Skocz do zawartości

Monitor dla gracza do 1200 zl


Recommended Posts

Ale tak ogólnie ten U2410 jest sporo lepszy niż U2412M?

zależy do czego, U2410 to półprofesjonalny sprzęt o szerokim gamucie, podczas gdy U2412M to typowa multimedialna IPS'ka która nie wiedzieć czemu ma panel o rodziałce WUXGA, może chcieli tym zmylić potencjalnych laików, że to niby monitor graficzny, ale tak czy owak jak dla mnie to +

szczegóły jak zawsze znajdziesz na tftcentral nawet robili małe porównanie tych dwóch modeli

Link to post
Share on other sites

Ale testu tego U2410 na tftcentral nie widziałem... Jest tylko porównanie przy okazji testu U2412M. Monitor ma służyć do ogólnych zastosowań: gry, filmy, net może jakieś programy graficzne typu corel - photoshop. Zależy mi na dobrym obrazie, tak żeby jak najmniej rzucała się w oczy ta różnica względem CRT.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

drachenfeles Ci napewno lepiej doradzi odemnie , ale z tego co juz wyczytalem, jezeli chcesz monitorek glownie do gier i filmow , bez zastosowan graficznych to wez U2412M, jezeli jednak bedziesz sie bawic w grafike to lepiej dolozyc i kupic U2410

Edytowane przez Osking
Link to post
Share on other sites

@up dokładnie, choć w cenie różnice niewielka, a U2410 jest przy okazji porządniejszy także jak nie jest się wymagającym graczem można się skusić

 

Ale testu tego U2410 na tftcentral nie widziałem...

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2410.htm

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2412m.htm

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Zależy mi na dobrym obrazie, tak żeby jak najmniej rzucała się w oczy ta różnica względem CRT.

Charakterystyka obrazu a nawet samej powierzchni matrycy/kineskopu jest inna więc odczujesz różnicę. Kwestia przyzwyczajenia się. Odpisałem Ci na PW.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...