Skocz do zawartości

PROCESOR CORE I3 2120 3.3GHz LGA1155 Tanio


Recommended Posts

Witam

 

Mam do sprzedania prcesory takie jak w temacie: przykład na Allegro

http://allegro.pl/intel-core-i3-2120-3-30-ghz-box-vga-lga-1155-i2329653749.html

 

Sprzęt jest fabrycznie nowy.

Nie otwierane, fabrycznie zapakowane w pudełkach.

Dostałem to w rozliczniu od dłużnika, i nie wiem co z tym zrobić.

 

Sprzedam za 300zł sztuka.

Województwo Lubelskie najlepiej.

 

moje gg: 43123497

email: progame@10g.pl

 

została 1 sztuka.

 

 

 

Edytowane przez tyraxx
Link to post
Share on other sites

To trzeba sie dogadac na poczcie że jak nie będzie procesora w paczce to nie płacisz.

Po to jest sprawdzenie paczki żeby nie być oszukanym chyba prawda??

 

Biore procesor, napisz mi na pw, masz allegro??

Mogę kupic za 300zł jak wyślesz za pobraniem ze sprawdzeniem paczki, to chyba jasne że nie zapłacę nim nie zobaczę czy jest w paczce proc i chłodzenie.

Pewnie sie juz nie odezwie, chociaż zobaczymy co on na to.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu moge tak wysłać, został jeden procek, już jednej osobie tak wysłałem, prosze osoby kótre kupiły o napisanie w tym temacie czy wszystko ok

 

Jedna osoba zapłaciła przed, co mnie też w zasadzie zdziwiło, ponieważ wcale się tego nie spodziewałem, ja od nikogo nie wymagałem, żeby wpłacał na konto przed wysyłką.

 

Dla niedowiarków prosze o udzielenie się tych osób w temacie, czy paczka dotarła i czy wszystko jest w porządku.

 

 

Już sprzedany ostatnio procesor...

Edytowane przez tyraxx
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich ;)

 

Osobiście zakupiłem jedną sztukę z wystawionych procesorów ;) Pieniądze wpłaciłem przed wysyłką - nie zawiodłem się. Oczywiście paczka dzisiaj dotarła, więc jestem zadowolony - nie było żadnych problemów. Jutro będę testował sprzęt ;)

 

Pozdrawiam i polecam sprzedającego ;)

Link to post
Share on other sites

Ja nie długo też będę miał, więc mam pytanie, jeśli mieliście athlona x4 lub phenoma x4 i gracie w gry to napiszcie czy to na prawdę wydajniejszy procesor czy to kit, i czy w ogóle to mozna podkręcić np na 3,5Gh.

Do tego na jakich płytach to montujecie, chipset H61/H67/P67/Z68 czy jakis inny.

Ja będę montował na H61 czyli na jakimś syfilisie i czy na tym można ustawić tryb turbo czy zrobic jakieś oc czy w ogóle na tym się nie da??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...