Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trzy wentyle zamontowane tak jak opisywałem wcześniej :) Zdjęcia wykonane HTC HD2 od dołu, za wiele nie widać, ale mniej więcej wiadomo o co chodzi ;)http://fotoo.pl//out.php/t204760_imag0131.jpg http://fotoo.pl//out.php/t204761_imag0132.jpg

Dzięki, na pewno się przydadzą.

 

Radzicie ten czy ten? Mają 30W na kanał, czyli starczą mi nawet te 4 żeby to fajnie podłączyć, który radzicie pod względem wykonania i wygodniejszego sterowania (chyba potencjometrem jest wygodniej, ale dotyku nie próbowałem)?

Link to post
Share on other sites

Co do wentylatorów na chłodnicy, to dziś przymierzałem na Swiftechu MCR220 i na EK XT240 i faktycznie trzeba je mocniej ścisnąć...

Standardowo śrubkami kręcone, czy inaczej?

 

Wiem, że torture ma ten drugi i też pisał, że bardzo fajny, ale nie mam pojęcia który wziąć, bo dotykowy ciekawy, ale i droższy. :/

 

Wg. was lepiej wyglądają na chłodnicy Alpenfohny (coś w tym stylu) czy Silent Wingsy?

Link to post
Share on other sites

Standardowo śrubkami kręcone, czy inaczej?

Przymierzone "na sucho" (nie mogłem wkręcać bo to nówki sztuki były z magazynu ;)).

 

Wg. was lepiej wyglądają na chłodnicy Alpenfohny (coś w tym stylu) czy Silent Wingsy?

No nie powiem, Alpeny nieźle wyglądają :) Nie wiem tylko czy mają one łożysko klasy Silent Wings (wiadomo, do pracy w poziomie potrzebne jest lepsze łożysko).
Link to post
Share on other sites

A właśnie, miałem pytać jak z tymi łożyskami? O ile z info. o bq! nie ma problemu to Alpenfohny trudno, a jak coś to po niemiecku. :/ Dużo osób montuje je na chłodnicach i nie ma problemów, więc powinny zdać egzamin. Na razie brałbym Alpeny, bo nie ma innych z tak ciekawym wyglądem i wydajnością.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...