz dane po czym je wydłub - powodzenia życzę. Bo najlepiej to samemu sprawdzić a nie wypisywać zasłyszane głupoty.

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Kroll Ontrack

 

To chyba najbardziej znana firma %-)

 

Sam korzystałem z ich darmowego softu, sektor po sektorze przeglądasz dane i co jest na nich zapisane.

Puknij się w ta pusta banie i sam se sprawdź.

Zaraz jak ukończysz podstawówkę i ogarniesz google %-)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Jasne nie ma to jak się ośmieszać i brnąć dalej. Proszę wskazać mi w ofercie firmy Kroll Ontrack iż odzyskują nadpisane dane.

 

Co do odzysku softem to już żałosne jest co piszesz .

 

Link pewnie wielu znany - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic882242.html nt. możliwości odzysku a raczej niemożliwości.

 

Ps : wskaż mi mądralo w którym miejscu jest mowa o odzyskiwaniu nadpisanych danych

 

cyt:Dzięki EasyRecovery możesz odzyskać dane łatwo, szybko i skutecznie, jeśli utraciłeś je w wyniku:

przypadkowego skasowania,

ataku wirusów komputerowych,

uszkodzenia spowodowanego przerwą

w dopływie energii elektrycznej lub gwałtownymi skokami napięcia,

błędów w oprogramowaniu,

nieprawidłowego wyłączania komputera,

uszkodzenia lub braku struktur systemu plików,

sformatowania lub zastosowania komendy FDISK na nośniku danych.

 

 

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

A co innego mi pozostaje jak się nie pośmiać :D

 

Powiadasz że raz nadpisać a ja że 32 serie gutmanna, poczytałem coś zadał i byczo %-)

 

Co do odzysku softem to już żałosne jest co piszesz

I na tym możemy poprzestać panie szanowny, ja wiem swoje a Ty swoje :P

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...