Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

A to mój mnich
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/RedEvil-1281/hero/64492792

Cóż nie mogę dropnąć broni Pięści Az, wymieniłem jakaś zwykłą starożytną, na tą do obrażeń od zimna(Lazurowy Gniew), by wzmocnić skill Eks. Dłoń.
Z takim ustawieniem, jedynie jedna pasywka była zmieniona, udało mi się zrobić głęboką 53. Jedyny problem z brakiem obrażeń, ta Pieść dała by kopa, ale nie mogę jej dostać i stąd się męczę, ale ten Lazurowy Gniew jako tako się wkomponował i wydaje mi się że teraz jest lepiej, bo dałem pasywke Zdecydowanie zamiast "Na Pograniczu Śmierci".

Jeszcze mam build pod pierścień dający 100% krytyka, nie mam jak się teraz przerobić na nowy wariant z nowym pierścieniem Jedności, trzeba od nowa dropic Uliane, na razie i tak poza butami i rękawiczkami nie mogę dostać starożytnej wersji- rękawiczki mam z szansa na krytyka  z dobrym rollem, ale wróciłem do starszej wersji.

Dopóki RNG nie da mi broni Pięść Az'Turrasqa to raczej wyżej niż 53 gr, nie zrobię, nie da rady, za małe obrażenia, wtedy widzialem ok 1.2kkk+ , a teraz z Lazurowym Gniewem mam nawet i 1.4kkk+, pomyśleć ile by dała ta broń... ;) 

Sporo gram solo, głębokie czy normalne szczelinki, czasem coś publika się zagra, ale też bez sukcesu z dropem, u10 leci jak u9 szybciutko dosyć.

Edytowane przez Daniel82
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niech oni lepiej już nic nie zapowiadają, bo człowiek do rzeczywistości nie może wrócić... Jestem fanem Diablo już od dawna i ciągle oddycham z ulgą, kiedy czytam wycieki w necie, że to już ostatnia odsłona, a potem okazuje się, że jednak nie...Ja wiem, że popyt i podaż, ale moje życie na tym cierpi, ponieważ jestem maniakiem gier, nałogowcem i staram się z tym walczyć, a Bizzard mi nie pozwala... :cry:
Tak naprawdę to już się nie mogę doczekać kolejnej odsłony!!! :D

Link to post
Share on other sites

Niech oni lepiej już nic nie zapowiadają, bo człowiek do rzeczywistości nie może wrócić... Jestem fanem Diablo już od dawna i ciągle oddycham z ulgą, kiedy czytam wycieki w necie, że to już ostatnia odsłona, a potem okazuje się, że jednak nie...Ja wiem, że popyt i podaż, ale moje życie na tym cierpi, ponieważ jestem maniakiem gier, nałogowcem i staram się z tym walczyć, a Bizzard mi nie pozwala... :cry:

Tak naprawdę to już się nie mogę doczekać kolejnej odsłony!!! :D

Ale jakiej niby odsłony ?? O czymś nie wiem ?

Link to post
Share on other sites

30 grudnia koniec sezonu, start sezonu 5 będzie 15 stycznia a patch ma wejść między tymi datami, konkretnej daty Blizzard nie podaje bo według nich patch nie jest jeszcze dopracowany i nie chcą by podczas aktualizacji do 2.4 coś poszło nie tak dlatego nie ma podanej daty wejścia patcha.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko - gram w większości barbem i nie wiem sam do końca które legendarne klejnoty używać.

Mam chyba wszystkie klejnoty jakie są w grze na poziomie 30+.

 

Oto mój barb:

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/kamyk155-2515/hero/15026490

 

Chwilowo zamiast żołądka ognistej dzikobestii wsadziłem "zatruwacza" na poziomie 41. Jest dosyć dobry na spore grupy potworów no i stały boost do damage 10%. Jak na razie latam na U8 i głębokich szczelinach 40+ bez większych problemów.

 

Macie może jakieś porady co do klejnotów i ewentualnie postaci ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to masz zły build, nosi się seta nieśmietrelnego króla broń i coś jeszcze z pustkowi :P A klejnoty to się nosiło zmora uwięzionych i stymulator bólu. Teraz może coś innego jest ale ten build król+pustkowi był najlepszy aby robić solo głębokie.

Link to post
Share on other sites

BattleCrit - dzięki za porównanie.

Mam kilka pytanek, bo wczoraj testowałem różne klejnoty.

 

Używam jak na razie i bardzo dobrze działają - Taeguk i Siłę prostoty oba lvl 52 i czuć już je dobrze, gdy się rozpędzisz i lecisz na ciągłym tornadzie. Jako trzeci chwilowo używam Zmorę Znękanych lvl 45 bo daje to kopa na elitach. Ogólnie ma pełnej prędkości mam ponad 5mil ataku.

 

Stymulator bólu - niby krwawienie i szybkość - testowałem i nie odczułem nic.

Toksyna - niby ciągłe +10% plus zatrucie - odczucia średnie - brakowało kopa na elitach.

 

Widzę że masz Zmorę Uwięzionych, ale ja tutaj nie odczuwałem żadnego kopa. Zresztą czy tornada powodują efekt ograniczenia kontroli u potworów ? Chyba nie za bardzo. Nie wiem.

 

I jedno pytanie co do setu Pustkowi - komplet daje, że tornado zyskuje efekt zawieruchy i maxuje damage - ale czy dodatkowo ?

Jak widzisz mam go ustawionego, a Ty nie więc pytam czy mogę zawieruchę zamienić na coś innego.

Link to post
Share on other sites

 

 

I jedno pytanie co do setu Pustkowi - komplet daje, że tornado zyskuje efekt zawieruchy i maxuje damage - ale czy dodatkowo ? Jak widzisz mam go ustawionego, a Ty nie więc pytam czy mogę zawieruchę zamienić na coś innego.

Możesz zmienić na coś innego bo sam set już ma ten efekt  i nie musisz skila używać

 

 

 

Widzę że masz Zmorę Uwięzionych, ale ja tutaj nie odczuwałem żadnego kopa. Zresztą czy tornada powodują efekt ograniczenia kontroli u potworów ? Chyba nie za bardzo. Nie wiem.

Przeczytaj dokładnie drugą opcję tego klejnotu 

Link to post
Share on other sites

@up2 
Samą pustkowia nie zrobisz wysokich szczelin potrzebny jest też set nieśmiertelnego króla+ pustkowi. Wejdź sobie w ranking barbów i sprawdź jakie zestawy noszą w topce.
Z nieśmiertelnym robisz dps 1hit kilka mld a tornadem wykręcisz w bardzo dobrych itemach 500m-do 1mld

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...