Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dar to przeklenstwo na wysokich GR (85+). Juz sie stackuje ponad 30 w skrzyni i nie ma co z tym robic. @BattleCrit Ostrze bardzo ladne mam podobne chociaz Barbem gram tylko pod support. Wydaje mi sie ze najtrudniej wydropic maxowy starozytny Wypaczony Miecz oraz bizuterię Roze wiatrow z Int, 2xCrit, obszarowki + socket. To samo z Obietnica podroznika. Jak juz sie trafi Starozytna to z beznadziejnymi statami...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A ja chyba sobię powrócę od nowego sezonu na jakąś sezonową hardkorową postać. Mniejwięcej kiedy będzie nowy sezon ? bo troszkę wypadłem z obiegu czy to kwestia miesiąca czy 3. Zobaczymy ile wytrzymam grając w 30 fps w 900p.

 

PS ok znalazłem info ... sezon powinien potrwać gdzieś do połowy kwietnia.

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Oj sa lagi. Na wyzszych GR typu 75+ czasem zlapiesz freeza i jak pusci mozesz juz nie zyc. Tu masz przyklad jak koles dostal laga i dead nawet jak wlaczyl pauze. https://m.youtube.com/watch?v=rpIUVTGpUM8

 

Najgorzej jest wieczorami jak ludzie zaczynaja grac, a na poczatku sezonu pingi w miescie na poziomie 250ms niezaleznie od posiadanego lacza to standard. Przez 2 pierwsze tygodnie trwania sezonu w weekendy ciezko bylo sie wbic na serwer.

Edytowane przez remi.88
Link to post
Share on other sites

Mnie raczej GR 75 nie grożą .. gram może ze 3 - 4h tygodniowo :D

 

Chociaż może racja, że HC to denny pomysł:

1. potencjalne lagi .. you newer know ... najgorsze to chyba zginąć nie ze swojej winy

2. taki hardcore, że można dowolnie sterować trudnością i na normalu "zabijać borsuki w lesie" if you know what I mean

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Hardcore to zadna zabawa moim zdaniem. Jak bedziesz mial ochote pograc to zapraszam. Zawsze ktos gra jakies zwykle rifty lub GR 70 na szybko to i Cie podexpi jak bedziesz chcial. Tylko ostrzegam przed tym co sie dzieje na TS u nas - banda trolli i niedorozwojow do tego stopnia ze bol brzucha i szesciopak po tygodniu gwarantowany - choc teraz to juz mniej ludzi gra pod koniec sezonu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zapomniałem wtrącić komentarz - gra w D3  na 13-calowym Macu to udręka jednak i odpuszczam. Niska rozdzielczość - bo właściwie tylko na 1440x900 się da odpalić, straszne grzanie sprzętu i wycie wentylatora. Niby się da ale po co. Na szczęście puścili nowe launchery do Diablo 2 - i w to się gra bardzo miodnie :D. Włączyłem po dłuższej przerwie D3 na konsoli i dostałem bólu głowy po 15 minutach od nadmiaru światełek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sezon na pecetach już wystartował i szczerze mówiąc nie sądziłem, że Diablo po raz kolejny tak wciągnie mnie do swojego świata :D. Te coroczne sezony to chyba jedyne co trzyma tą grę przy życiu, gdyby nie było czegoś takiego, to nie wiem czy bym do niej wracał. Póki co moim krzyżowcem gra mi się całkiem przyjemnie, ale zobaczymy na jak długo pozostanie to w takim stanie rzeczy.

Edytowane przez Wojer
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...